Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Ti kitálaltatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Ti kitálaltatok a feleségének?

Figyelt kérdés
Leginkább azoknak a válaszára lennék kíváncsi, akik valamilyen oknál fogva kitálaltak a pasi feleségének. Én épp ebben a helyzetben vagyok, nem tudom hogy megérné-e. Kiváncsi vagyok a ti sztoritokra

2018. dec. 18. 14:42
1 2 3
 11/25 Rockarc ***** válasza:
57%

Ird le az egesz storyt, hol jottetek ossze, milyen rendszereseggel stb, nyomtasd ki, majd add oda az asszonykanak. Azt kezd vele, amit akar. Ha kivagja a fickot, akkor is igaza van, ha azzal revolverezi, akkor is. Ha pedig behodol neki, akkor meg tenyleg nem szamit, mi az igazsag, egy masik vilagban el.


42F

2018. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
2x voltam ilyen helyzetben. Az elsőnél nem tettem volna meg, mert annak a pasinak sose ártottam volna. A 2.-nál becsapott a pasi, azt állította, szingli. Ott elgondolkoztam, megtegyem-e, de végül mem akartam köcsög lenni.
2018. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
4%

#12,

El se hiszem, hogy egészséges érzelmi intelligenciával rendelkező nők is megfordulnak itt, akiknek még realitásérzéke is van..Az, hogy párkapcsolatban élő emberekkel folytattál kapcsolatot(kivéve a 2.) némiképp kérdéses, de a reakciód, illetve annak indokai(és azok felismerése, mert sok embernek ez vagy nehézséget okoz, vagy lehetetlen) elismerésre méltóak.

Egyébként meg csak gratulálni tudok a sok igazságosztónak, akik a te helyzetedbe kerültek, csak nem voltak ezt képesek mentálisan feldolgozni, és a gigászi igazságérzetük által(ami őket egyébként nem érinti) vezérelve rohantak árulkodni, azoknak úgyszintén, akik a legelső perctől kezdve tisztában voltak vele mit tesznek, de még ők állnak bosszút. Azt az esetet az igazságérzet meg ugye nem veszi figyelembe, ha maximum 3 találkozás erejéig nem tudtuk/nem akartuk kideríteni, hogy családos emberről van-e szó, vagy sem. Hibátlan félként, sőt áldozatként, illik ezt minél szélesebb körben megosztani. Minimum két ember életét tönkreteszed, de legalább igen sokan megtudják, hogy vérbeli r*b*nc vagy.

2018. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

Nálam fordított a helyzet, én vagyok a feleség , én a szerető férjének írtam meg a helyzetet!

De csak azért mert régebb óta ismerem , és pont hozzá mentem panaszkodni , az meg simán a képembe nevetett és falazott a férjemnek!


Persze nem hitte el a különben is féltékeny férje. Annyit mondott , hogy én sajnálom tőlük a szerelmet , meg hogy féltékeny vagyok a feleségére:)))))

Ezen ti is nevetnétek.


Na mindegy , az egészet ellenem fordították , mert a férjem azt mondta neki , hogy követem azok meg állandóan lesték mikor járok arra!


Persze csak ha dolgom volt!

Az a lényeg hogy semmit nem értem el vele, seb nekem jól esett!

Ma is ugyanígy tennék!!

2018. dec. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
De*
2018. dec. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%

A pasi szinte retteg attól hogy kitálalok.

Ezzel igazából simán sakkban tudnám tartani, de nem tàlalok ki és nem is fogok.

Mert ekkora szemèt azèrt nem vagyok, mégha azt is hiszi mindenki hogy egy szerező csak egy utolsó sz*rházi lehet

2018. dec. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
32%
Szerető*
2018. dec. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%

Feleségként ha a férjemnek szeretője lenne és ezt tenné,már csak azért sem válnék el,mert nem adnám meg ezt az örömet a szeretőnek.

Te sem tiszta vizet akarsz önteni a pohárba csak bosszút állni.

2018. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%

Nem is tagadom, de csak is azért mert a szemembe röhögött !

Mint kiderült utólag mindig volt van és lesz is neki!

Későn döbbentem rá!


De nekem is egy életem van, nem akarok ilyen ember mellett élni!

2018. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%
Szánalmas vagy kérdező!!! Mit vartál majd elvesz téged feleségül a hapsi ,vagy mi??!! Ugyanmár kész vicc vagy....
2018. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!