Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Online megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online megcsalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjem a hétvégén másik városban volt, egy tanfolyamot kezdett el. Mostanában nem jó a kapcsolatunk,igy belenéztem a telefonjába, pontosabban a böngészési előzményekbe. Be volt jelentkezve egy oldalra, és rengeteg üzenetet láttam, írtak is neki, és ő is kezdeményezett, többnyire ilyesmi szöveggel : " szép cicik", " szex?", "szép punci" és küldi a képet magáról.

A nők, akik írtak neki pl "forró felnőtt videó csetre vágyom, benne vagy? " férjem válasza : persze.

Annyira kétségbeesetten, remeg a kezem és lábam, egyszerűen nem értem, őt nem így ismertem meg.

Tudom, hogy mostanában nem minden oké köztünk, de ezt azért nem érdemelném. Ő most már alszik, és nem tudom mit tegyek :( jövő héten is elutazik, mi van ha akkor megcsal? Olyan nőkre írt, akik 25 km-es körzeten belül vannak. Nem ismerem ezt az oldalt, alig bírtam kezelni, ráadásul a szívem majdnem kiugrott a helyéről. Várjak még vagy keltsem fel, hogy mégis mi ez? Vagy maradjak csendben, mert végülis nem történt semmi? Bár az egyik nő küldött neki chat linket, és a telefon előzmények szerint, az az oldal meg lett nyitva.

Annyira rosszul vagyok, egyszerűen nem bírom felfogni, hogy ez a becsületes ember, akivel négy éve házasok vagyunk, a becsület mintaképe volt számomra, ezt teszi velem. Nem tudom elhinni.


2019. febr. 17. 23:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
... Üdv a való életben.
2019. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
94%

"Soha nem tudnám túltenni magam rajta :(

Nem fogom tudni a szőnyeg alá söpörni, az biztos."


Megadtad saját magadnak a választ, ne keress itt olyat tovább, ami azt írja, minden rendben, bocsáss meg neki.

Abban reménykedsz, hogy valaki ezt írja majd, de ne reménykedj ebben. Soha nem fogsz már benne megbízni, mindig ott lesz benned, mikor vesz hülyére. Ezt be kell fejezned vele, gyerek ide, gyerek oda.

2019. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
57%

Ne általánosíts utolsó. Én biztattam a kérdezőt arra, hogy tisztán lásson, ha le is bukik a pasi, beszéljenek, ha úgy érzi adjon egy esélyt neki, főleg úgy, hogy be is ismeri hogy a gyerek miatt igen el volt hanyagolva a párja.

Attól mert neki csak a baba körül forgott minden otthon, attól a férfi még férfi maradt....

Nem igaz az, hogy ezután nem tud benne bízni. Sok munkával, sok beszélgetéssel nem egy párt ismerek aki túl lendült már ilyen dolgokon. Persze, kettő ember kell hozzá, de ha engem kérdezel, el.baszni is két ember kellett...

2019. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
96%

Szia, az én férjem is csinált hasonlót. Teljesen véletlenül láttam meg, mert közös laptopot használtunk, és ő nem egy informatikai guru, így a keresési előzményekben megjelentek az oldalak, amiket látogatott. Az egyikre regisztrált is. Én azonnal szembesítettem. Nem tagadta. Azt mondta, keveset szexelünk, és neki nagyon hiányzik, és inkább nézelődni járt oda, mert tőlem nem kapta meg, amit szeretett volna, meg nem olyan sűrűn. Igaza volt. Megbeszéltük, a dolgok megváltoztak, azóta is együtt vagyunk.

Szóval én a helyedben nem várnék, meg taktikáznék, hanem beszélnék vele. Lehet, hogy van valami, amit nem mer neked elmondani. De ha látja, hogy normálisan állsz hozzá, akkor nem lesz baj. Hacsak nem azon akad ki, hogy mit nézegeted a telefonját..

2019. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

24-es! Nálatok tettlegesség is volt? Találkozott nővel? Vagy csak akart?

