Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőt tartó "feleség"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feliot74 kérdése:

Szeretőt tartó "feleség" rábírása a közös otthon elhagyására - hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Míg külföldön dolgoztam (kb. 4év) az "elkeseredett" feleségem (állítólag) csak egyszer félrelépett. Persze az nem volt rossz, hogy lapátoltam haza a pénzt, eltartottam mert nem "talált" munkát és jártam haza 2 hetente hozzá és a 11 éves lányunkhoz. Az egész tavaly tavasszal derült ki. Akkor megbeszéltük, hogy hazaköltözöm és rendbe tesszük magunkat. Ebből az lett, hogy év végére megint lett egy szeretője (sejtésem korábban is megvolt, nem vagyok vak). Jelenleg, alkalmanként randizgat a most "komoly" faszival. Én kértem, hogy költözzön el. De nem akar, mert még semmi se "biztos" és még ne olyan mély a kapcsolat az ipsével. Hónapok óta kérem, költözzön oda, ne kelljen nekem és a gyerekünknek asszisztálni a mocsokhoz és a hazugságaihoz. De nem akar menni. Sajnos a kislányunk egyre többször kiborul az anyja csavargásai és dührohamai miatt, amikor érzelmileg zsarolja, hogy ne menjen el, mikor jön haza stb. A gyerek szenved a legjobban, azt hiszi ez miatta van és jobb lenne ha nem lenne és már autó elé akart lépni ezmiatt (!). Én azt tervezem, hogy kiborítom a bilit és nem asszisztálok ehhez a mocsokhoz és nem szeretném, ha a lányunk is szenvedne, szorongana. Az igazsághoz neki is joga va. Mit tegyek, segítsetek.Beszólásokat, stb. nem kérek viszont értelmes hozzászólást, tapasztalatot igen. Köszönöm!

2019. máj. 3. 15:15
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

# 10/10

Sajnos én sem látok már más lehetőséget, nem akartam lemenni állati szintre, de nem tudom mást tenni.

Az ideget így is kapja, nem is bírja nagyon...

Mivel tudnám "kiidegelni"?

2019. máj. 3. 17:57
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak simán cseréltesd ki a zárat az ajtón.


Pénzt ne adj neki, a kártyáját tiltasd le.

2019. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%

"nem akartam lemenni állati szintre, de nem tudom mást tenni."

Hát, pedig, kérdező, megküzdeni mindenkivel csak a saját szintjén tudsz. Vagy lesüllyedsz hozzá, vagy emelt fővel, és megmaradt lelkinyugalommal lelépsz.

2019. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
26%
Hát persze, keserítse meg a mindennapjait, a gyerek meg nézze végig, ugye? Gratulálok. Így is eleget szenved szegény. Igenis váljatok el, majd a bíróság eldönti ki marad a lakásban.
2019. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy ügyvédet,a vagyonközösséget szüntetèsèt és a válást indítsd el.
2019. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%

Amikor épp a dugópajtijával hentereg, meséld wl az igazságot a gyereknek. Joga van tudni.

Ne adj haza pénzt, szüntesd meg a mobilja előfizetését.

2019. máj. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
78%
Amikor épp a palijával van, akkor cseréld le a zárakat, szeddx össze a cuccait pár bőröndbe, és rakd ki az ajtó elé ha megérkezik a hölgyike, hogy mehet oda ahol volt...
2019. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

# 16/17

Igen, joga van tudni a gyereknek, hisz már szenved ő is. Viszont az "anyja" előtt fogom elmondani. A gyerek most is totál náthás és szarul van, de az "anyja" tegnap is estig csavargott és ma is hajnalig "programja" van. Anyagilag már rég leváltam tőle, nincs közös kassza, mobilját maga fizeti...

2019. máj. 4. 14:20
 19/31 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy nem akar menni, amíg kényelmes a dolog. Egyelőre a gyereket nem terhelném részletekkel, mondjuk a 11 évesek fejlett radarfülekkel rendelkeznek, nyugodj bele, hogy többet tud mint te. Be kell adni a válókeresetet, az ügyvéd segíteni fog, hogy megkaphasd a ház árának a felét. A gyerekelhelyezés lesz még kérdéses, ilyen korban már meg szokták kérdezni kivel maradna de ez nem mérvadó, csak figyelembe veszik az anyagiak mellett. Nem akarlak bíztatni, rendbe tenni ezt a kapcsolatot teljesen reménytelen, tuti elhidegült már tőled és vissza is húzódott. Olyan mintha egy olyan puzzle-t akarnál kirakni aminek a borítóján teljesen másik fotó van...
2019. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
47%
Vedd fel a kesztyű másként nem fog menni. A gyereket meg avasd be. Szerintem, a gyerek eltudná üldözni. Az ő szava ilyenkor többet ér mint a tiéd.
2019. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!