Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért elítélendő elhódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő elhódítani valakit aki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon sokszor olvastam és az életben is sokszor hallom, hogy mennyire elítélendő féreg dolog "ráhajtani" valakire aki kapcsolatban van. Én férfi vagyok és csak a saját nézőpontom tudom csak leírni.


Szóval ha van egy nő aki akármennyi ideje párkapcsolatban van és én elhódítom az szerintem nem az én hibám.

Legalábbis nekem ha van valakim akit szeretek akkor jöhet bármilyen jól kinéző, bármilyen okos, kedves, aranyos nő én akkor sem csalom meg, pláne nem hagyom el miatta. Én úgy gondolom, hogy ott a nő és/vagy a párja a hibás ahol egy harmadik fél feltud bukkanni.

Hisz ha tényleg szereti a párját akkor lehetek/lehetnék és akármilyen jóképű, okos, izmos stb akkor se tudnám elcsábítani. Szóval ilyen esetben vagy a kapcsolatuk rossz amiről jó eséllyel mindketten tehetnek, vagy a nő könnyűvérű.


Tehát miért féreg dolog udvarolni egy nőnek annak ellenére, hogy van párja? Ha a nő szereti a párját akkor az első közeledés után mondania kéne legalább egy "bocs van barátom"-ot.


A kérdés persze oda-vissza áll, tehát férfiak közül is csak azt lehet vinni aki hagyja. De én férfiként arról nem tudok ilyen átfogóan nyilatkozni.



2018. nov. 27. 22:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

Persze,veregessük is meg a vállàt h jajj de ügyes voltàl nem?

Vak akinek belefér az értékrendjébe vkinek nem.

Aki foglalt emberrel beéri hàt nem tudom...

Nem sokra nézi magát sztem

Bár sok olyan ember van aki ezt élvezi

föleg sok nö,attol erzi magat nönek ha sikerül egy ferfit elcsabitania a parja mellöl!

Akar hibasak akar nem,lehet nemet mondani.

En is szamtalanszor mondtam...

En nem kerek abbol h 2.legyek meg lukürites legyek

meg a folyamatos ideg mikor bukik ki a dolog

nem mellesleg sose kellene foglalt pasi.

az ilyen mind hazug alattomos fereg

többre tartom magam minthogy oda adjam magam ilyen embernek

2018. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Elsősorban mert különböző emberek vagyunk, különböző értékrenddel. Ezt nem vitathatod el mástól, ezt az embert nem fogjs érdekelni a véleményed és ez így helyes.

Az a legnagyobb baj veled, hogy nem fogadsz el más véleményt. De azért leírok egy sztorit, ha az alapján is úgy véled nincs baj a harmadik féllel, akkor be is fejeztem.

Adott egy pár, a pár egyik tagja megismer egy másik nőt, ez a nő mindkettejükkel összebarátkozik, a pár nő tagja segíti mindenben ezt a nőt, kedves vele, úgy tűnik barátok. Aztán ez a nő ráhajt a pasira és az megcsalja a barátnőjét ezzel az újonnan jött kis nőcskével. Na már most, azt hagyjuk , hogy mi a pasi, de szerinted normális ember csinál ilyet egy barátjával??


Rengeteg ilyen sztori van, akár itt az oldalon, akiket úgy csaltak meg, hogy testvérrel, szülővel, legjobb baráttal. Szerinted oké ez így, rendben van? Ha igen, a hiba a te készülékedben van, nem azokéban, akik hibásnak tartják a szeretőt.

2018. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Jó az utolsó esetben én is elítélem, ha barát/barátnő, testvér, jó ismerős csinálja ezt meg.

Én arra gondoltam mikor egy olyan ember bukkan fel harmadikként aki csak a pár egyik tagját ismeri és nem is szeretné a másikat ismerni. Tehát teszem azt van Béla meg Juli két éve kapcsolatban, és akkor jön Pista aki egyiküket sem ismeri (vagy max Julit valahonnan) és elhódítja Béla mellől. Jó esetben Béla és Pista nemhogy barátok, hanem még két szót sem váltottak egymással életük során.


