Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagy hűtlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy hűtlen?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmet folyamatosan csalják természetesen ezt ő is tudja. Ő mélyen megveti ezt én viszont körülménytől függően nem, és mindig mennek köztünk ezzel kapcsolatban a mély beszélgetések.

Most is együtt vagyunk ezért ki írtam hogy lássuk ezt a kérdést más szemszögéből is.

Köszi a válaszokat kort és nemet is írjatok legyszives :)



2018. szept. 24. 23:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, nem ezt várod, de: sosem csalnám meg a férjem. Egész egyszerűen azért, mert szeretem és tisztelem őt annyira, hogy nem szeretnék neki fájdalmat okozni. Az már más kérdés, hogy rá se tudnék nézni másra a szerelem miatt... de ha ez valaha elmúlik, akkor sem fogom őt szándékosan bántani. 10 éve vagyunk házasok.
2018. szept. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod és gratulálok a házasságotokhoz. :)

Az én nézőpontom szerint ez nem ennyire egyszerű és nem fekete vagy fehér. De nem mennék bele mert szerintem nem érdekelne és meggyőzni sem szeretnélek semmiről.

Egyébként a nők többsége ezt valaszolná amit te is :)

2018. szept. 25. 00:08
 3/75 anonim ***** válasza:
74%
A férjem is ezt válaszolná, pedig ő nem nő. 😉
2018. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%

A szar nem mükődő kapcsolatban van sorozatos megcsalás,kettő ezért nem kell belemenni a nincs jobb ez is megteszi hézagtöltős tisztelet hiányos kapcsolatokba ahol kb ágybetét vki mikor épp kéznél van. Az meg teljesen más ha nyitott az elejétől egy kapcsolat,de ne hazudjunk a másik szemébe ha képtelen vagyunk arra amit igértünk..


58 N

2018. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem de köszi a választ.
2018. szept. 25. 00:25
 6/75 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem csalnék meg egyetlen nőt sem és soha nem is fogok, mert az összeegyezthetetlen lenne azzal, hogy párkapcsolatban vagyok. Azért keresek egy nőt az életembe, mert vele szeretnék lenni, rá vagyok kiváncsi, ő érdekel. Testi örömöket is vele szeretném átélni, mert nem csak a dugást látom a dologban, hanem egy mérhetetlen bizalmat is egymás iránt ami ott teljesedik ki, hogy közösen, meztelen ágyba bújunk.

Legalább akkora gerinctelenség mint a saját anyánkat átverni.


Röviden ennyi.

2018. szept. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is de a kérdés a hűtlen felekhez szól.
2018. szept. 25. 00:45
 8/75 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted majd jönnek a hűtlenek vallani,el vagy tévedve drága..
2018. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:
Ez egy anonim oldal. Ha úgy van a felhasználó nevét sem látom, akkor miért ne írhatná le a gondolatait az aki úgy érzi hogy le szeretné.
2018. szept. 25. 00:51
 10/75 anonim ***** válasza:
24%

Sose hagynám el a párom, minden jó vele, még a szex is kielégítő.

A kiváncsiság ami miatt megcsalom és az újdonság izgalma. Van még egy ok: szertem azt az érzést amikor egy nő odaadja magát nekem.

Semmi más okom nincs erre.

2018. szept. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!