Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagy hűtlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy hűtlen?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmet folyamatosan csalják természetesen ezt ő is tudja. Ő mélyen megveti ezt én viszont körülménytől függően nem, és mindig mennek köztünk ezzel kapcsolatban a mély beszélgetések.

Most is együtt vagyunk ezért ki írtam hogy lássuk ezt a kérdést más szemszögéből is.

Köszi a válaszokat kort és nemet is írjatok legyszives :)



2018. szept. 24. 23:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
100%

" Ezek a te elveid, a te magaddal és a paroddal felállított elvárás miért akarod ezt ráerőltetni másokra. Nem tudom hány éves vagy de rájöhettél volna már az évek alatt hogy nem vagyunk egyformák mindenkinek más a helyes, az elítélendő. "


Igen, nem vagyunk egyformák. Azonban egy valamit elfelejtesz. A párodnak joga van tudni, hogy milyen emberrel van együtt. Joga van ahhoz, hogy eldöntse, ezek után téged választ-e, veled akar-e maradni. Éljetek nyitott kapcsolatban, szexelj fűvel fával, oké, nincs ebben semmi rossz, ha ezt a pároddal közlöd és megbeszéled. Mindaddig, amíg a párod nem tud erről és a háta mögött csinálod, átvered, addig nem állja meg a helyét az elméleted, ugyanis a párod tévhitben él. Egy kapcsolatban a szabályok azonosan, ugyanazt várja el mind a két fél a másiktól. Azzal, hogy te megcsalod és nem avatod be a párod, felborítod ezt az egyensúlyt, mert a párod abban a hitben van, hogy a félredu*gás nem fér bele a kapcsolatba, holott neked belefér. Amíg a párod háta mögött csinálod mindezt, addig igenis gerinctelen, gyáva alak vagy.

2018. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
100%

"de a férj mégis félre megy mert huszon x év házasság után hiányzik az a tűz ami nem örök. Ezért ő egy rettenetesen rossz, gerinctelen ember lenne?"


Tudod, ilyenkor kell kinyitni a kicsi szád és megbeszélni a másikkal, hogy mi hiányzik a kapcsolatból. Kommunikáció! Vagy ez neked ismeretlen fogalom? Igen, gerinctelen ember a pasi, amennyiben a párja háta mögött csinálja. Üljenek le, beszéljék meg a feleségével hogy innentől kezdve mindenki félrekefél, és ha a nő belemegy, akkor sima ügy, ugyanazok a játékszabályok. Ennyi.

2018. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
71%

#40

Gusztustalan az ilyen. Tipikus, azt hiszi, hogy pénzzel ki tudja szúrni a család szemét, közben meg köphet rájuk. Nem kell bemutatni, apám is ezt csinálta.

Aki elárulja a családját, aki hazudozik a gyerekei anyjának, a párjának, és nem tiszteli őt, az.... inkább nem írom le, hova dugja a pénzét, mert moderálnák úgyis. :))

2018. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
58%
Az ember nem monogám csak magára erőlteti elvárásból.Egy nyitott kapcsolat házasság boldogabb és tovább tart mint a sok görcsös monogám,félre mentél futok válni tipus.
2018. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:

#44

Ebben teljesen igazad van! Akinek erre van igénye, nyomassa nyitott kapcsolatban/házasságban, és kész.

Én csak a hazudozás részét nem értem.

2018. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
41%

En azert csalom a ferjem mert szexualisan az ellentetem, amit o szexnek hiv az szamomra megcsak nem is a szex kategoria.

Masreszt az van bennem h megtehetem most meg mert jo no vagyok de fogalmam sincs milyen leszek 40-en felul.


De a legnagyobb motivalo ero az elet rovidsege, ha holnap meg kell halnom akkor ha visszanezek akkor elmondhatom h a sajat szabalyaim szerint eltem Es nem ugy ahogy a vilag vagy a szomszed elvarja tolem. A ferjemet szeretem, sosem hagynam el de a szerelem Es a szex nem jar kez a kezben.


Nyilvan nem cel mindenkivel lefekudni ez konkretan kerulendo de egy hosszutavu szeretoi kapcsolattal semmi baj nincs.


Szerintem

36/N

2018. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 A kérdező kommentje:
#46 Köszönöm a korrekt választ, én ezzel tudok azonosulni és el tudom fogadni. 😊
2018. szept. 25. 20:20
 48/75 A kérdező kommentje:

#43

De ha apuka le sz*rná az egész családja fejét, keresne 120 k egy hónapba, haza menne le dobná magát a tévé elé sör a kézbe sz*rik mindenre az hogy meg van e a gyereknek minden, azt hogy hogy jön ki az asszony a pénzből oldja meg akkor meg azért lenne egy r*hadék. Bár ezek szerint az oké csak hűséges legyen :D


Az én ismerősömről ez nem mondható el, oda van a családjáért közös programok, iskoláztatás, lelkiekben nem tudok rá rosszat mondani de azért mert hűtlen azért egy gerinctelen f*reg sokak szerint. Nem tudok ezzel egyetérteni.

2018. szept. 25. 20:45
 49/75 A kérdező kommentje:

#42

"Tudod, ilyenkor kell kinyitni a kicsi szád és megbeszélni a másikkal, hogy mi hiányzik a kapcsolatból. Kommunikáció! Vagy ez neked ismeretlen fogalom?"


Nem gondolám azt hogy nem beszéltek volna arról hogy lehet egy-két dolgon változtatni kellene, mivel egy nagyon nyitott és őszinte pár ( most hiába írod le hogy nem őszinte mert van a félrelépés amiről a feleség nem tud, nyilván tudom én is de ezen kívül mernek beszélni gondokról ) .

Plusz akkor te még nem éltél valakivel 20+ éven keresztül házasságban mert a lángoló elvakult szerelem és tűz nem örök. Átváltja a szeretet, az összetartás, a család, a közös évek emlékek és lehet még a szex se borzalmas ha még van egyáltalán. De az a tűz és izgalom akkor se lesz meg, legalábbis nagyon ritka. Elég ehhez csak szétnéznem a körülöttem lévők között és az is azt igazolja.


És megkérlek szépen ha én tisztelettel írok neked akkor ezt az arroganciát rakd el légyszíves otthonra ;)

2018. szept. 25. 20:54
 50/75 anonim ***** válasza:
67%

Izgalmas. Ennyi. Nem jobb, mint a férjemmel. Nem vagyok szerelmes a szeretőmbe, nem extrém helyes, nem extrém jo pasi, sőt, 21 évvel idősebb. Viszont akar, kíván és ezt mocskos dumával a tudtomra is adjayami viszont szuper izgató. Jól ki is volt éhezve előttem, ezt al első 1-2 pár perces aktus igazolta, igy külön öröm, hogy valakinek különleges izgalmat okozok.

Plusz tiszta adrenalin alibit gyártani, készülődni, elmenni a megbeszélt helyre, dugni egy jót a semmi közepén, majd az àtélt izgalmakkal haza jönni. Legutóbb pl. A ferjemre is rámásztam rögtön, hogy haza értem, és külön izgalom volt a tudat, hogy a szerető fél órája jart pont ott. Beteg, de nagggyon izgató. Kövezzetek :D

2018. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!