Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagy hűtlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy hűtlen?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmet folyamatosan csalják természetesen ezt ő is tudja. Ő mélyen megveti ezt én viszont körülménytől függően nem, és mindig mennek köztünk ezzel kapcsolatban a mély beszélgetések.

Most is együtt vagyunk ezért ki írtam hogy lássuk ezt a kérdést más szemszögéből is.

Köszi a válaszokat kort és nemet is írjatok legyszives :)



2018. szept. 24. 23:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:
Köszönöm a őszinteséged, ment a zöld :)
2018. szept. 25. 01:10
 12/75 anonim ***** válasza:
100%
#10 Akkor miért nem éltek nyitott kapcsolatban? Vagy az már nem lenne elfogadható számodra, ha ő is le akarna feküdni az újdonság izgalma miatt más férfiakkal?
2018. szept. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
59%

12

Lehet meg is teszi de lehet hogy nem. Amíg nem tudok róla nem érdekel. Vizen nem látszik a kacsanyom.

2018. szept. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
86%
Amig nem tudod nem érdekel,szoval te félre mehetsz töltikézni ő meg türje el de ő ne merészelje.. Sok boldogságot, inkább lennék egyedül mint ilyenben..
2018. szept. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk azért ment félre a férjem mert szerinte soha sem szerettem. Ezt onnan veszi, hogy amikor két nagyon pici gyerekkel voltam egyedül, fáradtan. Egyik fogzik másik meg futni tanul, közben itthon vagy egyedül viszel majdnem mindent ő csak van, akkor aludtam szex helyett. Persze az sértő volt, amikor azt mondtam takar be ha végeztél, de a mondat végére már ténylegesen aludtam. Egy idő után megtanultam egyedül lenni, ő meg ment szexet keresni. Ennyi. Nem itthon emelte meg a seggét, hogy pihenjek, vagy mutatta azt, hogy nőnek lát még mindig. Nem. Keresett egy másik nőt, persze az is lelépet mellőle, mert nem egy nagyszám, és ott is volt szürke hétköznap. Ott is megjelent az az elvárás, hogy ugyan mosogasson már el, hogy ugyan mosson már, pakoljon el maga utána.... De ez tényleg egy hatalmas elvárás.


Megkaptam, hogy sosem szerettem, sose vártam, sose néztem rá szerelmesen, nem törődtem vele. Ezért ment félre, amiben szenvedett igazából és áldozat.

2018. szept. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
6-os gratulálok nagyon szépeket írtál. De azért már elmúltál 16...
2018. szept. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
71%

Aki hűséges, az azért sem lép félre, mert fél a másikat kockára tenni.

Aki félrelép, az nem fél. Vagy biztos benne, hogy nem bukik le, vagy biztos benne, hogy ha lebukik, akkor se dobod ki, vagy nem érdekli, ha elveszít, mert màr nem érdekled.

2018. szept. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
38%
Azért hűtlen, mert egy gerinctelen, alantas féreg. Tessék, most jobb?
2018. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Tíz évre vagyok a 16-tól, ha számít ez.

Akkor sem csináltam volna ilyen és ez után sem fogok. Stabilabb a jellemem annál, hogy ilyenekben megváltozzak.

Ha valaha valami lehetetlen esetben mégis lefeküdnék egy másik nővel az úgy eshetne meg, hogy a kapcsolatom már romokban hever, eltávolodtunk egymástól és még épp nem szakítottunk. Ha ilyen esetben az ölembe hullana egy másik nő, akkor nem biztos, hogy nem nyúlnék hozzá. Egy biztos, az esemény után az lenne az első, hogy szakítanék a régivel.

Onnantól, hogy nézhetnék a szemébe?


A mai világban nehéz így élnem. Kevesen gondolják így a dolgokat.

2018. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
36%

Kedves Kérdező

Én többször is csaltam meg a párom, volt akivel több mint két évig együtt voltunk. Nála nagyon rossz volt a kapcsolatom akkoriban, de szakítani nem akartam a párommal

Volt több olyan is hogy egyszerűen csak meg akartam kapni azt a férfit.

Egyszerűen hajt a kíváncsiság és az újdonság varázsa.

Most is van 2 férfi akikkel alakulóban vannak a dolgok.

Pedig most rendben van a kapcsolatom.

30N aki 13 éve él kapcsolatban

[link]

2018. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!