Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Negyvenes kétgyermekes anyuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes kétgyermekes anyuka vagyok. A férjem állandóan szexelni, akar engem már egyáltalán nem érdekel a szex. Mit tegyek? Félek megcsal.

Figyelt kérdés
Nem tökéletes a házasságunk, de ennyi év után kié az. Ha nagy ritkán együtt vagyunk, figyelmes az ágyban is, sok gondot fordít az előjátékra, és ki is elégít, nem ez a gond. A gond az, hogy már nem érdekel a szex. Ha nem kérné eszembe sem jutna. Régen szinte minden nap volt minden, most már az vont hogy hozzáérjek, pedig nem hagyta el magát, sportos, ápolt. Nincs semmi betegség,sérelem, megcsalás a háttérben, átbeszéltük ezerszer. Mi lehet a baj? Előbb utóbb tényleg megcsalás lesz a vége?

2019. febr. 13. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
85%

A feleségem kitalálta, hogy mostantól vega lesz. Én meg a steaket is két szelet tarja között eszem. Most mi legyen ?

Kinlódjak és csorogjon a nyálam minden evésnél életem végéig, vagy...?

Itt a válasz talán kicsit egyszerűbb és kevésbé játszanak bele erkölcsi kérdések mert nem szexről van szó.

2019. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
15%

#9 megírta a tutit!


Engem sem érdekel a szex, most szingli vagyok.


Semmi bajom, csak nem érdekel.


A többieknek jó kufircolást, szánalmasak azok akik ennyire túldimenzionálják a szexet.


Ösztönlények vagytok, egy-egy orgazmusért a saját anyátokat is eladnátok, csórikáim!

2019. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
95%

#12

Váljék egészségedre.

De attól még nem kell lefikázni azt aki másképp gondolkodik. A te életfilozófiádról is lehetne cenzúrázandó véleményt irni. Megvannak rá a kifejező szavak a magyar nyelvben.

2019. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
62%

#9-es, nagyon boldog férjed lehet...

Szerencsétlen.


Kérdező, szerintem is hormonális problémàk okozzák, ha ragaszkodsz a házassàgodhoz, menj el orvoshoz, mert az nem kapcsolat, ahol nincs szexuàlis élet.

Nem tudom, hogy 40-es éveimben milyen lesz a libidóm, azt tudom, hogy ahogy az évek telnek, én úgy vagyok egyre telhetetlenebb.(most 34 vagyok)

Szerencsére pàrom maximàlisan partner ebben.

25 évesen szültem, utàna se volt gondom ezzel, pedig segítség nem volt a baba mellett.


Én ha csak a legkisebb jelét észrevenném magamon, hogy nem kívànom a szexet, baromi gyorsan kitalàlnék valamit, mert azon kívül, hogy egészséges ember kívànja a szexet, a pàrom sem akarnàm elveszíteni.


Figyelj, itt tényleg az van, hogy:


1. Teszel azért, hogy újra kívànd (vizsgàlat)

2. Beletörődsz, hogy màshol fogja keresni a testi örömöket.


Én pàrom màr túl van a 40-es évein, de igencsak aktív, de nem szexmàniàs, "csak" egészséges.

Ha nem akarnàm, nem kívànnàm, joggal vàlnànak külön az útjaink.De igaz ez fordítva is, én nem tudom a kapcsolatom szex nélkül elképzelni.


Valami oka van, hogy szinte a nullára csökkent az étvágyad.

2019. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
80%

Cenzúràzni sem kell a #12 válaszolót, elég ide egyetlen orvosi szó: frigiditàs


Egészségedre!

Ettől még mi adhatunk az élvezeteknek, nem?

2019. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
14%

Mindig a pszichológussal vagytok? Ha elmegy pszichológushoz és elmondja hogy a férje szexelni akar mindig, ő meg már egyáltalán nem kívánja, akkor a pszichológus mit tud kezdeni ezzel az üggyel? Azt mondja, hogy "jó akkor beállok én maga helyett, az se baj ha férfi vagyok".

Át kell beszélni otthon, nem itt, mert ha olyan a férj hogy még nem nőtte ki a mindig kanos korszakot, akkor valószínű hogy máshol fogja keresni a lehetőséget.

2019. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
76%
Nem, hanem a pszichológus megpróbálja feltárni az okot.
2019. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
64%
De szerintem elsősorban a hormonvizsgàlatra lenne szükség.
2019. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
98%

"Igazából lehetőség is nagyon kevés van, kicsik a gyerekek, mire elalszanak hulla vagyok. A hormonjaim sem tökéletesek még, bár már rendszeresen menstruálok, de a kicsi még szopizik."


Ja, hogy ennyire pici a gyerek? Azért ilyen esetben szerintem nem csoda, hogy nem kívánod még. Idő kell, mire helyreáll a szervezeted. Szerintem ez természetes.

2019. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
0%
fogyj le, mindjárt megundorodik tőled.
2019. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!