Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy dolgozzam fel a megcsalást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel a megcsalást?

Figyelt kérdés
Nem szolgáltam rá semmivel h ezt tette velem. Egyszerűen egy hülye hálátlan fajankó. Tönkre teszi az életem. S míg próbálja vissza könyörögni magát s hazudik össze vissza. H dolgozzam fel ezt a nagyon nagy lelki fajdalmat? Mi segít ilyenkor?

2018. nov. 24. 23:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Magaddal foglalkozz, magadra koncentrálj és magadat szeresd. Ez segít. Tapasztalat.
2018. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16%

A nők olyan jól tudnak választani! :) Amikor meg a horogra kerül egy gondoskodó, családapa típus, ott meg jön a póráz, meg hogy haláli unalmas. Meg hogy szexuálisan nem vonzó 1 év múlva. Jajjj de nehéz az élet a nők számára.


Férfiként elmondok egy titkot. Nagyon sok pasi elkezd járni olyan nővel is, aki nem igazán tetszik neki. A nő kiszolgálja, biztosítja neki a napi szexet, utyuli-putyuli stb. A dolog kényelmes is a pasikának, van hova dugni a farkát, meg aztán legyezgeti a nő a férfi egóját. A lényeg viszont az, hogy a manusnak nem jelent az egész semmit, pusztán fizikai élvezet, amúgy egy unalmas szürke f*s az egész.


Ilyenkor jön az, hogy a fix dugás már adott, jöhet a "jó nő". Ott nem kell udvarolni, nem kell a farkán kívül letenni semmit. Innen hazamenve meg várja a jó kisfiút anyucika, aki elé teszi a vacsorát, és az ágyba fényesre polírozza a kobrát. A slusszpoén meg az, hogy a lány mindent megtesz ennek a Paprikajancsinak csak el ne hagyja.


Na, amikor borul a bili, egyből általánosítják ezeket a proli prosztó telepi lúzereket a FÉRFIAKKAL. Tehát a férfiak a szemetek.


Ha meg esetleg egy nő összejön egy gondoskodó, törődő férfival, az meg rövid időn belül unalmas lesz, mivel a tag teljesen alárendeli magát a kapcsolatnak és a hölgynek.


Tehát legjobb ha mindenki egyedül marad, a szexért meg fizetnek az urak a megfelelő helyeken.

2018. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
Bírom hogy folyton megjönnek a hímsoviniszta férfiak, akik képesek a férfi hibáját a nőre fogni, mert miért olyannal jársz aki tetszik. Válassz egy rémunalmas rusnya "kedves pasit", akinek úgysincs semmi lehetősége félrelépni, mert minden más pasi tapló aki úgyis megcsal. Néha nem tudom, hogy sírjak vagy nevessetek a 7. és 12.-es hozzászólásokhoz hasonló eszmefuttatásokon.
2018. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Miert van az, hogy minden pasi akinek nem jön össze egyetlen nő sem ,úgy erzi, hogy ő aztán sosem csalna meg senkit.

Az, hogy lúzer vagy és senki nem akar veled lenni,arról nem azok a pasik tehetnek, akik megcsalják a párjukat.

Én úgy gondolom, hogy egyetlen ember sem hűséges, csak nem elég ideje vannak együtt illetve még nem találkoztak azzal az emberrel, akivel megtennék.

2018. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

13-as. Én is így vagyok ezzel, csak fordítva. Már a vízcsapból is az folyik, hogy "szegény elnyomott nők", "csúnya szexista férfiak". Részletek nélkül.


Aztán vajon miért csalták meg a kérdezőt? Ok nélkül nem történik meg semmi. Már hallom is szlogent, hogy már megint s "férfiak".


Nem én mondtam hogy a rendes férjek unalmasak. Ó hát igen, legyen még izgalmas is. Kérdező! Hát itt az izgalom! Ja, de ez sem jó. Akkor majd legközelebb tessék jól választani. Bár trendi a szingliség, ott megmarad a pénzed és az energiád magadra. Szóval vannak alternatívák.


A kérdésedre is próbálok válaszolni....

Az alap feltevés az, hogy volt egy jobb nő nálad, erre rá is vetette magát életed nagy szerelme. Na már most, miért érzel lelki fájdalmat? Miatta, vagy saját magad miatt? Nem mindegy. Miatta minek? Magadat meg minek sajnálod?

Mivel nő vagy, minden újjadra kapsz 15 férfit, abból megint választhatsz kedvedre.


A pasikád meg valószínű két szék közé esik, miatta ne aggódj. Vagy esetleg összejön valami kis telepi ribizlivel, kb. az ő szintje ott van. Bár ez is érdekes kérdés, mert itt van ez a nagy női egyenjogúság, egy nő is azzal kefél akivel csak akar... természetesen kapcsolaton kívül is. Szóval akárhogy is döntesz, aknamezőn lépkedsz. Viszont így megvan benne az általatok vágyott izgalom! :)

2018. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy megcsalt nő, aki nem fogadja vissza tárt karokkal a férfit
2018. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Örök törvény, hogy a normális férfiak és a normális nők mindig idiótákkal akadnak össze, így normálisnak lenni egy életen át tartó folyamatos szenvedés.
2018. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod másképpen, csak hogy elengeded. Én is visszafogadtam de hülye voltam úgyanúgy folytatta a kis megcsalásait. Keménynek kell lenned.
2018. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"aztán vajon miért csalták meg a kérdezőt? Ok nélkül nem történik meg semmi." - Mert épp bepiált vagy kikezdett vele valaki és egyből jó ötletnek tűnt félredugni, Ez miben a megcsalt fél hibája?



"Nem én mondtam hogy a rendes férjek unalmasak. Ó hát igen, legyen még izgalmas is. Kérdező! Hát itt az izgalom!" - Az izgalom nem azt jelenti, hogy a másiknak szívfájdalmat kell okozni, hanem hogy fenének se kell olyan pasi aki csak a 4 fal között akar folyamatosan ülni és a TV/gép előtt cseszi el minden szabadidejét. Az ilyen mondjuk tényleg nem lép félre, mert napfény se nagyon éri. Az ilyeneket tartom rohadtul unalmas pasiknak.



"Az alap feltevés az, hogy volt egy jobb nő nálad, erre rá is vetette magát életed nagy szerelme. Na már most, miért érzel lelki fájdalmat? Miatta, vagy saját magad miatt? Nem mindegy. Miatta minek? Magadat meg minek sajnálod?"- Nem is kell feltétlen jobb nő, néha elég ha könnyen kapható. Szerinted miért érez fájdalmat?? Mert valakit szeretett és teljesen megbízott benne az meg elárulta. Ennyire szerintem nem kell túlfilózni a dolgot. Próbáld ki milyen érzés ha valaki a hátadban elárul, olyan akiben teljesen megbízol és akkor kérdezz ilyen hülyeségeket hogy miért fáj.


"Mivel nő vagy, minden újjadra kapsz 15 férfit, abból megint választhatsz kedvedre." - HA JÓ NŐ VAGY. Az átlag örülhet ha néha próbálkoznak, aki meg neadjisten csúnya még a gyk lúzerek is kerülik.



"Bár ez is érdekes kérdés, mert itt van ez a nagy női egyenjogúság, egy nő is azzal kefél akivel csak akar... természetesen kapcsolaton kívül is. Szóval akárhogy is döntesz, aknamezőn lépkedsz. Viszont így megvan benne az általatok vágyott izgalom! :)" - Nagyon fáj az agyhalál amiben élsz?

2018. nov. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
*hátad mögött
2018. nov. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!