Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagy hűtlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy hűtlen?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmet folyamatosan csalják természetesen ezt ő is tudja. Ő mélyen megveti ezt én viszont körülménytől függően nem, és mindig mennek köztünk ezzel kapcsolatban a mély beszélgetések.

Most is együtt vagyunk ezért ki írtam hogy lássuk ezt a kérdést más szemszögéből is.

Köszi a válaszokat kort és nemet is írjatok legyszives :)



2018. szept. 24. 23:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
29%

Egy másik kérdésnél válaszoltam, most bemásolom.


-Van akit valóban nem érdekel sem az akit csal, sem az akivel csal, csak a saját maga kielégülése, kényelme, biztonság érzete meglegyen. Lelkiismeret furdalása sosem volt, és nem is lesz, hiszi hogy ez jár neki.


-Van aki valóban megvan kötve, pl.ott a közös hitel, a közösen megszerzett javak, amit nem akarnak elherdálni, tűnhet ez is önző dolognak, de nem biztos, hogy az.


Egy ilyen lépéssel a feleséget is szar helyzetbe hozná.


-Aztán ott a gyerek téma, az is érthető, hogy valaki nem akar hétvégi apa lenni, másik oldaláról nézve a férfi férfi marad attól, hogy már apa lett, ha otthon nem kapja meg a szexet, az intimitást érthető ha másol keresi.


-Van olyan is, (még akkor is, ha sokan nem gondolnak bele), hogy a feleségnek lenne a legrosszabb ha elválnának, pl. ha csak a férfi a család fenntartó, vagy van valami betegsége a nőnek, és emiatt van ráutalva a férjre. Tehát nélküle elveszne.


-Esetleg egészségügyi ok miatt nem akar a nő szexelni, akkor melyik a jobb, ha elhagyja, vagy ha titokban ugyan, de máshol keresi a kielégülést, a nehéz időkben mégis a feleség mellett van.


27nő

2018. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj h sokaknak nulla otthon a szex v csak kényszerbol kapnak alamizsnát h elhalgassanak,ezek irigyek a szeretkezésre sajnos meg a normális kapcsolatra akar a nyitottra is..
2018. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
81%

"A ferjemre is rámásztam rögtön, hogy haza értem" Könyörgök mondd azt, hogy legalább megmostad ott lent, mielőtt oda engedted. Te szivesen nyalogatnád más nő puncijának a nedvét a férjed farkáról?

Kérdező jössz itt a +20 éves házasságokkal, hogy kialszik tűz stb. Ez mi? Ha vkik már +20 éve házasok, akkor annak ezen indokkal joga van megcsalni a párját? Könnyű a magaslóról beszélni úgy, hogy biztosak a párjuk hűségében. De ha a nyitott kapcsolat felajánlásáról lenne szó, rögtön borulna az egész, hiszen ők pont ezért teszik, az izgalom, titokzatosság és ezáltal elveszne az egész.

2018. szept. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy ha szerintetek ennyire rendben van, hogy másokkal is szexeltek a párotok mellett, nem érzitek rossznak, vagy, hogy ezzel eláruljátok, tiszteletlenül bántok velük, és nem gondoljátok, hogy a szeretetek elmúlásának jele lenne, akkor miért nem mondjátok el neki? Miért nem osztjátok meg vele, hogy ti mellette másokkal is lefekszetek, ha ez annyira nem gond? És miért nem adjátok meg neki a lehetőséget, hogy eldönthesse, ő akar-e egy ilyen emberrel együtt élni, neki belefér-e, és esetleg ennek fejében ő is szeretne-e másokkal szexelni?
2018. szept. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt légyszíves. Amúgy se hozzád szólt a kérdés de te ennek ellenére késztetést éreztél arra hogy itt papolj. Nem kell állszentkedni nem rózsaszín és habostorta minden ahogy a te világodba van. Élj ahogy te akarsz a te elveiddel a te életedbe se szól senki bele. Felesleges itt bárkit minősíteni meg papolni és ódákat írni hogy meg győzz bárkit is arról hogy neked van igazad. És mindenbe van igazság szerintem itt nem mondta senki hogy félre megy de ő ennek ellenére egy kifogástalan ember lenne hibák nélkül!
2018. szept. 26. 00:39
 56/75 A kérdező kommentje:

#54

Nem értem téged ezek a kérdések miért érdekelnek. A te párkapcsolatod ha van nyilván nem ilyen legalábbis ez jött le. Ne más életével legyetek elfoglalva, mindenki olyan könnyen osztogatja itt a párkapcsolati tanácsokat, pszichológusnak esetleg nem akartok elmenni ? Bár ahhoz szükséges lenne tágabb látásmód IQ és EQ több szemszögből való konklúzió levonása és meg sorolhatnám de nem is ez a lényeg. 😄

Az ilyen agresszív megnyilvánulások miatt nem menne oda a saját barátnőd, testvéred, gyereked megosztani ilyen vagy ehhez hasonló dolgokat mert tudja hogy a földbe lenne gyalázva mert anyukának olyanok az elvei hogy nem lenne képes megérteni még ha mindennek oka is van. És lehet mondani hogy nincs ilyen ember a környezetetekbe de honnan is tudnátok...

