Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Online megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online megcsalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjem a hétvégén másik városban volt, egy tanfolyamot kezdett el. Mostanában nem jó a kapcsolatunk,igy belenéztem a telefonjába, pontosabban a böngészési előzményekbe. Be volt jelentkezve egy oldalra, és rengeteg üzenetet láttam, írtak is neki, és ő is kezdeményezett, többnyire ilyesmi szöveggel : " szép cicik", " szex?", "szép punci" és küldi a képet magáról.

A nők, akik írtak neki pl "forró felnőtt videó csetre vágyom, benne vagy? " férjem válasza : persze.

Annyira kétségbeesetten, remeg a kezem és lábam, egyszerűen nem értem, őt nem így ismertem meg.

Tudom, hogy mostanában nem minden oké köztünk, de ezt azért nem érdemelném. Ő most már alszik, és nem tudom mit tegyek :( jövő héten is elutazik, mi van ha akkor megcsal? Olyan nőkre írt, akik 25 km-es körzeten belül vannak. Nem ismerem ezt az oldalt, alig bírtam kezelni, ráadásul a szívem majdnem kiugrott a helyéről. Várjak még vagy keltsem fel, hogy mégis mi ez? Vagy maradjak csendben, mert végülis nem történt semmi? Bár az egyik nő küldött neki chat linket, és a telefon előzmények szerint, az az oldal meg lett nyitva.

Annyira rosszul vagyok, egyszerűen nem bírom felfogni, hogy ez a becsületes ember, akivel négy éve házasok vagyunk, a becsület mintaképe volt számomra, ezt teszi velem. Nem tudom elhinni.


2019. febr. 17. 23:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez egy ilyen dolog. Az én férjem is maga volt a mintkép, de komolyan. Senki meg nem mondta volna, hogy képes lenne megcsalni.

Aztan hét év után mégis lebukott a dugi telefonjával amit haza hozott a munkahelyről a szabadsága alatt. Tudod, azt a mobilt, ami csak azért volt hogy a szeretővel azon beszéljen, ne a "fő" mobilján, hogy észre vegyem...

Ha meg nincs is otthon szex, ne csodálkozz ezen. Mind egyforma.

Én nem szólnék még, egyelőre figyelném.

2019. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Egész éjjel nem aludtam. Azt találtam ki, hogy ezen a héten extra kedves leszek. Pénteken megint utazik, szombat este jön haza. Akkor megint bele nézek a telefonjába. Ha újra szexpartnert keresett, akkor egyértelmű, hogy ez a házasság halott. Ha nem lenne itt a tíz hónapos kislányom, már ma cuccolnék. Segítségem nincs, és mielőtt munkába állnék, intézni kell a bölcsődét, beszoktatást, meg egyáltalán most azonnal vissza vesz e a munkahelyem...
2019. febr. 18. 08:40
 13/32 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem, ha online ezt csinálja, akkor élőben is megteszi veled...
2019. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Lehetséges, igen. Csak olyan hülye vagyok, hogy nem látom a kiutat. Tudom, mindenki réz egyértelmű, de ezt átélni... Nyilván sokunk átélt már hasonlót. De mindenkinek a maga ügye a legfájdalmasabb. Sajnos nem tudom elhinni, hogy ő ezt megtette. Még mindig tagadom, és azt hiszem, hogy ez miattam van :(
2019. febr. 18. 09:19
 15/32 anonim ***** válasza:
94%
Ez a helyzet aligha miattad van, tehát ne magadat okold. Ha mégis vannak kételyeid, akkor igazíts a dolgokon, amire képes vagy!
2019. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez a tanfolyam dolog is valami kamu lehet. Ilyen alibi.

És szerintem ha ilyen bizonyitékok vannak akkor előtte már 100 %, hogy megcsalt.

Igy visszagondolva nem voltak gyanús jelek?


Pont most olvastam egy másik kérdésnél, hogy milyen praktikákat tudnak bevetni megcsalásnál:

Idézet:"A kocsit 2 sarokkal arrébb tettem le, minden iratomat a kocsiban hagytam, jegygyűrűmet is, plusz a munkahelyi kötelező öltönyt is. Igyekeztem úgy odamenni, mint egy srác aki éppen arra járt."


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2019. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

A tanfolyam az valós, láttam róla minden emailt, jelentkezést, a kifizetett díjakat stb, órarendet, még a ebédjegyet is.

Én tudom mit hibáztam, bár szerintem az nem ok arra, hogy ezt tegyem vele. Tíz hónapos a pici, elhagytam magam, nem vagyok dagadt 56 kiló vagyok, de azért nem úgy nézek ki, mint 5-6 évvel ezelőtt. A lakás, háztartás mindig rendben van, főzök, de magammal nem foglalkozom csak a babával

Én tudok változtatni, csak azt hittem őt ez nem zavarja. Vagyis nem adott hangot neki, mindig azt mondja, hogy jó anyuka vagyok, jól bánok a kislányunkkal.

2019. febr. 18. 09:39
 18/32 anonim ***** válasza:
95%

Először is, nehogy már magadat kezd el hibáztatni! Gyorsan felejtsd el!


Egyszerűen vannak ilyen nyomorék emberek, akiket csak a saját farkuk érdekel. Az hogy ezzek a párját megbántja nem érdekli. Persze nők is vannak ilyenek.


Tudod én sem gondoltam volna hogy az exem, aki két gyerekes anya képes legyen kockáztatni a gyerekeink jövőjét azzal hogy félredug. Hát tévedtem. Pedig egyszer sem panaszkodtam hogy vagy 20 kilót hízott a két gyerek után, egyszer sem mondtam hogy nem kívánom, vagy egyszer sem utasítottam vissza. Tudta hogy ezzel nagyon megbánt, hezitált is egy pillanatig, mégis belement. Minden részletről tudok, mi hogy volt. Undorító.

Én elhagytam, ez számomra nem fér bele egy házasságba, de még csak párkapcsolatba sem. Így hétvégi apuka lettem sajnos. Ez az egy ami fájó következménye a dolognak. Ha nem lettek volna gyerekek egyszerűen túlteszem magam és nincs következmény, amit másnak kell elszenvedni...

2019. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
95%
Egy 10 hónapos pici baba mellett azért nem elvárható, hogy mindig toppon legyél. Ne magadat hibáztasd!
2019. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Olyan rossz, hogy vannak emberek akiknek nincs lelkiismeretfurdalásuk, főleg ha összekötik az életüket és gyereket is vállalnak. Miért nem tisztelik a párjukat? Miért adják elő otthon a gondoskodó odaadó férjet /feleséget, közben valójában félrejárnak? És a másik fél miért nem veszi észre, hogy a párjuk hazudik, titkolózik, félrejár? Ennyire hogyan lehet félreismerni életünk párját, azt, akit örök társunkká választottunk? Hogy nem vesszük észre, hogy nem is tudjuk, nem is ismerjük igazán a párunkat :(
2019. febr. 18. 10:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!