Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kihasználtak, átvertek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtak, átvertek. Hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Leszögezem előre a tisztelt olvasó előtt, hogy nem vagyok egy hisztizős fajta, sőt, de ez most földhöz b*szott.

Röviden: én 23 éves a hölgy 18. Volt több barátnőm előtte, de ő nála azt éreztem minden perfekt. 2 év után random szakított velem, de ugy, hogy se magyarázat, okot nem adtam rá, letiltott mindenhonnan, nem lehetett elérni, direkt ignorált. Nem mert elém állni. Nagyon szerettem őt és biztos voltam benne, hogy ő is engem. "Szakított" velem már vagy 2 hete. Irdatlan fajdalom és szomorúság volt bennem. Ekkora soha. A szó szoros értelmében azt hittem belehalok. Ekkor derült ki, hogy a szememben hűséges tisztességes lány egy ordenáré nagy r**anc. Megcsal 6-7-8 sráccal. Lefeküdt másokkal és ez utólag derült ki. Ez biztos.

A szomorúságot felváltotta adüh. Kiderült csak kihasználta, hogy mindig elviszem, hogy megveszek neki mindent, biztis pont voltam amig gondolom nem jött egy másik biztos pont. Ilyen gerinctelen módon felszívódott és mindent megúszott. Megtudott vezetni. Létezik a karma? Vissza fofja kapni? Mert akármilyen csúnyán hangzik, gyarló emberi mivoltamból fakadóan jól esne a bosszú. Bárcsak újra beszélhetnék vele személyesen, hogy azt a régi, sok ember szájából elhangzó szállómondatot a szemébe mondhassam: "nem gondoltam volna, hogy ekkora ri**nc vagy."

Jelenleg nincs étvágyam se kedvem semmihez. Nem tudok élni rendesen olyan harag és szomorúság van bennem. Nem igazság. Sose tettem semmi rosszat neki.


2019. máj. 24. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos van ilyen. Nyugi, ha ennyi mindenkivel kefél, ott lesz pár zabigyerek és mivel fogalma sem lesz ki az apa, majd nevelheti egyedül gyt nélkül, ő maga meg a kutyának se fog kelleni.

32/f

2019. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lilla64 ***** válasza:
92%
Ha egy ilyen r....c volt,akkor örülj,hogy megszabadúltál tőle.Rosszabbúl is elsülhetett volna a dolog.A férjem egyik munkatársa akkor tudta meg,hogy félre qr a csaja,amikor elkapta a kankót.
2019. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom, de biztos vagyok benne, ha adsz magadnak időt, a pokoljárás után újra teljes értékű életet tudsz élni, és ezt a nőt csak szánni fogod. Hiszen ennyit érdemel!
2019. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Engem is csaltak meg, nem ilyen durván de szar volt. Nem álltam bosszút. Ezt azóta is sajnálom, és nem ajánlom neki, hogy még egyszer elém kerüljön az életben. A bosszú egy természetes érzés, csak ez a túl civilizált társadalom lefojtatja velünk az érzést. Nem törvénytelenre buzdítalak, de a bosszú igenis megold dolgokat.
2019. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
21 évesen 16 éves majdhogynem gyerekkel kezdtél. Mit vártál? Komoly kapcsolatot? Ettől függetlenül undorító amit csinált, de egy tinirol beszélünk, sose értettem miért várnak el komoly dolgokat tizenevesektol.
2019. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Meghallgatnám az ő verzióját is. Olyan meg nincs, hogy valaki nyomtalanul és magyarázat nélkül csak úgy eltűnik.
2019. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Most erre mit lehet mondani. Szívás.

Csaltak már meg, tudom, hogy mennyire trágya érzés. De hidd el, van karma.



Bulizz a haverokkal, csajozz. Majd jön másik.

2019. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nincs karma.


"There's no justice in the world — not unless we make it"

2019. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Elnézést, hibát vétettem a leírásban. 23-18 volt az életév amikor összejöttünk. Elnézést érte, még az leírás is felidegesített. Köszönöm a válaszokat. A karmában bízok, sajnálom, hogy nem olyan a vilag, hogy ha valaki a szavát veszti veszítse más részét is. Így lenne tisztességes.

Meghallgatnámén is az ő verzióját szívesen, de nem kaptam magyarázatot.

2019. máj. 24. 13:10
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Azért te is nagy madár vagy. Mert ha még megcsalt volna 1, esetleg 2 sráccal, ami aztán kiderül, és hidegzuhanyként ér, azt megértem és sajnálom. De hogy egy ekkora, hetedhét országra szóló k..rvárō
2019. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!