Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok neki, és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok neki, és ha megtudja, ez mit okozhat náluk?

Figyelt kérdés

egyik barátnőmet megcsalta a párja, mégis hozzáment.


a srác haveri köréből vannak, akik azt mondják, ez nem egyszeri eset volt, és már a kapcsolatuk legelején is félrekacsintott a pasi.


az exe (az a lány, akivel korábban járt) azt mesélte, hogy titkos találkozókra hívta őt a pasi, amikor már együtt volt a mostani nővel, vagyis a barátnőmmel.


rossz ezzel az infóval élni, barátnőm erről nem tud, ő nagyon odáig van a most már férjétől, és nem tudom mit szólna, ha megtudná, hogy már a kapcsolatuk elején sem ugyanúgy érzett a párja, mint ő iránta.


női szolidaritásból szólnom kéne a barátnőmnek, vagy őrizzem a titkot?


ha őrzöm, nem leszek magam is "sáros"?


ha meg elmondom, lehet rajtam csattan az ostor.



2019. jún. 19. 18:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Rájöttem, hogy a megcsalt fél tudja, hogy csalják, de nem veszi tudomásul. Inkább úgy tesz, mintha rendben lenne."


jaj, ilyenről ia hallottam már!


sosem fogom ezeket a nőket megérteni!


hogy tudnak együtt lenni utána is a párjukkal?


nem lehet tudni a bnőm hogy reagál, hiszen ő is együtt maradt.

2019. jún. 19. 19:02
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki. Nekem nem lenne tiszta a lelkiismeretem ha nem mondanám el a barátnőmnek. Utána hogy ezzel az információval mit kezd, de az az ő dolga.
2019. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!