Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kihasznál vagy többet szeretne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál vagy többet szeretne?

Figyelt kérdés

3 hónapja folytatok szeretői viszonyt. A sráccal már régebb óta ismerjük egymást látástból. Barátnője van, már lassan másfél éve. Egy félresikeredett buliban összekeveredtünk és lefeküdtünk. Nem fűztem hozzá nagy reményeket. A buli óta mindennap beszélünk és sokszor találkozunk. A barátnője persze nem tud semmit, mert ő más városban tanul. Hétvégente alkalma lehetne hazajönni, de a srác nem akarja. Ezért honaponta egyszer, ha találkoznak. Engem becézget, találkozókat beszélünk meg, bemutatott már szinte az összes barátjának. Ez már rég nem egy egyéjszakás kaland, hanem több.

Van olyan alkalom, amikor a találkozón szimplán, csak beszélgetünk, filmet nézünk és bújunk, semmi testi kontakt, a csókot kivéve.

Érzelmileg nagyon labilis a srác, mert megkérdeztem tőle, hogy mi célja van még a barátnőjével, amire a következőt mondta:

Nem tudja, mert valamikor tök jól érzi magát a lánnyal, van amikor meg hetekre nagyon rossz az egész. Szakítana, de nem tud, mivel már régóta együtt vannak és kötődik hozzá. Azt mondta, idő kell neki, hogy eldöntse merre felé mozdul ez az egész és igazából az a kapcsolat leszálló pálya. Ezt már 2 hónapja mondja.

Nekem annyit mondott, hogy még soha nem csalta meg a barátnőjét idáig, nagyon megfogtam őt.

Nem gondoltam volna soha, hogy egyszer bele fogok menni egy ilyenbe, hiszen eddig én is elítéltem ezt, de sajnos beleszerettem a fiúba.

Ha valakinek van ilyen téren tapasztalata vagy tanácsa nagyon szívesen meghallgatnám vagy kikérném, mert jelenleg rosszu érzem magam, ebben a szerelmi 3szögben. :(

TUDOM, HOGY NEM SZÉP DOLGOT, AMIT TETTEM. KÍMÉLJENEK AZOK, AKIK AZÉRT JÖNNEK, HOGY ELKEZDJENEK ÓCSÁROLNI!



2018. dec. 10. 21:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szakítottak a barátnőjével, rájött a csaj a dolgokra.

De kiderült, hogy rajtam kívül még volt 3 ilyen lány. Szóval lezártam vele az egészet. Köszi mindenkinek a tippeket!

2018. dec. 17. 07:41
 12/15 anonim ***** válasza:

😂😂😂😂😂😂😂

Még három. Akkor öt csajt hülyített egyszerre. Az komoly.

Segáz, most megtanulod, hogy odafigyelj az intő jelekre.

1. A haveroknak természetes, hogy bemutatja a szeretőt.

2. 1,5 évre azt mondja, hogy hosszú kapcsolat.

3. Ha nem lenne egyértelmű: az lép félre, aki eleve hűtlen.

2018. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ejha 5 nőt hülyített?! Gondolom a másik négyet is bemutatta a haveroknak, azért nem rebbent a szemük se. 😂😂 Nagy spíler a gyerek...

30N

2018. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Amúgy ezeket értitek?

"Egy félresikeredett buliban összekeveredtünk és lefeküdtünk."


Ja, mindenkivel megesik, rosszul lépett és hopp, már nincs vissza út. Ennek a srácnak nincs élete, nincs munkája? Minden nap tartotta veled a kapcsolatot, meg a másik 4 lánnyal is, akkor kb semmi mást nem csinált, minthogy ezekkel foglalkozott.

2018. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sportoló, napi 2-3 edzéssel szóval nagyon ráér:D
2018. dec. 17. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!