Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy kapcsolatban rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban rendszeres megcsalás van, az azt jelenti, hogy az a kapcsolat már nem működik jól és nem érdemes benne maradni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Már miért ne működhetne jól. Szeretőmnek én 5 éve vagyok rendszeresen. Otthon minden rendben, élettárs boldog. (nem tudja). Szeretőm is az. Egy neki kevés lenne. Én az otthoni hiányosságokat is pótolom. Élettárs igen kritikus, semmi nem jó neki.Már nem lennének együtt ha én ezt nem oldanám. Ugyanakkor én is megtalálom benne azokat a tulajdonságokat amik társamból hiányoznak. Ez így kerek.
2019. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11, Hogyan vagy képes minden nap hazudni a barátodnak (akit elvileg szeretsz) és ezek után tükörbe nézni?
2019. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

11:

Nálad nem a megcsalás a legnagyobb gond, hanem azt, hogy a szeretőd tartja össze a te harmónikus párkapcsolatod, ezek szerint nélküle már nem működne.

Mi van ha a szerető talál egy társat magának és az egyik napról a másikra lelép tőled? Na ott borul a te kapcsolatod.

2019. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem maradnék együtt azzal aki egyszer már megcsalt. Nem tudnék benne bízni és el fejteni sem tudnám soha, szerintem ez a legnagyobb hátba szúrás.
2019. máj. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!