Igazából én is hibás vagyok, tudom, hogy az elmúlt időszakban a baba miatt hanyagoltam a férjem bizonyos értelemben, elmentünk egymás mellett, viszont ő sem jelezte az igényét, én meg elkönyveltem, hogy az új munkahelye miatt, tényleg csak ott járt a gondolata, nagyon jól akarta csinálni a feladatát, a főnökének nagyon szeretett volna bizonyítani.

Úgy döntöttem megvárom a végét, ha képes találkozni nővel, akkor igyekszem a válást indítani. Ha nem találkozik, akkor megkérdezem, hogy miért nem szólt, hogy oldjuk meg a problémákat. Kíváncsi vagyok, hogy megcsal e, képes e rá. A házasság és a pici miatt hajlandó lennék ezt átbeszélni vele, esetleg párterápia is szóba jöhet. De csak azért, mert a szándéka megvolt, nem történt más. Ezt még megbeszélném vele. Aztán kitudja, az első vitánknál felhoznám e. Köszönöm mindenkinek, aki írt, de nyugodtan írjátok le a véleményeteket még.

2019. febr. 18. 14:36
 26/32 anonim ***** válasza:
91%

24-es vagyok: tudomásom szerint nem találkoztak.Én úgy gondolom, inkább egy kis izgalmat keresett az életében.. Akkor még nem voltunk házasok, gyerek sem volt. Azóta házasok vagyunk, és gyerek is van :)

Őszintén szólva, én nem követem őt nyomon, nem is akarok mindenről tudni. És ezt most nem a csajozásra értem, hanem úgy általában. Attól, hogy házasok lettünk, még meg kell maradnunk egyéneknek is. A közös életünk jól működik, de megvan a sajátunk is. Úgy gondolom, hogy ha akár nála, akár nálam úgy hozza az élet, hogy valamiért borul a bili, akkor annak meglesz az oka.

Szóval szerintem beszélj vele, én ezt tudom tanácsolni. Mondja el, mi vitte arra, amit tett. Aztán majd menet közben meglátjátok, hova vezet a beszélgetés.

És még egy jótanács :) Ne hagyd el Magad attól, hogy kicsi a gyerek.. Egy rendezett frizura, pici smink, jó illat.. ennyi belefér mellette is. Képzeld el, ha a párod lenne otthon a gyerekkel, és arra mennél haza, hogy rendezetlen, borostás, kellemetlen szagú, folyton ideges, stb.. Vonzónak találnád? :)

2019. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Igazad van nem találnám vonzónak.

A telefonjába azért néztem bele, mert a múlt hét elején hűvös volt a hangulat köztünk, szombat este haza jött, és aznap este meg vasárnap is feltűnően kedves és érdeklődő volt, plusz olyan dolgokat megcsinált, amiket előtte nem, rá szoktam szólni miatta, pl szétszórja a ruháit, ezerszer kértem, hogy legalább a szennyesig vigye el, de egy idő után már nem is szóltam, gondoltam minek? Csak magamat idegesítem. Erre ő maga pakolt ki a bőrödből és vitte a szennyesbe a ruháit. Szóval voltak gyanús jelek.

2019. febr. 18. 15:42
 28/32 anonim ***** válasza:
70%

Igen, ezek gyanús jelek.

De nem éri meg kombinálni.. lehet, hogy van rá magyarázata. Bízz benne addig, amíg ki nem böki, mi a helyzet.. de bökje ki! Ne hagyd mellébeszélni.

2019. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
96%
Tehát ő maga vitte most a szennyesbe a ruháit a bőröndből, amit eddig sosem tett meg. Talán azokon a ruhákon ott volt egy kis bizonyíték, hogy már meg is tette, amit te most vársz tőle, hogy megteszi-e....
2019. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bántani de ha ilyen "gyanúsan" viselkedett akkor valószínűleg lelkiismeret furdalása volt valami miatt amit elkövetett- vagy készül elkövetni.
2019. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!