Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás az, ha a párom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás az, ha a párom ezt tette titokban?

Figyelt kérdés
Megcsalás az, ha a párom soha nem találkozott személyesen egy nővel, akivel hónapokon át (kevesebb, mint 1 év), rendszeresen neten át tartotta a kontaktot, és arról beszéltek egymással, hogy mit éreznek egymás iránt (videón látták egymást), és milyen klassz lett volna, ha előbb találkoznak és összejönnek?

2019. febr. 7. 06:33
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
43%

Nem elvàràs tőle, hogy mi legyen rajtam, de egy nő szeret tetszeni.

Azzal végképp nem megyek a pàrom alà, hogy szeret megjelenni velem bàrhol, és én is vele.


Én is kihordtam a gyereket, megszültem, vittem a hàztartàst, de mellette adtam magamra, mindig csinos voltam, és most 34 éves koromban sem mondja ràm senki, hogy hú b+, de elhagytad magad.

Én nekem nem volt nagyszülői segítség a gyerek mellett, de a külsőmet akkor sem adtam egy szintnél alàbb.


Kutyapiszok szedés, nos nincs is olyan itthoni cuccom ami foltos lenne, szakadt lenne.

Mondom, nem elvàràs, de szerintem titkon örül annak, hogy magamra is annyit adok, mint a hàz rendjére, tisztasàgàra.

De mindig ilyen voltam.

2019. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
63%

Igaza van az előttem hsz-nak: belekényelmesedtél a kapcsolatba, nem akarsz màr tetszeni.

Pedig szerintem helyrehozható lenne a hàzassàgod, de tenned kell bele.

Ha akarod, akkor teszel érte.Ha nem akarod, hagyj így mindent.


Off:

Kapaszkodj meg, nemsokàra indulok a boltba, farmert húzok, a hosszú fekete csizmàmat, és dobok fel egy natúr sminket.Tudod miért?Mert magabiztosabbà tesz, és jó, hogy 4 év utàn is azt hallom a pàromtól, "képzeld talàlkoztam xy-al, mondta, hogy baromi csini voltàl mikor mentél a postàra".

És ez melyik férfinek nem jó érzés?

2019. febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
98%

Utolsó, igen, nekem is 2 gyerekem van, 37 vagyok, de nem mondja meg rólam senki. Az ember nem csak a parja miatt igényes magára, hanem főleg önmaga miatt.

Én a gyerekeim apját többek közt pont az igénytelensége miatt hagytam el, a mostani páromat viszont meg akarom tattani, és ehhez kell is, hogy mindig jól nézzek ki. Nem kell estélyi ruhára gondolni, de az ápoltság, a csinosság alap.

2019. febr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ülj le vele beszélgetni. Valami semleges helyen, ahol nem tud megzavarni a gyerek. Át kell beszélni, hogy miért töltött el ennyi időd ezzel a nővel virtuálisan.

Úgy tűnik, jobban elvan a virtuális világban, mint a valóban. Nem véletlen, hogy találkoztak személyesen.

2019. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
96%

Végül is igazad van,ne cuccolj más nyakára.. majd pár év múlva, mikor kész idegroncs leszel az otthoni helyzettől (amivel a gyerkőt is tönkreteszed), majd biztos visszasírod, hogy nem most léptél.

Sz.rnék rá, hogy más nyakába megyek, ha befogad ideiglenesen,amíg összekapom magam. Erre lennének a barátok, rokonok..Végső esetben a kismamamáknak is van szállás.

2019. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
88%
"Ennek anyagi oka is van"
2019. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
41%

Maximálisan egyetértek veled, elsősorban én is a jó komfortérzetem miatt teszek-veszek az udvaron "dögösen" ha úgy tetszik.

Pl. tudom, hogy mennyire fel tudom húzni, ha hajolgatok kint "rózsabokrot rendbe teszem" címszó alatt egy igencsak rövid nadràgban.

Ezek mind-mind aprósàgnak tűnhetnek Kérdező, de hidd el, hogy sokat szàmít.

Én sem kisestélyibe indulok vàsàrolni, de mindenképp olyan ruhàban, amiben jól érzem magam, csinosnak làtnak màsok is.

De mondom, a 2 hónapos lànyom mellett is dettó ilyen voltam, nem direkt, egyszerűen jön belőlem.

Csípd ki magad, bízzàtok rà a gyereket v.kire, és menjetek el vacsoràzni, kapcsolódjatok ki, beszélgessetek.

De másnap, otthon is csinos legyél.

Ha rendbe akarod hozni még.

2019. febr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

30 nagyon szépen ki tudod forgatni az ember szavait, menjél politikusnak.


volt szex.


sehol nem írtam, h. nem volt szex, azt írtam, h. időm nem volt annyi, mint a gyerek előtt, de heti 2-3 alkalommal volt szex.


nem kényelmesedtem el.


a mostanit egy normatív időszaknak tekintem, ez ezzel jár, pluszkilók.


nem vagyok olyan típus, aki teper ezerrel, hogy megfeleljen vmilyen hamis képnek és elvárásnak.


de ettől még nem vagyok kényelmes, csak józan ésszel élek, nem hagyom magam a médiától, külső elvárásoktól ennyire befolyásolni.


ha lesz pénz megyek.



nincs több időm itt irogatni, köszi azoknak, akik normálisan válaszoltak, szevasztok.

2019. febr. 7. 09:18
 39/51 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nem kell a semmire szülni, ennyi az egész.
2019. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
68%

Szóval, tehàt ha jól értem, a pluszkilók még 1 év utàn is helyénvalóak.

Figyelj, nekem az jön le ebből, hogy te nem is akartàl tenni a kapcsolatért, és nem is akarsz.

De fàj, hogy màs nőre nézett, màshoz vonzódott.

Ez a mondatod utàn, hogy "ez ezzel jàr, pluszkilók" ne csodàlkozz.

Persze, ezzel jàr, de nem egy majd teljes év utàn.

De te dolgod.

2019. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!