Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak minősül?

Figyelt kérdés
Jelenleg találkozgatok az exemmel eddig a beszélgetésen és ha úgy adódott a másiknak segítésen kívül nem volt semmi. Egyikünknek sincs kapcsolata most. Legutóbb nálam töltötte a hétvégét. Volt szex. De nem jöttünk újra össze. Összességében a problémák amik miatt szakítottunk anno nem változtak. Ő újra akarta kezdeni többször mondta szeret csókolóztunk meg ugye szex is volt. Amikor elköszöntünk egymástól azt mondtam nem vagyunk együtt. Erre pár nappal később látom nőkkel ismerkedik. Amikor kérdeztem ez mi? Persze nincs jogom hozzá mert nem vagyunk együtt csak azért a hétvége után meg ahhoz képest ő akarta újrakezdeni velem kicsit gyorsnak éreztem. Rosszul esett. Ti mit gondoltok erről?
2019. máj. 26. 11:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ő áll hozzá (jelenleg is) úgy, hogy újra akarja kezdeni velem."

De te nem. Ha nem vagytok együtt miért legyen monogám? Kihez legyen hűséges, ha nincs párja?

Másrészt ha te amúgy sem akarsz tőle komolyat, ez miért zavar?

Meddig várjon rád? Nem értelek.

2019. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint soha nem jó ötlet az exekkel újra találkozni, szexelni pláne nem jó ötlet. Szerintem szakítsd meg vele véglegesen a kapcsolatot, ennek semmi értelme. Éld az életed, keress új barátokat, ismerkedj, hátha rád talál az igazi. Sok sikert!
2019. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!