Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tenétek eben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tenétek eben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A feleségem emlitete hogy egy közös ismerősünk udvarol neki, de enyi és nem mutatta meg az üziket amit ir, ha nem törölte. Ez volt tavaj ősszel. De tudom a jel szavát a messengerbe és vissza néztem töbször de sokszor törölte és nem látam mi volt. De ma éjjel együt voltunk, de furcsa volt. El aludt és beléptem, azt hitem szívrohamot kapok, olya irta hogy szószerin minden modon szexeltek de képzeletben, feleségem meg csak anyit irt hogy havercsaj vagyok. De ahogy egyre jobban bele melegetek tetszet neki is. Mit tegyek, mondjam meg hogy olvastam mit irkál a közös ismerőssel vagy nem tudom?

#flört #vagy megcsalás
2019. febr. 14. 02:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Hiába lövi szíven egy nyílpuskával azt a csókát nem ezen van a hangsúly ez csak 1db faszi.Ha ezzel megcsinálja az asszony mással is megfogja.Tömeggyilkost csináltok a kérdezőből az asszony meg ugyanúgy ri..nc marad.
2019. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ehhez két ember kell,az ismerős,és a feleség is.Ha feleség részéről nincs válasz,vagy lezárja a beszélgetést,és kilép a csetelésből,akkor valóban nem akarja.De nem ez történt.És hulla felesleges leírni,hogy havercsaj vagyok,ha aztân ugyan úgy élvezkedik.Ez inkább csak egy magât nyugtatgató kifejezés.Az ismerős pedig lehet akár milyen,közeli,távoli,fb ismerős stb.Manapság mindenkit annak neveznek.
2019. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Legyen már eszed te szerencsétlen! A feleséged elmonondja hogy zaklatják, te meg nem teszel ellene semmit hanem az asszonyt hibáztatod? Ha megerőszakolná akkor is a nő lenne a hibás?

Légy férfi és találkozz a donhuánnal (ha tudod ki az) és mond meg neki ha nem száll le a nejedről akkor szétkapod mint foxi a lábtörlőt.

És jó lenne ha néha bekapcsolnád a helyesírás-ellenőrzőt.

2019. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most ezt csak én nem tudtam 100%-osan értelmezni?
2019. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Abba mi a zaklatás,hogy a felesége leáll szexcsetelni egy ismerősével,és ahelyett hogy hárítana még élvezi is a helyzetet?
2019. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Anyádnak írogass privát levelet kérdező, ne nekem! Vagy talán kapd el a másik kandúrt! Vagy ahhoz már gyáva vagy??
2019. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!