Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőt tartó "feleség"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feliot74 kérdése:

Szeretőt tartó "feleség" rábírása a közös otthon elhagyására - hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Míg külföldön dolgoztam (kb. 4év) az "elkeseredett" feleségem (állítólag) csak egyszer félrelépett. Persze az nem volt rossz, hogy lapátoltam haza a pénzt, eltartottam mert nem "talált" munkát és jártam haza 2 hetente hozzá és a 11 éves lányunkhoz. Az egész tavaly tavasszal derült ki. Akkor megbeszéltük, hogy hazaköltözöm és rendbe tesszük magunkat. Ebből az lett, hogy év végére megint lett egy szeretője (sejtésem korábban is megvolt, nem vagyok vak). Jelenleg, alkalmanként randizgat a most "komoly" faszival. Én kértem, hogy költözzön el. De nem akar, mert még semmi se "biztos" és még ne olyan mély a kapcsolat az ipsével. Hónapok óta kérem, költözzön oda, ne kelljen nekem és a gyerekünknek asszisztálni a mocsokhoz és a hazugságaihoz. De nem akar menni. Sajnos a kislányunk egyre többször kiborul az anyja csavargásai és dührohamai miatt, amikor érzelmileg zsarolja, hogy ne menjen el, mikor jön haza stb. A gyerek szenved a legjobban, azt hiszi ez miatta van és jobb lenne ha nem lenne és már autó elé akart lépni ezmiatt (!). Én azt tervezem, hogy kiborítom a bilit és nem asszisztálok ehhez a mocsokhoz és nem szeretném, ha a lányunk is szenvedne, szorongana. Az igazsághoz neki is joga va. Mit tegyek, segítsetek.Beszólásokat, stb. nem kérek viszont értelmes hozzászólást, tapasztalatot igen. Köszönöm!

2019. máj. 3. 15:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
17%
Bármennyire is igazságtalannak tűnik a véleményem, de vállalom, én nem avatnám be a gyereket. Mert gyerek és mert ő mégis csak az anyja. Megpróbálnám úgy intézni, hogy a gyerek-anya kapcsolat ne sérüljön, de ezt kizárólag a gyerek jövője miatt. Neked van igazad, ez tény. Az is, hogy a kedves anyuka nem igazán van a helyzet magaslatán, de a gyerek érdeke úgy kívánja, hogy ő semmiféleképpen ne legyen áldozat a felnőttek mocskos játékában.
2019. máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
# 21 Ez igaz és nem is célom. De sajnos anyja bánik vele egyre mocskosabban és ezmiatt egy 11 éves gyerek ne gondolkozzon (még ha csak érzelmi ráhatás végett is) öngyilkossággal. A kapcsolatát az anyja a gyerekkel saját maga teszi tönkre azzal, hogy most már lassan 3 hete nem láttuk itthon, a hétvégéket is beleértve. Én meg nyugtatom hajnali 2kor a gyereket, hogy ne sírjon, az anyja nemsoká biztos hazaér. Beszéltem szakmberekkel, és azt javasolták, be kell avatni a gyereket, hogy ne magát hibáztassa folyamatosan. Sajnos ez van...
2019. máj. 10. 20:33
 23/31 anonim ***** válasza:
47%
Szerencsétlen gyerek :( virtuális ölelés nektek
2019. máj. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
9%

3: A válás beadása még nem vagyonmegosztás!

Az a válás UTÁN jön csak.

Úgyhogy csak add be a válást!

Utána elküldheted jogilag is, ha valóban a Tied a ház!

2019. máj. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
56%

12: Ezt akkor teheti meg jogszerűen, ha beadta a válást!

Addig vagyonközösséget alkotnak, és nem teheti meg.

2019. máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
9: Én is azt gondolom, hogy ha ez egy jó kapcsolat, nem terveznek külön életet, két külön országban, hanem együtt mennek külföldre is.
2019. máj. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

# 23

Nem a válás jogi részével van a probléma, hanem hogy nem akar tenni semmit ennek a minden szempontból mérgező helyzetnek. Semmilyen kompromisszumra nem hajlandó, csak boldogan elvan, hisz van aki figyel a gyerekre, nem kell albérletet fizetni és járkálhat a manusához...

2019. jún. 2. 19:40
 28/31 A kérdező kommentje:

# 26

Együtt terveztük a kimenetelt, de mint másban, ebben sem támogatott, pedig megbeszéltük. 2 évig rágtam a fülét, hogy a nyelvet gyakorolja, mire kijönnek, legalább minimálisan megértesse magát. De semmi, erre sértődötten hazaköltözött, mert neki rossz volt.

2019. jún. 2. 19:42
 29/31 anonim ***** válasza:
75%

28: Akkor nem akart a társad lenni már akkor sem.


Miért nem érted, hogy mindent csak az UTÁN tehetsz meg, ha beadtad a válást? Ez 30 000 Ft és egy fél nap teendő. Attól a naptól kezdve megszűnik a vagyonközösség, és alkalmazhatod, amiket javasoltak a többiek.

2019. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
68%
A másik oldal véleményét nem hallottuk.
2019. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!