Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás az, ha a párom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás az, ha a párom ezt tette titokban?

Figyelt kérdés
Megcsalás az, ha a párom soha nem találkozott személyesen egy nővel, akivel hónapokon át (kevesebb, mint 1 év), rendszeresen neten át tartotta a kontaktot, és arról beszéltek egymással, hogy mit éreznek egymás iránt (videón látták egymást), és milyen klassz lett volna, ha előbb találkoznak és összejönnek?

2019. febr. 7. 06:33
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
92%
Azért ez kész röhej. A Kérdező feltesz egy kérdést, hogy megcsalás-e. Válaszolnak, hogy igen, megcsalás, erre a Kérdező visszaírja, hogy szerinte nem megcsalás, és győzködi, becsapja saját magát. Akkor mégis minek tetted fel a kérdést?:D:D
2019. febr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
59%

Azért megcsalás, mert érzelmei vannak. Szerelmes a nőbe.

Ugyanazt a pluszt kereste és kapta meg, amiért más szeretőt tart.

Ha te erről nem tudtál, és titokban, neked hazudozva tartotta a kapcsolatot vele, akkor ő is tudja, hogy ez nagyon nincs rendben.

Te is tudod, hogy ez megcsalás. És a továbbiakra tekintettel jobb is, ha saját magadnak nem hazudsz, hogy semmi se történt.

Az érthető, hogy anyagi okból, kicsi gyerekkel nem ugrálsz. (Most azt ugorjuk át, hogy milyen felelőtlen boldog úgy gyereket vállalni, hogy kizárólag a pasira támaszkodhatsz anyagilag, és mindent le kell nyelned.)

Nem te vagy az első, aki ilyen esetben addig marad benne a kapcsolatban, amíg elkezd dolgozni, és el tud költözni.

Addig először is menj be a munkaügyi központba, és kérdezz rá, hogy van-e lehetőség ingyen tanfolyamot elvégezni. Olyan szakmát keress, amit kisgyerek mellett is tudsz csinálni később.

Minél előbb (2 évesen) add be bölcsibe, ezt jó, ha már most elkezded intézni. Aztán elmész dolgozni, és elkezdesz félretenni kaucióra.

Ez alatt várhatod a csodát, hogy a házasságod rendeződik, és át tudsz azon lépni, hogy a férjed másnak udvarolgat(ott). Vedd rá, hogy bizonyítson: udvaroljon neked, ha akar valamit. Te is kapd össze magad, és legyél nőiesebb. (Fogyni is lehet menet közben, de az nem megy egyik napról a másikra.)

Ha baromi nagy mákod van, akkor helyre tudtok rázódni. Főleg, ha a férjed most megriadt, hogy elveszíthet. Az a baj, hogy valószínűbb az a forgatókönyv, hogy most rázizzent, hogy te úgyse tudod elhagyni, akkor se, ha megcsal. És legközelebb nem csak írogatni fog.

Úgyhogy minél hamarabb állj a saját lábadra, mielőtt arra ébredsz, hogy a férjed kezedbe nyom egy bőröndöt, hogy lehet cuccolni, mert talált mást.

2019. febr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

semmi pszichológiai érzék nincs benned?

igen, a saját agyamat is manipulálnom kell és elhinnem, amit a párom állít, itt vagyok egy nem egészen 1 éves gyerekkel, nulla lehetőséggel, csak így tudom kibírni, ha próbálom azt bemesélni magamnak, h. nem is volt megcsalás.

2019. febr. 7. 07:43
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor azt szeretnéd, hogy segítsünk elhinni?


Ideig-óráig biztos menni fog, de van értelme?

Ha úgyis menni akarsz x idő után, akkor minek? A "párod" kimutatta a foga fehérjét, változni nem hinném, hogy fog.

2019. febr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
93%
Így jártál. Most mit mondjunk erre?
2019. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

De most mi a célod??

Megcsalás,hisz ahelyett, hogy veled meg a gyerekkel foglalkozott volna, az idejét és energiáit egy másik nőre fordította.

Te meg nyisd már ki a szemed! Attól, hogy bemeséled/bemesélteted magadnak, hogy ez nem megcsalás, minden szép és jó, még nem lesz az!

