Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miután kiderült, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután kiderült, hogy a párotok megcsalt, hogy tudtatok szexelni vele, nem undorodtatok a közeledésétől, és nem féltetek, hogy valamilyen nemi bajt elkaptok?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok lesz***ni, engedni, hogy belétek menjen, egyáltalán szeretkezni vele, ha már tudjátok, hogy hazudott, elárult, becsapott titeket?

2018. okt. 31. 05:43
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

jó, akkor úgy mondom, nem tudok róla, hogy valaha megcsaltak volna, persze bármi lehet, de az a2 kapcsoltom, amíg tartott jól ment, és közös megegyezésselk zártuk le mindkettőt, és mindkétszer én kezdeményeztem.


vannak olyanok, akik kérik az eü. vizsgálatot (elmennek együtt szűrésre) egy-egy új kapcs. kezdetén, és én ezt baromi felelősségteljes, előrelátó és érett viselkedésnek tartom.

2018. okt. 31. 07:24
 12/31 anonim ***** válasza:
43%

"Ms. Nem-félek-a-nemi bajoktól-mert-úgysem-kapok el-semmit Kisasszonynak köszönjük, elég volt, mások véleménye is érdekel."


Milyen egy pökhendi, arrogáns díszliba vagy te.

Képzeld, a szövegedből nem derült ki, hogy megcsaltak-e téged, de ha tudnál olvasni, akkor látnád, hogy a legelső mondatomban pont erre kérdeztem rá.

Nem értem, miért kell azonnal támadni, ha valaki nem úgy latja a világot, ahogy te. Nem lehet könnyű a közeledben.

2018. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 D. Brasco ***** válasza:
0%

Neked ez a hobbid hogy havonta legalabb egyszer bedobod ezt a szóról szóra ugyanolyan kérdést?

Ahogy elnézem még a kommentjeid is ctrl+c ctrl+v......

2018. okt. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
35%
Szegény kérdezö! Nehéz lehet állandoan a mindenttudás tronjárol osztani az észt, morált. Sajnállak.
2018. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Amikor volt barátnőm én is sokat gondolkodtam ezen. Ő eléggé csalfa nő volt és amikor elment egyedül buliba vagy nélkülem volt napokig akkor utána nem tudtam szexelni vele egy ideig. Ez egy olyan helyzet hogy bárkivel bármikor előfordulhat hogy a párja mellett félremegy. A csapodár hajlam mindkét nemben ott van sajnos. Most egyelőre nem akarok nyomozósat játszani úgyhogy nincs senkim.
2018. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Én ezt most kérdezem, eddig nem.

Az oldalnak több ezer felhasználója van, talán nem meglepő, hogy másokat is foglalkoztat a probléma.


Aki nem tud érdemben hozzászólni, az szerintem hanyagolja a kérdésemet, a feszkót ne rajtam vezessétek le, én csak kérdeztem.

2018. okt. 31. 07:51
 17/31 A kérdező kommentje:

"Ez egy olyan helyzet hogy bárkivel bármikor előfordulhat hogy a párja mellett félremegy."


15, ezzel mélyen nem értek egyet.


Bárkivel biztosan nem fordulhat elő, nekem pl. a hűség jelentéssel bíró fogalom, és nemcsak az én értékrendemben szerepel szerintem.

2018. okt. 31. 07:53
 18/31 anonim ***** válasza:
12%

Ennyi erővel egy olyan barátnőtől is elkaphatok valamit, aki előttem min 20 pasival volt, csak jól titkolja.

De akár olyantól is elkaphatom, aki csak 2-3-al dugatta meg magát, és ebből volt olyan, aki beteg.

Nem tudom, hogy miért kell csesztetni azt, aki lefeküdt valakivel, de mondjuk az nem akarja folytatni és megy másikhoz.

Én egyszer "csaltam" meg valakit, amit a mai napig bánok. Igazából nem teljesen megcsalás, mondjuk, hogy túl sok sráccal beszélgettem és mint elmesélték, soknak volt olyan, hogy egyszerre két lánnyal. Egy nagyon régi barátnőmet, akivel már évekkel ezelőtt voltunk együtt másfél évig, már 4 éve szét mentünk, de nem ezért: szóval akkoriban őt vettem rá egy 3-asra.


A magyar rátát nem ismerem, de egyszer néztem az angolokat, na ők tényleg eléggé felelőtlenül szexelnek és semmit nem tudnak a betegségekről.

Ezt egy ilyen angol-magyar kibeszélős showban mutatták be.

Azért ne általánosítsál már, illetve betegezzél már le valakit egyből, mert úr isten a barátnőjén kívül mással is lefeküdt, akkor egyből beteg.

Én max a megcsalást tartom betegesnek, hogy nem elég a párja.

2018. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

"Azért ne általánosítsál már, illetve betegezzél már le valakit egyből, mert úr isten a barátnőjén kívül mással is lefeküdt, akkor egyből beteg."


olvasd vissza, hogy fogalmaztam, nem játszom dokit, azt ondtam, érdemes elmenni szűrésre, és ez bárkire igaz, aki ivarérett, és nemi életet él, rám is.



amúgy a kérdésem nem erre, vagy nem csak erre irányult, hanem főleg a lelki mozgatórúgok érdekelnek, tehát akiket megcsalt a párjuk, hogy tudtatok utána lefeküdni újra a párotokkal, milyen szívvel, lélekkel?

2018. okt. 31. 08:07
 20/31 anonim ***** válasza:
43%
Én ezt tapasztalataim alapján írtam, hogy sok nő félremegy a párja mellett. Konkrétan házas nők ajánlják fel magukat boldog életet színlelve a kívülállóknak. Viszont én még sose csaltam meg senkit, mert nem lennék rá képes.
2018. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!