Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak minősül?

Figyelt kérdés
Jelenleg találkozgatok az exemmel eddig a beszélgetésen és ha úgy adódott a másiknak segítésen kívül nem volt semmi. Egyikünknek sincs kapcsolata most. Legutóbb nálam töltötte a hétvégét. Volt szex. De nem jöttünk újra össze. Összességében a problémák amik miatt szakítottunk anno nem változtak. Ő újra akarta kezdeni többször mondta szeret csókolóztunk meg ugye szex is volt. Amikor elköszöntünk egymástól azt mondtam nem vagyunk együtt. Erre pár nappal később látom nőkkel ismerkedik. Amikor kérdeztem ez mi? Persze nincs jogom hozzá mert nem vagyunk együtt csak azért a hétvége után meg ahhoz képest ő akarta újrakezdeni velem kicsit gyorsnak éreztem. Rosszul esett. Ti mit gondoltok erről?
2019. máj. 26. 11:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért kezdett ismerkedni, mert elhatárolódtál ezzel a gesztussal a dologtól. Most egy nem vagyunk együttre mégis mi a rákot beszéljen meg. Neked kell eldönteni mit akarsz te buta liba.

32/f

2019. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet olyant megcsalni, akivel nem vagy együtt.
2019. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak neked fura. Ő újra akarná kezdeni, te nem, akkor mit akarsz? Hogy sóhajtozzon utánad?
2019. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, amit írsz és valahol a többi válaszolónak is igazat adok. Nekem egy dolog tűnik ki ebből a történetből. Az exed görcsösen akar valakit. Valószínűleg kapcsolatfüggő. Szeretne veled lenni, de mivel látja rajtad, hogy te nem, biztosra akar menni, hogy ne maradjon egyedül.
2019. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Újra kéne kezdenem vele anélkül hogy tisztáztuk volna azokat a dolgokat amik anno szakításhoz vezettek? Szerintem az a normális hogy megbeszéljük és tisztázzuk a dolgokat nem pedig szőnyeg alá söpörjük. És elkezdünk ismerkedni másokkal.
2019. máj. 26. 12:38
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

De ezt neki ismondtad vagy jó lett volna, ha kiszopja a kisujjából? Eleve minek feküdtél addig le vele (ismételhetném magam)?

32/f

2019. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nyílván neki is mondtam.
2019. máj. 26. 12:51
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fussunk neki újra.

Ő szeret téged.

Te nem akarsz vele kapcsolatot.

Mégis lefeküdtél vele.

Utána közölted vele, hogy nincs köztetek semmi.

Most itt nyígsz, hogy más nőkkel randizik, megcsalásnak számít, meg gyorsnak érezted?

Nem vagy normális, azt gondolom.

2019. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy komplett XD

Ha nem akarsz vele összejönni a dolgok tiztázása nélkül, akkor taláb szexelni se kellene, aranyom. A pasi helyében rád se néznék többet.

2019. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy mi kell ahhoz, hogy tisztázzátok, mi volt a baj a kapcsolattal. Ez egy hosszú folyamat? Randizgatni akarsz vele?

Szerintem ő annyit érzékel az egészből, hogy lefeküdtetek, örült, hogy újra szeretnél vele lenni, te meg csodálkozva néztél rá, hogy félreértette. A szexből mégis hogy gondolhatta, hogy újra lehet köztetek valami? Fingja sincs, hogy mit akarsz, próbál továbblépni.

Nem megcsalás az, amit csinál. Szabad ember, annyi nővel ismerkedik, amennyivel akar. Ha te akarsz tőle valamit, akkor lépjél. Mondd el neki, hogy mit szeretnél. Ha neki az megfelel, akkor happy end, ha nem, akkor mindenki megy arra, amerre akar.

2019. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!