Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagy hűtlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy hűtlen?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmet folyamatosan csalják természetesen ezt ő is tudja. Ő mélyen megveti ezt én viszont körülménytől függően nem, és mindig mennek köztünk ezzel kapcsolatban a mély beszélgetések.

Most is együtt vagyunk ezért ki írtam hogy lássuk ezt a kérdést más szemszögéből is.

Köszi a válaszokat kort és nemet is írjatok legyszives :)



2018. szept. 24. 23:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, veled az a baj, hogy egyszerűen nem érted a lényeget. Itt nem azzal van a baj, hogy más nővel van a pasi, a feleségén kívül, hanem azzal, ahogy ezt a felesége háta mögött, tudta nélkül csinálja. ÉRTED? Akkor éljenek nyitott kapcsolatban. Így, hogy a háta mögött csinálja, nem egyenlőek a játékszabályok, gerinctelen alak a pasi.

Akivel együtt vagyok, tőle elvárom, hogy őszinte legyen velem, mert én is az vagyok vele. Akik a másik háta mögött du*gnak félre, azok az emberek önző alakok, akik csak magukra gondolnak. Tudod miért? Csak azért csalják meg a másikat titokban, mert tudják, ha kitudódna, akkor a párja elhagyná, mert neki ez nem fér bele. De mivel nem akarja, hogy elhagyja a párja, nem mondja el neki, vagyis csak magára gondolva, a háta mögött megcsalja. Válassz olyan párt magadnak, aki benne van a nyitott kapcsolat dologban és az már nem probléma. ÉRTED?

2018. szept. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
77%

"De ha apuka le sz*rná az egész családja fejét, keresne 120 k egy hónapba, haza menne le dobná magát a tévé elé sör a kézbe sz*rik mindenre az hogy meg van e a gyereknek minden, azt hogy hogy jön ki az asszony a pénzből oldja meg akkor meg azért lenne egy r*hadék. Bár ezek szerint az oké csak hűséges legyen :D"

Te jó ég, miért lenne oké?

Még szerencse, hogy nem csak igénytelen prolik és becstelen férgek élnek. :) Vagy szerinted ez a két opció létezik? :D Vagy honnan jött ez a szöveg? :D


MIÉRT olyan nehéz őszintének lenni? Aki elég fszagyerek másokkal kefélni a párján kívül, mert neki az JÁR, az miért nem elég fszagyerek odaállni a párja elé, és belemondani a szemébe, hogy nem monogám kapcsolatra vágyik? :) Jaaaa, annyira nem nagylegény/nagylány, csak a dugikához, mert az jár. :)

2018. szept. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:

Nem azokon a hibákon akadtam meg amik a telefonon való írással könnyen létrejönnek.

A százalékokat meg szerintem felesleges itt nézegetni. Főként ebbe a topikba szoktam írni és nem a lakberendezéshez. Mivel nem nő vagyok, így alapból 10-20%-kal kevesebbem van. Másrész a konzervatív szemléletem miatt az itteni liberális gondolkodású többség igen hamar lepontoz. Egyébként ebben a szekcióban nem lehet egzakt válaszokat adni, inkább csak véleményeket írni.

Szóval, nem igazán van értelme a százalékokon agyalni.

2018. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 A kérdező kommentje:

Természetesen értem és felfogtam amit írsz.

Van egy két dolog a miértekre, direkt nem írtam le eddig sem hiszen úgy sem érnék vele semmit.

Ugyan ez menne az örökkévalóságig és annyi időm pedig nincs 😄

2018. szept. 26. 12:48
 65/75 anonim ***** válasza:
67%

jajj de morci lett a kerdezö!

Mivel ez egy anonim oldal es teszem fel nem elöször bagy itt

sejthetted volna h a kerdesedre hüsegesek is fognak irni

es belekötnek abba aki megcsalja a parjat!

Innen arulkodik a keves IQ szinted h itt vered a nyalad

meg megerösitest varsz ki miert csalja a parjat

gondolom most kevedbe erzed magad szarul

de ott legbelül akkor is egy szardarab maradsz

2018. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:

*vagy

*kevésbé

2018. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:

De persze pont arra fogok energiát pazarolni hogy ilyen senkik miatt legyen rossz kedvem mint amilyen te is vagy 😄

Még annyi ellenérzést sem váltottatok ki belőlem hogy negatívan értékeljem a válaszotokat.

El vagy tévedve.

Kössenek engem nem érdekel én egy kérdést tettem fel egy bizonyos csoporthoz az hogy itt többen kényszert éreztek arra hogy ide jöjjetek nyált csorgatni és mocskolódni én azzal nem tudok mit kezdeni.

Én nem utálok itt senkit azokat sem akiknek más a véleménye és értem és elfogadom azt is.

Én szerencsére elégedett vagyok az életemmel, magammal, az egzisztenciámmal nincsenek belső fusztrációim hogy én ilyeneken idegeskedjek hogy itt nekem ismeretlen emberek miket írnak.

További szép napot ;)

2018. szept. 26. 17:53
 68/75 anonim ***** válasza:
39%
már nem érdekel a csókja, szex vele.. nem érdekel,hogy mit enne egyáltalán hozzám se érjen..viszont akivel történt ami történ valószínűleg ösztönből indult.. pár év szex kimaradás után belefutsz el durva kémiai vonzódásba, ott igencsak nem lesz megálj..
2018. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem ha tényleg már nincs semmi akkor miért vagytok még együtt ?
2018. szept. 26. 22:06
 70/75 anonim ***** válasza:
100%

Te nem ítélkezel? Bárki, aki normális választ adott és nem a hűtlenek táborát erősíti le lett szólva általad. Magyarázod az igazad. Tehát győzködsz másokat.

Arra sem kaptunk méltó választ, hogy szerinted miért van az rendben, hogy valaki sunnyog a párja háta mögött? Szerelem meg hűtlenség egy mondatban? Szerinted szerelmes az az ember, aki hűtlen? Hány éves vagy?

Szegény barátnődet sajnálom, ilyen proli barátnője van. Már ha igaz a háttérsztorid. Doubt that.

2018. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!