Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak valaszat varom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak valaszat varom, keresned meg a szeretödet egy ilyen eset utan?

Figyelt kérdés
Hazas ferfi vagyok.A felesegemmel mar reg nincs szex.A szeretömet nagyon csunyan megbantottam,hazudtam neki.Ezek utan este otthon elkezdett irogatni meg hivogatni.Amikor ugye ez tabu.Felesegem elött ki tudtam magyarazni.Ezek utan felkeressem?Felek töle ezek utan. Erzelmi kapcsolat volt.(Aki oktatni akar,gyerek miatt vagyok ebben a helyzetben,hogy a szeretötmet nem vallalhatom fel, es igen, most nincs mas valasztasom.)
2019. febr. 7. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 A kérdező kommentje:
Nyilvan lelkiismeretfurdalasom van a szeretömmel valo banasmod miatt. De nem mertem azota se fehivni hogy bocsanatot kerjek mert mar nem bizom benne ezek utan.Mi van ha felhasznalja ellenem azt hogy bocsanatot kertem töle es beköp a felesegemnek?
2019. febr. 7. 11:52
 22/84 anonim ***** válasza:
100%

Akkor így jártál kérdező.:D

1 percig sem tudok aggódni érted, és a hozzád hasonlókért. Egy jó nagy tökön rúgást érdemelsz, se.ggbe ba.szással kiegészítve.Utána meg a magányt.

2019. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
87%
Hogy válna már el tőled a feleséged,mikor elmondásod szerint nincs hova mennie??Tűrni fog ameddig kell.Csak azért van veled ő is.Arra kényszerít,hogy tiltsd le,és mond meg hogy nem találkozol vele többet,és hasonló baromságok.Istenem!Jobban sajnálod a feleséged,mint a szeretődet,akit elvileg szeretsz?A gyerekeid mitől érzékenyek szerinted?Hihetetlen egyes emberek milyen hulyenek nézik a gyerekeiket.Csak mert gyerek nem lesz vak,és valami olyan személy aki a feszültséget és a rossz hangulatot nem érzékeli.Nevetséges tényleg,amit művelsz.(12)
2019. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
94%

"4" vagyok

A feleséged azért tűr mert nem tud hova menni és van ennyi esze, hogy nem indul bele a vak világba a gyerekkel és hagy el téged. De ha egy nő egyszer valamit a fejébe vesz, akkor mindenre képes.....ezt tapasztalatból írom. Simán lehet, hogy megint szemet huny a kalandozásaid felett, de már elkezdi szervezni a későbbi életét és ő fog veled szakítani. Ne legyenek illúzióid, a gyerekeket viszi magával és a családodnak lőttek.

2019. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
100%
Jah a szeretőd meg naná,hogy tereget,mikor azt mondod neki,hogy szerelmes vagy belé.Ülj már le aztán gondolkodjál ,mert hullára semmi logika nincs a gondolkodásodban,mármint hogy mit miért nem csinálsz.
2019. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
96%

#23

Hagyd rá, már nem tudja, mit találjon ki, hogy ne kelljen bevallania hogy egy kényelmes & gyáva kukac. :D Mindenki hülye, csak ő helikopter. :D

2019. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
89%
Menj a qurvádhoz. Ennyi az egész. Mi van veled, emberiség?
2019. febr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
100%

Ismét egy pasi aki magyarázni próbálja a saját gerinctelenségét, és a gyereke, a lakhatás, meg az egyebek mögé bújik.

Aki szereti a másikat, az megoldást talál a közös életre, nem kifogást. Aki szereti a gyerekét, az nem hazudozik a családi békéről, hanem felvállalja, hogy már nem működik a kapcsolata a gyerekei anyjával, és lép. Nem tolja át a felelősséget a gyerekei nyakába "titeket akartalak kímélni" felkiáltással.


Csak egy tipikus önző p@cs vagy, kérdező. Kényelmes, hogy van, aki mossa a zoknidat, megfőzze az ebédedet, takarítsa utánad a wc-t. Cserébe te tönkreteszed a nőiességét, alávágsz az önbecsülésének, és szembehazudod.

A másik nőt, akit "szeretsz", folyamatosan másodrendű személyként kezeled, nem adsz neki se törődést, se elég időt az életedből, tartalékban tartod. Mégsem ez zavar téged, hanem a tudat, hogy most esetleg kellemetlenséget okozhat neked azzal, hogy lebuktat téged.

Hányok az ilyenektől, mint te, kérdező. Nemhogy két nőt, egyet sem érdemelsz, mindenkit csak kihasználsz. A nők a h.lyék, hogy hagyják magukat.

2019. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, közben a feleséged is fűvel-fával kavar...
2019. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:
Utolso mar nem hülye...mert nyilvan a szeretöm azert nem keres honapok ota..betelt nala a pohar.En meg ugye a fent emlitett oknal fogva nem keresem.Amugy a felesegem ha nagyon akarna menne az anyjahoz,de elmondasa szerint szeret engem,azert nem hagy el.Igen, gyava vagyok, es meg is ertem, amiert a szeretöm nem all velem szoba többet.Igy jartam..nem merek elvalni.
2019. febr. 7. 12:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!