Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak valaszat varom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak valaszat varom, keresned meg a szeretödet egy ilyen eset utan?

Figyelt kérdés
Hazas ferfi vagyok.A felesegemmel mar reg nincs szex.A szeretömet nagyon csunyan megbantottam,hazudtam neki.Ezek utan este otthon elkezdett irogatni meg hivogatni.Amikor ugye ez tabu.Felesegem elött ki tudtam magyarazni.Ezek utan felkeressem?Felek töle ezek utan. Erzelmi kapcsolat volt.(Aki oktatni akar,gyerek miatt vagyok ebben a helyzetben,hogy a szeretötmet nem vallalhatom fel, es igen, most nincs mas valasztasom.)
2019. febr. 7. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
100%

"JA es szo nincs olyanrol hogy a felesegem anyagi okokbol nem valik.Nyilvan elmehetne ha akarna az anyjahoz."


5 órával korábban:


(a kérdésben) "nincs mas valasztasom"

"a felesegemnek nincs hova költöznie..."


:DDDDDDDD


Halál komolyan szórakoztató vagy, kérdező.

2019. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,nem húztam fel magam,pusztán hányingerem lett a semmitmondó,idióta kifogásaidtól,na meg a jellemedtől!Ó ne aggódj,nagyon is el fogsz Te vállni,amint ismét lebuksz otthon,hogy micsoda egy gerinctelen féreg vagy! :)De,hogy tanácsot is adjak...köpj fel és állj alá!!! :)
2019. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
95%

Igen, mindig ez a megszokott reakció, hogy senki sem írt még ki kérdést. :D

Miért írtad ki? Mert unatkozol, provokálni akarsz, stb... Ezer oka lehet.

De szerintem te ugyanaz vagy, akiről írtam, némi változtatással a stíluson, hogy ne ismerjenek fel. Ennek a nőnek is lealázta a szeretőjét a férje azzal, hogy a feleségének mondta, hogy szereti. Most valószínűleg a férj oldaláról írtad a kérdést ki, némi kihagyásokkal, hogy minél kevésbé legyél felismerhető.

2019. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 A kérdező kommentje:
Mivel amúgy sem idióta nők válaszát vártam és nem vitatkozok tovább .Továbbra is várom a privát kommenteket üzenetben mint eddig is!részemről a kérdés itt lazarult.
2019. febr. 7. 19:23
 75/84 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a te regisztrációdról multkor egy nő írt,ma meg te.Vagy az a feleséged volt?
2019. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

Ez a kérdés is a te nickedről lett feltéve pár napja talán,válaszoltam rá,errefel egy nő írt privátot,hogy a férjem így úgy.Ma meg ugyanerről a nickről írtál te kérdező ugye mint férfi.Egyszer férfi vahy,máskor meg nő?

2019. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
100%
Ezt benyaltad haver. Buta ösztönlény vagy, most szopni fogsz.....
2019. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
100%
Neked fogalmad sincs mit jelent szeretni valakit. Csak egy egoista, nárcisztikus "férfi" vagy.
2019. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
100%

#75

#76


Holnapi kérdés:

"A feleségemmel közös gyakori nicket használunk, és lebuktunk egymás előtt a kiírt kérdésekkel, mit tegyek??"


Áhh imádom amúgy az ilyet, és nem gondolkoznak, hogy privátban egy másodperc alatt lebuknak, hogy kamuznak :DDD

2019. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is irkalt egy Norbi nivknevu,de ugy tunt,no.

En siman tiltottam.

2019. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!