Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha 25 év jónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha 25 év jónak mondott, jónak hitt házasság után kiderülne, az utolsó 5 év hazugság. Férjednek tartós barátnője, viszonya van 5 éve?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 05:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%

Téged is csak 20 év után csalt meg,elvileg.Mi olyan meglepő abban,hogy 5 éve még nem unja?

Örülj neki,ha csak az utolsó 5 év volt a hazugság.Én elvâlnék és élném az életem.

2019. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%

Hazassag alatti 7honap kapcsolatot probaltam meg "elnezni" a gyerekek miatt, belul nem ment. Meg o hibaztatott engem h azert mert en ilyen meg olyan vagyok. Nem en csaltam, nehogy mar a csalo fel beszeljen magas lorol. Beadtam a valokeresetet es masfel ev utan ram talalt a szerelem, aki huseges es megbecsul evek ota.

Ketfele ember van, aki fel tudja dolgozni ha a parja felremegy es aki nem. En azt gondolom az en helyzetemben a helyes dontest hoztam, az elet igazolta kesobb. Az h valaki egy buli heveben megcsal vagy evekig lova tesz szamomra nem egyenerteku. Az elsot sem biztos h meg tudnam erteni, de aki evekig atver az tuti nem szeret. Ertem h megiscsak 25ev es a ferjed is ragaszkodik hozzad/megszokashoz/kozos dolgaitokhoz/kozos hazhoz akarmi, de a vege megiscsak az h ez nem volt eleg es nem tudott megalljt parancsolni maganak, evekig. Raadasul ha ez veletlenul derult ki, valoszinuleg tervben sem volt a kapcsolat befejezese es vagy eselyes h ugyanigy titokban folytatodik majd tovabb egy kis bunbanat utan (nalunk ez tortent).

Ugyh ha en lennek te, en elvalnek es emelt fovel mennek tovabb. Semmikepp sem nyelnek tovabb mondvan h megiscsak netto 20ev.

Egyekkent az en exferjem elvette a csajt es 7eve mukodik a kapcsolatuk de egy percig sem gondoltam h az a lany szebb/jobb, egyszeruen ugy tunik jobban passzolnak. Siman lehet h 20x ev alatt ugy valtoztatok h a kulon iranyba fejlodes soran a ferjed most talalt olyan part maga melle akivel most jobban passzol. Ez nem mentesiti az alol amit evek ota csinal,de megmagyarazhatja nemikepp a mierteket.

Egy hosszu tavu kapcsolat mindig valamilyenne valtoztatja az embert, valas es gyaszidoszak utan meglepoen sok no virul ki ujra es talal vissza az igazi valojahoz ha mentesul az extra hazimunka es extra elvarasok alol amit a ferfiert tesz, a felszabadult szabadidoben pedig nagyon sok "en-ido" jut vegre rajuk. Csak az elso ket lepes nehez de utana meglatod, megerte.

Ne maradj benne ebben a posvanyban.

2019. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
36%
Az is jelent valamit, ha te ezt 5 éven keresztül észre se vetted. Odafigyeltél te a férjedre?
2019. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
65%
Nyitott kapcsolat lenne belőle, maradna minden a régiben de én is néznek új pasi után. Szerintem ez a megoldás.
2019. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
27%
Elválni felesleges. 10-ből jó ha két embernek sikerül újrakezdenie. Lazábbra kell venni a házasságot és ennyi. Én elhiszem hogy egy elvált nőnek paradicsomi állapotok jönnek egy válás után, de ez csak délibáb. Egy hadseregnyi kanos férficsorda csapja majd a szelet, a 18-90 éves korosztályig. Viszont nekik csak a szex a lényeg, ezt sose felejtsd el.
2019. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
93%
Vâlni nem csak azért válnak emberek,hogy aztá ùjra bepasizhassanak.Hanem azért,hogy boldogabban,szabadan élhesse az életét.Ne valami keretek közé beszorítva,csak mert ennyi idősen el kellene fogadnia,hogy ez van.Válni kell,és élvezni az életet,és ha jön egy férfi az is jó,de ha nem az is.(11)
2019. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
31%
Mindezt egy házasságon belül is meg lehet tenni. Külön kell menni és kész. Mennyi lepukkant lecsúszott elvált ember rohangál kint az utcán szerinted? Persze kifelé azt mutatja mind hogy boldog, sőt személyi hitelből kimennek tengerpartra nyaralni, hogy aztán a fb-on hírdessék hogy nekik bizony bejött az élet. A társkeresők is tömve vannak elvált nőkkel. Szépek és jók első körben, természetesen csak szexre. Majd amikor jobban megismered őket, rájössz, hogy csak egy kétlábonjáró problémahalmazok. Lelki sérültek, a gyerekük cukorbeteg, a férje nem fizeti a gyerektartást, a munkahelye sz*r, albérletben lakik, sz apja alkoholista stb... Ezért elválni??? Sőt, egy ilyen nővel "új életet" kezdeni? Na ne röhögtess már. Ja, és egy ilyen nőnek marhára jó lehet egyedül. Ami a lelket tartja bennük, az a társkeresőkön kapott 1000 levél, mert ettől úgy érzik milyen remek lehetőségeket tartogat még az élet a számukra. Hagyjuk...
2019. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Ùgy ìrod ezt mintha az élet csak arról tudna szólni,hogy van e valakije vagy nincs.Neki megadatott 25 év valakivel.És most maradjon benne,és csináljon ùgy mintha minden rendben lenne?Attól is le lehet pukkani,hogy olyan házasságban él,amiben nem boldog,amiben a külvilagnak mutat valamit,a férj elvan,ő meg csak él ezzel a ténnyel együtt.Nem látom a különbséget,hogy azt posztolgatja a fbre,hogy házas,elment a férjével nyaralni,minden happy.Miközben belül szenved.Vagy elválik,és nem kell olyan( esetleg megalázó )házasságban élnie,amit ő nem is így képzel el,csak azt mondták fogadja el.

De persze mindenki ùgy dönt,ahogy tetszik.

2019. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
28%

17-es válaszoló mindenben igazad van. Itt mindenki a válást tartja jónak de hogy milyen nehéz újrakezdeni egy középkorú nőnek arról senki nem beszél. Persze lehet álomsztori is: Egy ismerősömet a barátnője összehozott az elvált öccsével.

Viszont ha az életben nehezen menne az ismerkedés az ellenkező nemmel - mondjuk csak nők a munkahelyen- akkor a társkeresők világa egy tragikomédia. Én nem a válást javasolnám.

2019. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%

5 év alatt SEMMI jel nem volt, semmi, de semmi?????


ne máár!!!!

2019. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!