Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miután kiderült, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután kiderült, hogy a párotok megcsalt, hogy tudtatok szexelni vele, nem undorodtatok a közeledésétől, és nem féltetek, hogy valamilyen nemi bajt elkaptok?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok lesz***ni, engedni, hogy belétek menjen, egyáltalán szeretkezni vele, ha már tudjátok, hogy hazudott, elárult, becsapott titeket?

2018. okt. 31. 05:43
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

ment a zöld pacsi, utolsó.


igen, sokan színlelnek, valójában meg fullra unhappyk.

2018. okt. 31. 08:12
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalna a barátnőm utána már nem feküdnék le vele, nem lenne gusztusom hozzáérni. Lelki sokk lenne számomra és inkább csendben el is tűnnék az életéből.
2018. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Engem annak idején a menyasszonyon csalt meg, utána még egy ideig tudtam vele szeretkezni, de már nem volt olyan jó... Egyszerűen nem volt bizalmam, és 3 hónappal később én dobtam ki, undort nem igazán éreztem...
2018. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
undort, megvetést amiatt sem éreztél, hogy megcsalt?
2018. okt. 31. 09:07
 25/31 anonim ***** válasza:
51%

Az a baj, egyik fél sem tud normálisan monogámiába élni. Se a nők, se a férfiak. És bizony, ha valamit otthon nem kapnak meg, legyen szó nőről, legyen szó férfiről, akkor mennek másikhoz.

Itt legtöbbször, mondjuk egy olyan 65%-ban azért mennek félre, mert több szexet igényelnének, amit a párjuk bizonyos okból nem ad meg nekik.

20% csupán a kíváncsiság kedvéért, avagy mert befolyásolható. És kb egy 15% megy félre azért, mert már nem is szereti a párját és vele szinte egyáltalán nincs is szex. Az utóbbinak lesz vége általában elég hamar.


De a kérdésedre is választ adjak:

Én biztos, hogy undorodnék a lánytól. Igaz, hogy úgy se találnék már olyan lányt a korosztályomba, aki ne lett volna pasival. De az megint más dolog. Nem mellettem csinálta, így semmi közöm hozzá.

De viszont ha már mellettem csinálná, ott lebegne a szemem előtt, hogy akár csókolni akarnám, akár kinyalni, mind a két esetben ott lenne bennem, hogy na kit szopott le előttem, ki verte bele a farkát.. etc.

Szóval nagyon undorodnék tőle.

2018. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy. Kidobtam, mint macskát sz.....

Van tartásom.

Miért kellett volna vele maradnom? Nem is értem.

2018. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Undort nem, megvetést valamennyire, inkább haragot, egy ideig. De a legnagyobb probléma az volt hogy elillant a bizalmam, és bizalom nélkül nem tudott működni a kapcsolat, akármennyire is szerettem őt.
2018. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Éreztem az undort és már nem akaródzott vele lefeküdnöm, de néha még úgy is volt szex. Franc se tudja miért, sajnos elég kapcsolatfüggő vagyok, a rossz gyerekkoromból hozott dolgok miatt. Meg elhitette velem, hogy megérdemlem és alárendeltem magam.

Ma már másképpen tennék, de akkor sajnos így volt.

Most, hogy így írod, de, kicsit féltem a nemi betegségtől, ezért inkább gumiban feküdtem le vele, de persze az is baj volt neki, ő azt nem élvezi...

Egyébként ha valaki tőlem kérne STD szűrést, nem sértődnék meg. Van olyan, amikor hiába vagy hosszú kapcsolatban (fogamzásgátlóval védekezve), akkor is félremehet a párod. Ilyenkor jobb egy szűrés. Szerintem azért háborodnak fel ezen az emberek, mert cikinek tartják még a mai világban is, mint a pszichológúshoz menést...

2018. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lennék annyira igénytelen, hogy ezt tegyem. Az exvőlegényem megcsalt. Abban a percben kidobtam ahogy ez kiderült és ennyi. Számomra onnantól az illető aki ezt megteszi, (őszinteség, problémamegoldás vagy szakítás helyett) az nem férfi nem társ, és nem ember, csak egy gyáva féreg. Ennél nem több. Előbb hánynám le minthogy az után hozzám érjen.
2018. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

"És bizony, ha valamit otthon nem kapnak meg, legyen szó nőről, legyen szó férfiről, akkor mennek másikhoz."


EZT csak a gerinctelen emberek teszik meg. Aki nem az, az vagy megpróbálja megoldani a problémát azzal, hogy őszintén beszélgetést kezdeményez a párjával, vagy ha ez többszöri próbálkozásra sem sikerül mert nem tudják megoldani, vagy mert a másik nem partner, akkor egy normális ember előbb lezárja a meglévő kapcsolatát, utána megy máshoz. Ne csináljuk már úgy, mintha a megcsalás természetes dolog lenne.

Ha valaki nem képes monogámiára akkor ne csinálja, ez soha nem kényszer, de legyen a partnerével ŐSZINTE és egyenes! Ennyit mindenki megérdemel, hogy tisztán lásson, és eldönthesse így is kell- e neki a másik fél (ha másokkal is le akar feküdni) vagy nem.

2018. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!