Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Negyvenes kétgyermekes anyuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes kétgyermekes anyuka vagyok. A férjem állandóan szexelni, akar engem már egyáltalán nem érdekel a szex. Mit tegyek? Félek megcsal.

Figyelt kérdés
Nem tökéletes a házasságunk, de ennyi év után kié az. Ha nagy ritkán együtt vagyunk, figyelmes az ágyban is, sok gondot fordít az előjátékra, és ki is elégít, nem ez a gond. A gond az, hogy már nem érdekel a szex. Ha nem kérné eszembe sem jutna. Régen szinte minden nap volt minden, most már az vont hogy hozzáérjek, pedig nem hagyta el magát, sportos, ápolt. Nincs semmi betegség,sérelem, megcsalás a háttérben, átbeszéltük ezerszer. Mi lehet a baj? Előbb utóbb tényleg megcsalás lesz a vége?

2019. febr. 13. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, némi idő és meg is találja azt azt ajtót és igaza is lesz. Szerintem ez vaklami troll kérdés, ennyire senki se büszke arra, hogy frigid, buta és önző.
2019. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:
1. Nem vagyok buta 2. nem vagyok frigid mert van orgazmusom 3. önző sem vagyok, mert bánt a dolog megoldást keresek. De nem minősíteni kellene, hanem saját pozitív példákkal segíteni megoldást találni...
2019. febr. 14. 12:47
 53/61 anonim ***** válasza:
89%

Én írtam neked a spontaneitàst, szerintem engedd, hogy elkapjon a hàz bàrmely pontjàn ha kettesben vagytok, engedd, hogy izgasson, engedd, hogy sokàig húzza az érzékeidet.

Úgy nem fog visszajönni a tűz beléd, hogy "na jó dràgàm, ma este 9-kor màr tuti alszanak a gyerekek, szeretkezhetünk". Nem, így nem fog menni, mert azt fogja érezni, hogy ez részedről csak kényszer.

Vagy mondok màst. Ha példàul zuhanyzik, menj be csak úgy hozzà, és minden átmenet nélkül elégítsd ki orálisan.(én szoktam ilyen huncutsàgokat csinàlni, ég is a tűz rendesen)

Ezeken kívül màst nem nagyon tudok mondani, de ha van rà lehetőségetek, a gyerekeket rábízni valakire, s megszökni egy hétvégére.

De akàr autóval lehúzodtok, és egy szenvedélyes csókolózàs, mint tiniként. :)

Tovább mentek, majd valami eldugott helyen " matattok" egymàssal.Megint tovább mentek, utàna màr te leszel az, aki rà fog ugrani.

2019. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
75%
Erre nincs pozitív példa ez a házasság megdöglött. Ha tényleg lenne orgazmusod akkor nem vonakodnál a szextől. A pasi nem megtalálni fogja az ajtót hanem homlokegyenest kiugrik rajta. És igaza lesz. Te meg majd előadod a rokonoknak meg a barátoknak hogy micsoda egy szexmániás csalós szemét láda és elveszed a pénzét meg a gyerekeit. Nagyobb összegben mernék fogadni. És hány válás van aminek ilyen a háttere de a férfi van roha.déknak beállítva,őt köpködik.
2019. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
76%

Igen, az orgazmus nekem is feltűnt, de ugyanakkor az is, hogy azt írod, maszturbàlni se szoktàl.

Érdekes, mert rendszeres nemi élet mellett is szoktak az emberek maszturbàlni, de mindegy, nem ez a kérdés.

Ha figyelmes és kielégít, akkor mi a baj?

2019. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:
Az, hogyha ő nem kezdeményez, nekem eszembe sem jut a szex...
2019. febr. 14. 13:18
 57/61 anonim ***** válasza:

Akkor engedd, hogy kezdeményezzen, beszéljétek meg, hogy jól esik neked, élvezed vele, de a kezdeményezés része nem megy.

Hàt ha kezdeményez, és akarod te is, akkor olyan nagy baj nincsen.Adjatok időt ahhoz, hogy te is tudj újra kezdeményezni.

2019. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
100%

Ja, de azért jeleket adj, hogy szeretnéd, benne vagy a huncutkodàsban, az őt is spanolni fogja, nem az lesz benne, hogy kényszer lenne ez a részedről, egyszerűen most csak ilyen periódusod van, hogy jobb, ha ő kezdeményezi a szexet.

Szerintem idővel te is fogod.

2019. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy írjam le, hogy ne értsétek nagyon félre. Én egy eléggé határozott nő vagyok. Ha nem kívánok valamit, akkor nem csinálom. Sokszor van, hogy összevitatkozunk valamin napközben, vagy kicsit erélyesebb velem, és nekem ez elég, hogy este már ne legyen hozzá kedvem. Sokszor mondja hogy feminista vagyok, és ez nem vezet semmi jóra. Igaza van.
2019. febr. 14. 13:27
 60/61 anonim ***** válasza:
65%
Akkor élj egyedül egy zárdában,őt meg engedd el,hagy szexeljen és élvezze az életet. A gyerekeidnek meg magyarázd el hogy anyu túl határozott és büszke ahhoz hogy összetartson egy családot,bocs kölkök ez van.
2019. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!