Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagy hűtlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy hűtlen?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmet folyamatosan csalják természetesen ezt ő is tudja. Ő mélyen megveti ezt én viszont körülménytől függően nem, és mindig mennek köztünk ezzel kapcsolatban a mély beszélgetések.

Most is együtt vagyunk ezért ki írtam hogy lássuk ezt a kérdést más szemszögéből is.

Köszi a válaszokat kort és nemet is írjatok legyszives :)



2018. szept. 24. 23:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
40%
mert nem kapom meg otthon azokat amire vágyom.ennyi.f34.
2018. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
6-16 Ha egy huszon évest megkérdeznénk, hogy csalta vagy csalné-e meg a párját biztos hogy a 80%-uk azt válaszolná hogy NEM. Mégis a magyar lakossága, 70-80%-á val megtörtént már ez a dolog. Csak azt kívánom, hogy Te a maradék 20-30-ba tartozz.
2018. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
49%
4 barátnőm csaltam meg eddig, az elso kivetelevel az osszeset elmodtam rá egy órával késöbb, mindig repultem nem is vartam mast de sajnos en ilyen vagyok, kielvezem az eletem legszebb eveit, mostmar nem megyek bele parkapcsolatba, nem szeretnek senkit megbantani,hogy ne szeressen belem es ne varjon sokat tolem
2018. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
69%
#23 as vagyok kort elfelejtettem 23f
2018. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
56%
20-as válaszolónak üzenem, hogy köpjön egyet, aztán álljon alá. Nem is értem, az ilyen ösztönlény nőstény állatnak miért van kapcsolata.
2018. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
25 Hagyd, visszafogja ezt kapni majd attól akitől nem várja.
2018. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
65%

Amíg hű voltam és én is elitéltem a hűtleneket addig fogalmam sem volt arról mi folyik a világban.

A párom 16 év után megcsalt, kiderült hogy fél éve viszonya van egy nős pasival, elhagyott. Teljesen lebénultam mert úgy tudtam hogy monden rendben van otthon, a párom is mindig ezt mondta. Semmilyen jele nem volt annak hogy bajban lenne a kapcsolatunk.

Ekkor úgy döntöttem hogy teszek a világra, élem az életem. A nők jöttek-mentek. volt hogy 3 is volt párhuzamosan.

Nagyon megdöbbentő volt látni mi a valóság:

Tisztességesnek látszó férjes asszonyok 2-3 bók után szétrakják a lábukat.

Kacsolatban élő, 20-25 évvel fiatalabb lányok mennyire könnyen kaphatók szexre.

Olyan nőkkel voltam akikról soha senki nem gondolná hogy félrelépnek.

Eképesztő hogy mennire nincs erkölcs és tartás a társadalomban (már magamat is beleértve).


Akik biztosak a dolgukban hogy a párjuk mennyire hűséges nem árt ha nyitott szemmel járnak.

2018. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
54%

Engem megcsalt, mert nem tette túl magát az exén. Majd kiderült, akkor könyörgött, hogy én kellek neki. Én hülye visszafogadtam. Majd rá fél évre kitalálta, hogy mégiscsak az exe kell neki. Majd rá fél évre (nem jött össze az exével) kitalálta, hogy mégiscsak én kellek. Ezen ki tud kiigazodni? :/


30/N


Én már nem tudom komolyan venni ezt a "kapcsolatot".

2018. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
76%

28-as vagyok


És amióta nem tudom a kapcsolatot komolyan venni (minek, ő sem vette komolyan?), ezért nem is foglalkozok vele és élem a világom. Ő azt hiszi nem volt senkim azóta. Én nem érzem megcsalásnak, de amikor mondtam, hogy nem várok ölbe tett kézzel rá és igen, volt másom, ő annak élte meg.

2018. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
51%

Én nem vagyok hűtlen, de arra ami valós ok lehet a megcsalásra:

- gyávaság

- hazudozás élvezése

- becstelenség

- tisztelet teljes hiánya

- 0 eq

Kb ennyi. Minden más csak mese habbal, gagyi kifogás.

2018. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!