Én úgy vagyok vele, hogy ha egy nő szingli és két egymást nem ismerő férfi verseng érte az nagyon hasonló ahhoz, mintha már van egy kapcsolat. Hisz egy párkapcsolat nem garancia arra, hogy na akkor nem kell tovább versengeni "ő már az enyém és innentől kezdve mindenki 3 lépés távolságot tart". Pont egy hasonló kérdésél olvastam egy idősebb férfi válaszát, hogy a felesége már elmúlt 50 mégis hetente rámozdulnak másik pasik és "megnézhetné magát ha nem tenne azért, hogy ő legyen a felesége számára a legjobb". Szóval nem elég megszerezni, meg is kell tudni őrizni a másikat.


De mondom mégegyszer azt én is elítélem, ha valaki a pár mindkét tagjával jó viszonyt ápol és így lép be harmadikként a kapcsolatba.

2018. nov. 28. 20:46
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

A megcsalásokhoz általában nem az vezet, hogy a felbukkanó csábító mennyire dögös csaj, vagy férfi. Az ellaposodott kapcsolatból egyébként is kikívánkozó felet lehet könnyen elcsábítani. Hiszen ő maga is régen erre vár!

F/60

2018. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%

Nehogy azt mond hogy 20-30 eves kapcsolatban meg mindig fennt lehet tartani a tüzet a vàgyat?

Ha akarja az ember ha nem sajnos egy idö utan minden kapcsolat ellaposodik kihül elmulik a szerelem

Aztan minden ember titkon vagyik masra

egy kis kalandra...

Nincs olyan akinel nem jön elö ilyen gondolat.

De az h valaki kitart minden vagya ellenere vagy fejest ugrik egy megcsalasba sztem nem azon mulik mennyire lapos a kapcsolat v sem!!

Hanem az egyénen,hogy mennyire gyenge jellem!


Maskulonben ha annyira lapos akkor nem kéne a lanyos szarban ülni

ès félrelèpni!Persze lépni màr kevès ember mer

Ilyenkor jön a szeretö akik meg boldogan belevetik magukat a szeretöi stàtuszba.

Nem gondolva abba bele milyen következmenyei lehetnek.

Jah igen,addig nagy a csipája màsnak amig nem vele történik meg!!


Majd ha a szeretö is megállapodik egyszer aztan szépen átveri a párja

gondolom akkor ö is ugynugy fog velekedni erröl h a kedves parja is megéri a pénzét de a szeretöjét se kell àm sajnàlni.

2018. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott házasságban élek, és van egy olyan minimális elvárásom mások felé, hogy még ha el is ítélik az életmódomat, legalább tartsák tiszteletben. Éppen ezért én is tiszteletben tartom mások párkapcsolatát.
2018. nov. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

Ennek több aspektusa is van.


Előfordul, hogy nem igazán jó egy kapcsolat, csak el vannak a langyosban.

Esetleg jól is működik, de egy másik emberrel sokkal erősebb az összepasszolás.


Egyik sem elítélendő (feltéve, hogy nem megcsalásra, hazudozásra épül). Egyszerűen csak nem volt jó a kapcsolat, vagy egy másik kapcsolat sokkal erősebb. Kellemetlen lehet mind3 félnek, de ebben elítélendő dolog nincsen.


Más dolog, ha pl úgy barmolnak bele egy kapcsolatba/gyerekes házasságba, hogy a meghódított nő vagy férfi csak szexre kell, aztán a hódító eldobja és keresi a következőt. Ez féreg dolog. Bár itt azért a kapcsolat minőségétől függetlenül felmerül a meghódított szerepe is.

Normális kiforrott, egészséges önismerettel rendelkező felnőtt férfi és nő felismeri, ha csak szexre kell.


Szóval széles a skála, nem lehet általanosítani.

2018. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%

Azert, mert senki sem a tökéletessel él együtt!

Ha te vagy egy 6# pasi a nőd egy 6# nő és a feleségedet elkezdi fűzni egy 10# álmai pasija aki még meg is erti, merthát az ilyenek megértőek, s köztetek az othoni dolgok miatt épp nem teljes az idíl, akkor biztos lehetsz abban , hogy bárkit el lehet csábítani!

Tehát majd ha ilyen hejzetben leszel, tedd fel ujra a kérdést.


Ezt úgy írom, hogy sok feleséget csábítottam el, de egy féregnek is tartom magam es miután nekem is beleszartak a csizmámba , megvilágosodtam!

Rád is rádférne!

2018. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hat,ha ezt neked kerdezni kell,nagy baj van.


Magadtol nem tudod? Vagy neked ez normalis? Szomoru.

2018. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!