2018. szept. 26. 00:54
 57/75 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem válasz a kérdésemre. Egyébként pedig pont, hogy a magasabb IQ és EQ jele, hogy tudatosabban él valaki, nem ösztönlény módjára, és figyelembe veszi, hogy a cselekedetei mások életére milyen hatással vannak. Szóval ezzel jó nagy öngólt adtál magadnak. Ha elfogynak az értelmes érvek, jön a személyeskedés?

Továbbra is fennáll a kérdés, ha szerinted ez ennyire nem probléma, elfogadható, akkor miért nem mondod el a párodnak, annak, akivel együtt élsz, hogy másokkal is lefekszel? Ha elég intelligens lennél, akkor belátnád, hogy pont ezzel a cselekedettel, azaz, hogy hazudsz, letagadod a párod előtt, elismered, hogy szerinted sem helyes, és tudomásod van róla, hogy ezzel őt mennyire bántanád, csak nem érdekel. Ennyi. Nem kellene ezt ragozni, csak egyszerűen be kellene ismerned, hogy nem érdekel, hogy a másik mit érez, egyedül az a fontos, hogy te mindig a legjobban érezd magadat.

2018. szept. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:

Szerinted az intelligens emberek nem hűtlenek? Végeztél valamiféle felmérést hogy a hűtlenek nagy százaléka 100 alatti IQ-val rendelkezik? Ezek üres szavak kérem szépen amit te helyesnek gondolsz! Lehet jellemző az intelligens emberekre amit le írtál de ehhez még társul személyiség, élethelyzet, életfelfogás ugyhogy ez itt meg is dőlt!

Plusz én nem tudok neked választ adni ezekre a kérdésekre mert én a mostani kapcsolatomba ami lassan 7 éve működik nem voltam hűtlen. Ennek ellenére más kapcsolatomba előfordult!

És én nem mondtam hogy semmibe nincs igazad! Amikor már valakinek a stílusa átmegy egy felsőbbrendű, arrogáns és kioktatós irányba kb addig tart nálam is a tisztelettel való írás és még így is türelmes voltam.

2018. szept. 26. 01:15
 59/75 anonim ***** válasza:
81%

A párkapcsolat alapvetően egy szoros, két ember között létrejövő, bizalmon alapuló kapcsolat. Aki ezt nem érti, nem így érti, annak például a szeretetet mint érzést szerintem fel sem kell vázolni. Úgysem érti. (Hogy is értené, főleg egy olyan ember mint a kérdező, aki írni sem tud.)

Az évek során rájöttem, hogy vannak szavak/szókapcsolatok amik mindenkinek azonos jelentéssel bírnak. Ilyen például a beton járda. Ezen kifejezés hallatán mindenkinek egy szűk körben behatárolható építőipari termék jut az eszébe.

Viszont vannak szavak amikkel más a helyzet. Szeretet, szerelem, igazmondás, párkapcsolat... Ezeket sokan nem az egyetemes jelentésük szerint értelmezik, hanem egy saját jelentést társítanak hozzá. Egyes ilyen torz jelentések teszik lehetővé, hogy egyesek annak ellenére, hogy használják ezeket a szavakat, mégis más punciba dugják be a farkukat vagy más farkára is felülnek. Ettől függetlenül ezeknek a szavaknak nincs ennyi különböző jelentésbeli eltérése, csupán ennyi retardált ember használja ezeket.

A gyilkosnak is vannak érzelmei, tud jó és rossz között dönteni, mégis belebassssza a baltát a másik fejébe. Ilyenkor a probléma a gyilkos agyában keresendő.


Ezek az emberek vajon egy utcán sétáló gyerek kezéből is elvennék a fagyit, ha a fagyizás felérne egy dugással? Nyilván elvennék tőle, mivel az általuk "szeretett" személyt is képesek leköpni amikor épp mással dugnak (és még élvezik is).

2018. szept. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 A kérdező kommentje:

Az hogy itt telefonon gyorsan pötyögve ejtek helyesírási hibákat az csak egy dolog. Emellett még így is helyesebben írok mint mások. Nem gondolnám hogy ezért nem tudnék írni, hibázik az ember. Plusz egy vitába ilyen dologba belekötni nevetség és gyerekes.

Ilyen dolgok között párhuzamot vonni nevetséges, és a mi lenne ha feltevések is tök felesleges!

Feltettem egy kérdést minden bizonnyal el tudtad dönteni hogy nem a hűtlen emberek csoportját erősíted, így tök felesleges válaszolnod mert haszontalan! Nem ez volt a kérdés szerintem nem túl komplex.

Ezen az oldalon a válaszok hasznosságának százaléka árulkodik csak az anonim felhasznalókról és hát neked azt hiszem nem véletlenül annyi amennyi :)

2018. szept. 26. 02:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!