Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Negyvenes kétgyermekes anyuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes kétgyermekes anyuka vagyok. A férjem állandóan szexelni, akar engem már egyáltalán nem érdekel a szex. Mit tegyek? Félek megcsal.

Figyelt kérdés
Nem tökéletes a házasságunk, de ennyi év után kié az. Ha nagy ritkán együtt vagyunk, figyelmes az ágyban is, sok gondot fordít az előjátékra, és ki is elégít, nem ez a gond. A gond az, hogy már nem érdekel a szex. Ha nem kérné eszembe sem jutna. Régen szinte minden nap volt minden, most már az vont hogy hozzáérjek, pedig nem hagyta el magát, sportos, ápolt. Nincs semmi betegség,sérelem, megcsalás a háttérben, átbeszéltük ezerszer. Mi lehet a baj? Előbb utóbb tényleg megcsalás lesz a vége?

2019. febr. 13. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
28%
na igen, 39- es ismerős, sőt nálunk át is fordult, ha a párom akar akkor én nem vagy csak erőltetem. Nem tudom mit tudnak a nők akiket kívánnak....
2019. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy meg,mekkora kegyet gyakorolsz hogy néha erőt veszel magadon..le ne boruljon eléd könyörögve? Szerinted mennyire élvezet egy olyan emberrel szexelni aki ásítozik közben,egy darab fa és látszik rajta hogy bárhol szívesebben lenne és azt várja mikor lesz vége? Biztos marhajó neki a pirosbetűs ünnepeken 1 szánalomszex.


Szerintem tudat alatt csak addig volt érdekes amíg spermadonor volt a gyerekeidhez,utána mikor már megvoltak már "nincs haszna" azért sem érdekel.

2019. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
24%
#41 csak annyit hogy nem egy impotens faxxal kötünk házasságot,hanem egy egészséges étvágyú férfival. semmivel nem vagyunk kívánatosabbak.
2019. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem értem, miért ennyire fontos neki a szex, hogy szinte csak ezen jár az esze. Mintha még mindig a mézes heteinket töltenénk, olyan az ágyban, és annyiszor is akarja kb. Emlékszem, ha nekem nem volt senkim, vagy nem voltam szerelmes évekig kibírtam szex nélkül. Még maszturbálni sem szoktam. Most meg elég ha bármin összekapunk kicsit, még a maradék kevés vágyam el elmegy...:(
2019. febr. 14. 10:01
 45/61 anonim ***** válasza:
100%

Azért fontos, amiért emberek milliàrdjainak a Földön: gyönyör miatt, meg szeret téged.Amit az is mutat, hogy ilyen kitartó.


Mi ha tehetnénk, még most is napi többször együtt lennénk naponta, de bejött nagyon a maszek melója, így nekünk marad a késő este, vagy éjszaka.

Persze mikor csak ketten vagyunk a hàzban, (lànyom apjànàl, vagy pl most a hétvégén nagymamàmnàl lesz) akkor van úgy, hogy akàr "felfüggesztteti" a zöldségpucolàst velem, és az ebédlőben, vagy múltkor a konyhapulton esett meg, teljesen spontàn.

És írtam fentebb, ő màr nem a 40-es korosztàly.

Te is benne lehetnél spontàn, akár a konyhàban, akàr a fürdőszobàban stb., elképzelhető, hogy visszatérne neked is a vàgy.

Mi se "mézesheteinket" töltjük 4 év utàn, de mégis mindennap akarjuk mindketten, s gyanítom, ez így is marad.

Próbàlj te is a spontaneitàsra fókuszàlni.

2019. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
18%

Vannak akik neked adnak igazat és többen akik elítélnek hogy nem teszed a kötelességed. Az emberek nem egyformán működnek, te már megelégedtél a gyerekekkel és csak elvagy magadnak. Ez normális, 10-20 év házasság után már nincs meg a kezdeti vágy és szerelem, az már csak szeretet és megszokás.


40 vagy afölött ne az legyen már a természetes hogy a férj állandóan szexelni akar. Nincs a ház körül elég tennivalója és egyéb dolga? Ami kicsit kivenné az erejét és jobban tudna aludni?


Az itteni nők is ugyanúgy gondolkodnak mint sok sok évvel ezelőtt anyukám egyik 60-as munkatársnője. Még mindig szokta emlegetni. Beteg volt a férje, már haldoklott és nem tagadta hogy a főnöke kezeli őt rendszeresen. Mire az egyik munkatársa megjegyezte hogy miért csinálja ezt. Azt válaszolta hogy a szex Isten adta dolog, amit muszáj neki, mert nem bírja nélküle. És ez természetes érzés neki.


Szóval vannak ilyen függők. A férjednek adj tennivalókat hogy mindig dolga legyen, talán ha kifárad a munkában, lejebb megy az aktivitása. Ne legyen olyan mint a nyulak.

2019. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
91%

Elég nagy kertes hàzban élünk, van elég tennivaló az udvaron ahhoz, hogy szépek legyenek a növények, a fű (nyàron főleg) tehàt el lehet "fàradni", plàne munka utàn.(nem szellemi)

De valahogy a kölcsönös örömszerzéshez nem vagyunk elég fàradtak hála az égnek, és én pàrom idősebb mint a Kérdező férje.

Embere vàlogatja kinek mekkora az igénye, de attól szerintem senki nem viselkedik úgy mint a nyulak, mert mindennap van rà igénye.

Azt írja a Kérdező, maszturbàlni se szokott, tehàt szerintem egyàltalàn nincs igénye a kielégülésre, de a férjének meg lenne.

Akkor ez így őszintén, meddig tartható fenn megcsalàs/vàlàs nélkül?

Nem sokàig.

Két ennyire eltérő igényekkel bíró pàr között ez csak a feszültséget, aztàn a vitàkat, majd a megcsalàst, végül a vàlàst eredményezi.

2019. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem.erdekel a szex hagyd h kur@jon felre.

Vagy ennyire onzo akarsz lenni, hogy te nem adod meg es nelkulozni kelljen a szexualitast? Vagy olyan szexet hogy elvezzen amit a felesege nem elvez?

2019. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igaza van az utolsó hsz.-nak.

Nem foszthatod meg ettől, ahhoz még igencsak fiatal férfi, hogy önmegtartóztató életet éljen, arra ràér 80 évesen majd.

2019. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
Megcsal? Akkor ott az ajtó! Ennyi lenne a jóban rosszban? Nem vagyok már szexistennő, akkor ez a megoldás? Vagy erőszakoljam meg magam? próbáltam, akkor meg az volt a baj, hogy nem vagyok itt testbe/lélekben egyaránt...
2019. febr. 14. 12:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!