Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kihasználtak, átvertek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtak, átvertek. Hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Leszögezem előre a tisztelt olvasó előtt, hogy nem vagyok egy hisztizős fajta, sőt, de ez most földhöz b*szott.

Röviden: én 23 éves a hölgy 18. Volt több barátnőm előtte, de ő nála azt éreztem minden perfekt. 2 év után random szakított velem, de ugy, hogy se magyarázat, okot nem adtam rá, letiltott mindenhonnan, nem lehetett elérni, direkt ignorált. Nem mert elém állni. Nagyon szerettem őt és biztos voltam benne, hogy ő is engem. "Szakított" velem már vagy 2 hete. Irdatlan fajdalom és szomorúság volt bennem. Ekkora soha. A szó szoros értelmében azt hittem belehalok. Ekkor derült ki, hogy a szememben hűséges tisztességes lány egy ordenáré nagy r**anc. Megcsal 6-7-8 sráccal. Lefeküdt másokkal és ez utólag derült ki. Ez biztos.

A szomorúságot felváltotta adüh. Kiderült csak kihasználta, hogy mindig elviszem, hogy megveszek neki mindent, biztis pont voltam amig gondolom nem jött egy másik biztos pont. Ilyen gerinctelen módon felszívódott és mindent megúszott. Megtudott vezetni. Létezik a karma? Vissza fofja kapni? Mert akármilyen csúnyán hangzik, gyarló emberi mivoltamból fakadóan jól esne a bosszú. Bárcsak újra beszélhetnék vele személyesen, hogy azt a régi, sok ember szájából elhangzó szállómondatot a szemébe mondhassam: "nem gondoltam volna, hogy ekkora ri**nc vagy."

Jelenleg nincs étvágyam se kedvem semmihez. Nem tudok élni rendesen olyan harag és szomorúság van bennem. Nem igazság. Sose tettem semmi rosszat neki.


2019. máj. 24. 12:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%
Szōval egy ekkora k..rváról 2 évig azt hinni, hogy rendes lány, miközben a fél város dugja, hát az nagy hiba. Nem jó az emberismereted
2019. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hát apám az jó hogy megszabadultál a "hölgytől". sajna ez az eset a hátralévő életedre valamilyen szinten rá fogja nyomni a bélyegét. szerintem ilyen egyetemes igazság meg karma nincs, erre én nem várnék. el kell engedni, nyilván nem egyszerű, amíg a miértekre nincsenek válaszok addig nincs megnyugvás. pár szót a bosszúról. sok értelme nincs, de a lelkednek jót tehet. de én nem vele beszélnék (félnék hogy fölrúgom) inkább másokkal, akkor tényleg tudja már mindenki aki számít, suliban, melóban, családban, haveri körben. de én ezzel nem foglalkoznék, tovább lépnék. ámbár lehet hogy mégis csak:)
2019. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!