Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak. Tippek, tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak. Tippek, tapasztalatok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy éve vagyunk együtt s kiderult h megcsalt. Nem mondta volna el én jöttem rá mert tudom a jelszavát s a beszélgetést egyből kitörölte a másik novel csak nem tudta h en előbb láttam. Utalja magát h ilyen. Hiába megvan mindene. Valamiért vágyik arra h másoktól is kapjon vissza igazolást magáról. S kíváncsi. Rair nőkre. Zokog s mondja h próbál de nem tud megvaltozni. Tenyleg nagyon sok mindent tett értem elkényeztetett rendesen mindennel nagyon figyelt rám minden nap megdicsert. Gondoskodott. S azt nagyon szeretem amilyen vagyis ezt az oldalát. De van neki egy másik éne aki szoknya után jar. Mondja h bennük cska a testet látja. S imád engem. El akart venni feleségül már az eljegyzés volt tervben. A helyzet h egyszer már volt egy ilyen eset s megbocsajtottam mert szeretem s ígérte h Meg változik. Nos ez tartott vagy 3 honapig s most újra ez lett. Hülye lennék tudom mindeki szerint vele maradni. Erős próbálok maradni tudom nagyon hiányozni fog az aminek Meg ismertem ahogy bánt Velen előtte mielőtt először megcsalt. Nem akarom h végezzen magával sem mindig annyira sír ilyenkor s könyörög meg öngyilkos hajlamai lesznek. A jövőjét velem képzelni el s képes mindent ott hagyni mármint a helyet ahol lakik most meg stb miattam. Szeretem de egyben már gyűlölöm is. Nagyon érdekes ember. Tudom h szeret már ha lehet ezt mondani abból ahogy bánik velem. Kincs ként kezel de sokan azt mondjak ha szeretne nem tenne ezt velem de nem tudja megállni. S van h csak a farka után megy. De amúgy meg mindent megad nekem. írnom neki mi legyen. Mondtam h míg at gondolom. Meg szakad a szívem h vége mert sztem úgy dontok. Hát a megcsalas a legjogosabb szakoto ok nem? Egyszerűen nem is tudom elhinni h ez történt velem. Ő tőle volt az első csokom is. Senkinek nem engedtem h hozzám érjen mert az igazira vártam. Erre ő annak tűnt de balul sült el. Kettős érzéseim vannak. Ki mit gondol a szituaciorol? Normális ez h ilyen történik? S ő mig mindig nem akar elengedni. Annyira szép emlékeim vannak közösen de a nők a gyengei.

2019. jan. 18. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Már egy éve vagytok együtt, én inkább ùgy ìrnám, hogy még csak egy éve vagytok együtt és máris megcsalt. Szakìts, nem lesz jobb.
2019. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Off:

"40-50.dik" Ezt komolyan leírtad így? Atyaúristen.

2019. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Természetesen nálad megkapott mindent az ágyban, és mégis félrejár. A férfiak ilyenek...
2019. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hülye manipulatív, gerinctelen csávó.

üngyi akar lenni?

nem lesz kár érte!


nagy buta vagy, ha hagyod magad dróton rángatni, soha, de soha nem lehetsz mellette nyugodt, bármikor félremehet.


ha majd egy gyerekkel maradsz a szarban, ne sajnáld magad túlzottan, mi szóltunk.

2019. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Otthagytam. Már csak az utómunkák folynak a két családban. Kapom az üzeneteket a családjától amiben elnézést kérnek s stb. A családja is mellettem all. Az biztos h többé nem talál olyan nőt mint én. Senki nem akar majd vele lenni aki tudja az igazat róla. S én elérem h mindenki tudja.
2019. jan. 20. 11:09
 16/18 anonim ***** válasza:

király vagy, oké! :))


terjeszd is, mint az igét, h. mekkora gerinctelen!

2019. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jaj de hosszan irtad le...

Figyelj, a helyzet vilagos, nincs semmi titok. Kapsz egy csomo jo dolgot ebben a kapcsolatban, amit elvezel es hianyozna. Ennek van egy ara. El tudod ezt fogadni?

En nem neznelek teged hulyenek, ha elfogadnad a felteteleket es maradnal. Ha remenykednel a valtozasban akkor igen, mert az azt jelenti, hogy keptelen vagy tanulni. Ha viszont a "gyengeje" ellenere vele maradsz akkor en csak annyit gondolnek rolad, hogy mas szempontok fontosak neked, mint nekem. Nem vagyunk egyformak, nem is kell annak lennunk.

Le tudnad nyelni a bekat? Meg tudnad allni, hogy turkalj a cuccaiban es szamon kerd? Elhiszed, hogy ok tenyleg csak testek neki es nem fog viszonyt kezdeni es mondjuk gyereket csinalni egy masik nonek? Ha igen a valaszod akkor maradj. Ha nem akkor viszont ne remenykedj tovabb, mert az tenyleg ostobasag.

2019. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 Már otthagyta a Kérdező a párját.
2019. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!