Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak valaszat varom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak valaszat varom, keresned meg a szeretödet egy ilyen eset utan?

Figyelt kérdés
Hazas ferfi vagyok.A felesegemmel mar reg nincs szex.A szeretömet nagyon csunyan megbantottam,hazudtam neki.Ezek utan este otthon elkezdett irogatni meg hivogatni.Amikor ugye ez tabu.Felesegem elött ki tudtam magyarazni.Ezek utan felkeressem?Felek töle ezek utan. Erzelmi kapcsolat volt.(Aki oktatni akar,gyerek miatt vagyok ebben a helyzetben,hogy a szeretötmet nem vallalhatom fel, es igen, most nincs mas valasztasom.)
2019. febr. 7. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
98%

#35


Az a helyzet, hogy a kérdező nem szeret itt valójában senkit csak saját magát, ill. a saját kényelmes, megszokott életét. Tisztelni sem tisztel senkit, még a gyerekeit sem. Nekik is a szemükbe hazudik nap mint nap, amikor a színházi műsort előadja folyamatosan. A gyerekek is csak takarózásra használandók neki.Ilyen jellemű két lábon járó lénynek mélyen sajnálom a csemetéit. Borzasztóan undorító apjuk van....Az anyjuk is milyen példát mutat nekik? Pff....

A szerető meg talán megtanulja, hogy nős faszikkal felesleges bármibe is belemenni.Elhinni egy betűt is a szájukból meg még feleslegesebb. Talál idővel mást, remélhetőleg jobbat.

2019. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 A kérdező kommentje:

Azert azok a kijelentesek, hogy erzelmek kialakulasa kizart egy szeretöi viszonyban...aki ezt irta... huu.. minden masodik kerdezö nö ezt irja ki ide hogy szerelemes vagyok a szeretömbe de hazas....

Akkor tisztazom: a felesegemet szeretem mint embert, a szeretömbe meg szerelemes vagyok.De nem vagyok eleg bator ahhoz, hogy boritsak, es attol is felek, hogy a felesegem ha elhagyom, öngyilkos lesz..sajnos nagyon nem egyszerü ez a helyzet

2019. febr. 7. 13:18
 43/84 anonim ***** válasza:
100%

Ember nem vagy te szerelmes senkibe sem, max. fellángoltál a puncitól, mivel otthon állítólag nem kapod meg. Ennyi az egész.

Szeretői kapcsolatokban, ahol tényleg kialakulnak valódi érzések, ott mindkét fél mindent megtesz azért, hogy ne ilyen legyen az életük. Te semmit nem adtál bele ebbe a kapcsolatba a farkadon kívül. Ez a véres valóság, szóval ne áltasd magad, hogy te szerelmes vagy, de a válaszolókat sem. Felesleges.

2019. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
100%

Mondig adsz,gyártasz egy plusz okot,amiért nem kell otthagynod a feleséged.Senki nem kényszerít.De hogy szerelmes sem vagy a szertődbe az is tuti biztos.Majd ha tényleg szerelmes leszel rájössz,hogy ez langyos pisi volt.


Kaptál választ amúgy.Nem kell szeretőt felhívni,elnêzést kêrni.

2019. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
19%
Kedves Kérdező, ha van bizalmasod, jóbarátod, aki tud a dolgaidról, inkább tőle kérj tanácsot, mert itt aztán kapsz-hideget, meleget, csak épp nem fogsz tudni mit kezdeni vele.. És hiába írod sajnos, hogy férfiak válaszát várod.. mintha nem is olvasnák..
2019. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 A kérdező kommentje:
Utolso ez igaz...itt csak nök valaszolnak...
2019. febr. 7. 13:39
 47/84 A kérdező kommentje:
Az hogy a felesegem öngyilkos lenne ha elhagyom az egy plusz ok gyartas??Azert igen erzeketlenek vagytok...Szerintem ezt nem irnam ide ha ez nem lenne komoly...
2019. febr. 7. 13:41
 48/84 anonim ***** válasza:
100%
Az,aki öngyilkossággal fenyeget másokat ezzel sakkban tartva az inkább ölje le magát.Nem miattad lesz.De persze áldozd fel a kis életed egy gyenge emberért aki ilyen öngyilok hozzáállással nem hogy feleség szerepét,de még az anya szerepben.is nehezen tud helytâllni.Érzéketlen lennék?Te is az vagy...Tudod miért.Szegény,de azért félreb*szol.Na ki az érzéketlenebb?
2019. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 A kérdező kommentje:
utolso nem fenyegetett!csak ismerem es igy erzem.Nem kell am ide irnod ...senki nem kenyszerit ra,,,
2019. febr. 7. 13:51
 50/84 anonim ***** válasza:
100%
De téged kényszeríthetne valaki,hogy gondolkodj.Érzed,ne na ba#ssz.Akkor ez egy okgyártás mégiscsak.Remélem egyszer megvilágosodsz.Hajrá
2019. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!