Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiborítsam a bilit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiborítsam a bilit, vagy gyerekes viselkedés lenne?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy én szerető vagyok. (Tudom, nem kell az ostorozás, eléggé ostoroz érzelmileg ez a helyzet is) A férfi akivel vagyok külföldön él a barátnőjével, most lesznek 6 évesek, mi lassan 1 éve folytatjuk ezt a (részemről) szerelmi viszonyt. Saját elgondolásom szerint sokkal több ez, mint a szex, vagy a testiségéhez, hetekre megyünk el wellnessezni, sőt, szinte minden hétvégén jár hozzám haza. Tudom, hogy sokat jelentek a fiúnak (elmondása szerint) de egyszer amikor ittas volt elmondta, hogy addig nem lehet köztünk semmi komoly ameddig itthon vagyok, mert a távkapcsolat csak a vágyakozást és féltékenykedést szüli. Egyébként ebben én is egyetértek, de felhoztam neki, hogy szívesen kiköltöznék, és erre elkezdett veszekedni, hogy én nem hagyhatom itt az iskolát stb. Egyre többet veszekszünk, teljes mértékben amiatt, mert én már nem tudok és nem is akarok második lenni. Mindig azt vágja a fejemhez, hogy én tudtam, hogy neki van valakije és én így mentem bele, miközben ez nem így van. Az elején nem tudtam, de amikor kiderült megegyeztünk, hogy egy hónap múlva eldönti kit szeretne az életébe... megegyeztünk, hogy megpróbáljuk, hogy bírjuk egymás nélkül de ez összesen 1 napig ment, kórházba kerültem és utána megint ugyanúgy beszéltünk. Tudom, hogy nem a legjobb ötlet, de az vesse rám az első követ, aki nem tenne meg mindent azért akit szeret, de én már olyanok gondolkoztam, hogy valahogy a lány fülébe juttatom ezt az egész dolgot. Esetleg ha ott lesz lépés, akkor itt is. Ha együtt maradnak, akkor tudom mi a helyzet, ha pedig meg, akkor végülis ez egy kezdő lökés lehet.

2019. márc. 2. 21:51
1 2
 11/17 Karena26 ***** válasza:
43%

...1 nap után kórházba kerültél...

Itt a lényeg.

2019. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

" de neki meg teljesen mindegy lenne az is, ha nem lennék, mert ott lenne neki a barátnője. Lehet, hogy szomorú lenne, de tudom, hogy nem keresne.."


A mentális egészséged érdekében legjobb lenne minél hamarabb befejezni ezt a kapcsolatot.


Ha elmondod a barátnőnek, aki kidobja, és így "hozzád kerül", azt nem éreznéd megalázónak, hogy csak azért van veled, mert a másik nő kidobta? Tényleg boldog tudnál lenni?

2019. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen esetben egyszer én azt írtam a pasinak,na most figyelj,átküldöm az összes e-mailünket a feleségednek,aztán nézhetsz.A pali totál kész volt,tiszta ideg lett,hogy ilyet nem tehetek,a végletekig megrémült.Persze nem tettem meg,de itt volt az egyik jel a többi között,hogy ő egy kutya,aki ragaszkodik a biztonságos házához/életéhez.
2019. márc. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Senki nem tartott pisztolyt a pasi fejéhez sem, hogy hozzád járkáljon. Én is hasonló helyzetben vagyok, csak hosszabb ideje, meg mi azért ennél szorosabb kapcsolatban. Minden huzavonát meg lehet egyszer unni, max fél éven belül én is hasonló módon lerendezem. Ha ő nem képes, akkor majd én.
2019. márc. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A lánynak joga van tudni, hogy a barátja 1 éve csalja.

De életed hibáját követed el, ha vele maradsz. Téged is csalni fog. Ez 100 %

2019. márc. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, belső hangod súgja.
2019. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
Borítsd magadra a bilit, mert a sz.rt együtt kevertétek, így szagoljátok is együtt. De nehogy azt hidd, hogy kellessz neki. Úgy fog dobni mint a macskát szokták, pedig az ilyen, mint te is megérdemelné, hogy a férget megkapja egy időre. A végeredmény, így is úgy is dobva leszel hamarosan.
2019. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!