Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás az, ha a párom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás az, ha a párom ezt tette titokban?

Figyelt kérdés
Megcsalás az, ha a párom soha nem találkozott személyesen egy nővel, akivel hónapokon át (kevesebb, mint 1 év), rendszeresen neten át tartotta a kontaktot, és arról beszéltek egymással, hogy mit éreznek egymás iránt (videón látták egymást), és milyen klassz lett volna, ha előbb találkoznak és összejönnek?

2019. febr. 7. 06:33
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
93%
Végig olvastam az eddigi kommenteket és nekem is az jut eszembe hogy mi a fenének szültél mikor nem tudod eltartani a gyereked egyedül is? Képzeld rengeteg egyedülálló szülő van. Az hogy volt munkád de a félre tett pénzed a gyerek ruháira ment hát kérlek kevés pénzt raktál félre. Ha gyereket akarok össze spórolok 1-2 milliot addig nem szülök. Menj a családhoz anyudhoz baráthoz kibirják még nem találsz munkát. Nyavajogni könnyebb igaz?
2019. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
61%

Szia. Gondolom csed /gyed jár, írtad, hogy dolgoztál. A gyetektartás is jár, tehát ebből lehet albérletbe menni. Apuka is vehet ruhát, pelenkát, nagyszülők is.

Nekem is volt plusz kilóm szülés után, és szoptattam a babám, úgyhogy megértem ezt a részét az életednek. Hormonális változások is jelen vannak szoptatás alatt, kvázi a szervezeted nem engedi éheztetni magát, plusz a tejtermelődéshez energia kell, amit nem abonett kenyérből meg natúr csirkéből nyer ki.

Nálunk is volt ebből konfliktus, igyekeztem anatómiailag elmagyarázni a férjemnek, hogy ez nem lustaság és igénytelenség, hanem most ez olyan időszak, ahol egy édesanya a legjobbat adja a babájának. Szoptatás után elkezdtem dietazni, otthon tornáztam, és hamar lement a plusz kiló.

2019. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
33%

#30 vagyok.


Ami a médiából jön, az valóban túlzás, de beletöttyedni a helyzetbe éppolyan túlzás szerintem. Az, hogy neked az "alámenés a pasinak", hogy adsz magadra, számomra nehezen magyarázható.

Én ugyanezt éltem meg, csak nálunk a párom igénytelenedett bele a családi életbe. Két gyereket nevelek, tudom, mivel jár a kisgyerekes időszak, és nem dobok követ arra, aki nem tűsarkúba viszi a gyerekét a játszótérre. De egy szinten túl igenis gáz, amikor anyuci mosdatlan, büdös, zsírosan lóg a haja, és tejfoltos a pólója. Ezt nekem senki ne magyarázza már azzal, hogy "ez egy ilyen időszak".

És respect a férjednek, ha azok után is volt szex heti többször, hogy te gyakorlatilag totál megváltoztál a szülés előtti alakodhoz képest.

(És értem én, hogy "hormonok", de láttam nem egy barátnőmet, hogy mit zabáltak össze otthon, unalmukban, kicsi gyerek mellett. Én meg a mai napig beleférek a tizenéves fejjel hordott farmereimbe. Ennyi.)

2019. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig nem értem, hogy minek tetted fel a kérdést, ha te el akarod hitetni magaddal, hogy ez nem megcsalás, be akarod csapni magadat, mert szerinted így könnyebb az élet. Ezt te írtad, nem én:) Elárulom, nem lesz könnyebb az élet, sőt, csak nehezebb lesz, mert homokba dugod a fejed. Akkor is homokba dugtad a fejed, amikor szültél egy gyereket úgy, hogy egyedül nem tudod eltartani, de ezt akkor is nagyon jól tudtad, csak nem foglalkoztál vele, mert úgy könnyebb volt. Aztán most kiderült, hogy mégsem könnyű. Ahogy látom nem tanultál belőle és megint homokba dugod a fejed. Csináld csak, de a gyereket sajnálom, hogy ilyen felelőtlen szülei vannak.
2019. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem megcsalás irhát bárki bármit.

Nem csalt meg ne halgass ezekre az emberekre.

De elrontott egy kapcsolatot mert barmi legyen nem fogsz bízni benne ezek után.

2019. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez sokkal rosszabb formája a megcsalásnak, mint az, ha például elmenne egy bárba, leinná magát és felszedne valami libát egy éjszakára. Nyilván mindkettő szakítással járna de az utóbbit még előbb megemésztem, mint azt, hogy érzelmi közelségbe kerül egy másik nővel, az teljesen mindegy, hogy volt-e testiság vagy sem.

Itt az a kérdés, tudsz-e benne még ezek után valaha bízni, mert ha nem, akkor hiába cukrozod a szart, az örökre szar marad. Ha meg nem, akkor azon dolgozz, hogy mielőbb függetlenedj anyagilag aztán lépj, ennyit tehetsz. Nem kell megfosztanod a gyereket az apjától, de nem is kell vele együtt élned.

2019. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
81%
Még mindig nem tetted magad túl ezen? Ez már vagy az 5. kérdésed ezzel kapcsolatban.
2019. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
53%

Te sem tudod, mit akarsz. Egyszer azt írod, hogy nem szeretnéd, hogy a gyereked apa nélkül nőjjön fel, aztán azt, hogy várod, hogy elmehess dolgozni, hogy elhúzhass.


És közben próbálod meggyőzni magad, hogy ez mégsem megcsalás.


Aztán azt mondod, nem szeret, mert ezt tette veled.


Nos, szerintem te sem szereted őt, mert semmit sem próbálsz tenni a kapcsolatért.


Először saját magadban kellene eldöntened, mit akarsz. Meg akarod menteni a kapcsolatot, vagy elhagyni akarod? Ha eldöntötted, akkor ülj le vele is beszélgetni. Ha úgy döntöttél, hogy elhagyod, azt mondd meg neki. Ha megbocsátasz, akkor elmondod a feltételeidet, de azt is, hogy ezentúl te is próbálsz változtatni.


Mert nem, a gyerekszülés nem azzal jár, hogy elhanyagoljuk magunkat, és a párunkat is.

2019. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bizony bizony ez is a megcsalás egyik formája.
2019. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
64%
Te asszony...minek szültél,ha egyedül nem tudnád eltartani a gyereked?
2019. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!