Tipikus beleszülsz egy szr kapcsolatba(ne mondd, hogy most lett ilyen, nem hiszem el) majd korlátolt anyagi lehetőségeid miatt bennemaradsz gyerekestől,mert így egyszerűbb. De azért csak felböffen benned az önérzet itt-ott.

2019. febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
27%

Nekem az jobban fàjna, ha a pàrom érzelmileg kötődne egy màsik nőhöz, mintha félred.gna.

Szememben, az én érzelemvilàgomban ez megcsalàs, hisz annak mi értelme van, hogy màs dobogtatja meg a szívét, nem én.

Ha szerencséd van, visszatalàl hozzàd érzelmileg, de te is tegyél ezért.

Kezdj el fogyni, kezdj el csinosan öltözni, és tényleg kezdj bele egy tanfolyamba.

Nekem màkom volt terhesség alatt, mert csak 8 kg-t híztam, ebből 3.70 volt a gyerek, de tudom, ha elhagytam volna magam, és kikancsitgat, csak magamnak köszönhetem.

Én ugyanúgy csinosan öltöztem, ugyanúgy sminkeltem magam stb.Ja, és rengeteget sétàltam.(igaz, 5 évvel később külön vàltak útjaink, szerelmes lettem)


Élettàrsamról tudni kell, mindig nagy Casanova volt, a hűséget csak hírből ismerte.4 éve vagyunk együtt, nem csalt meg.Még!De azt is tudom, hogy ehhez én is kellek maximálisan, tetszeni kell igenis mindennap.

Az udvarra ha kimegyek kutyapiszkot szedni, azt sem egy kinyúlt pólóban teszem, hanem tényleg olyan itthoni cuccban, ami hiàba, hogy itthoni, de igenis jól àll rajtam, ott feszül ahol kell.

De nem csak nekünk nőknek kell jól kinézni, hanem a férfiaknak is.Igenis adjon magàra, borotvàlkozzon meg min. kétnaponta, és ő se valami szakadt rongyban legyen csak azért, mert itthon vagyunk.


Érted, mit szerettem volna ezzel mondani?Figyelj oda rà, törődj magaddal, és reméld, hogy visszatalál hozzàd.


Én sok sikert kívànok!:)

2019. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem megcsalás,csk kb.1 évig nézett hülyének.Most jobb?Nem azon kellene gondolkodnod,hogy ez megcsalás vagy nem.Hanem az egész történeten...Nem a megcsalás az egyetlen ok,amiért embereknek érdemes nem együtt megöregedni.
2019. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
86%
Már ne haragudj, de honnan veszed, hogy nem feküdtek le? 3 megye nem a világ vége. Én ha akarnám, egy másik országból is simán meg tudnám oldani az észrevétlen talit a férjeddel, ebben biztos lehetsz. És abban is, hogy ők is megoldották, és rég túl vannak a szexen is, csak letagadják. Roppant naív vagy, ha azt hiszed, hogy egy fb törléssel ki lehet törölni őt a férjed életéből. Tuti, hogy tartják a kapcsolatot, csak máshogy. Ébresztő.
2019. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

"Az udvarra ha kimegyek kutyapiszkot szedni, azt sem egy kinyúlt pólóban teszem, hanem tényleg olyan itthoni cuccban, ami hiàba, hogy itthoni, de igenis jól àll rajtam, ott feszül ahol kell."


fárasztó lehet az életed, ha kutyaszarszedés közben is alapelvárás, hogy szexis légy.


én ilyen szinten nem tudnék alámenni egy pasinak sem.


akkor inkábbb egyedül, ha anyagilag megtehetem.


miután kiderült a dolog, nem kezdtem őrült módjára fogyózni, se szexiskedni.


kihordtam és megszültem a gyerekünket, szoptatok, viszem a háztartást.


ha egy férfi ezt nem becsüli, hanem ilyenkor is egy szexis nőt akar, azért nem is kár.


mondom, engem főleg az anyagiak kötnek még ide, ha lene pénzem, még ma elmennék.

2019. febr. 7. 08:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!