Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha 25 év jónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha 25 év jónak mondott, jónak hitt házasság után kiderülne, az utolsó 5 év hazugság. Férjednek tartós barátnője, viszonya van 5 éve?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 05:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
36%
Eloszor is elgondolkodnek mi miatt tortent ez, mit ronthattam el. Es valószínű elválnek.
2019. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék. Sajnos ilyen nagy árulás nálam teljes bizalomvesztéssel jár, amit nem tudnék visszaépíteni. De nem is akarnék. Nem akarnék olyannal lenni, aki mással akar lenni.
2019. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
33%

Már nem azért, de még a tizen, huszonévesek is mennyit sz*pnak a társkereséssel. de az elvált nőknek, de főleg a férfiaknak meg micsoda remek kiugrási lehetőség!!! A normális férfiak és nők normális házasságban élnek. Mennyire felemelő érzés lehet a sok elvált lelki sérült, vagy mindenféle aberrációtól átitatott, esetleg velejéig hazug, vagy lecsúszott, asszexuális, vagy perverz, eladósodott vagy munkanélküli, esetleg gyerektartást fizető vagy nem fizető problémás egyénekkel megismerkedni. Mit megismerkedni??? Sorozat randikon részt venni! Milyen üde érzés a folyamatos pofára esés, vagy a megalázottság. Kiváló ötlet ez a válás. Egy bizonyos méretű sz*rból belehuppani egy nagy kupac ugyanolyan büdös pöcegödörbe.


Hár persze, vannak sikersztorik, de nekem inkább marad a kicsi kaki, mintsem egy hegyomlásnyi méretű, na persze ott van az az 1%, hogy talán bejöhet. Na de mi jöhet be? Felnőttként egy jó élet, amikor már az élet megrágott és kiköpött? Én már ebben a pillanatban sem hiszek senkiben és semmiben. Azok a fiatalkori évek már elmúltak, amikor álmodtam egy szép világot. 40 év felett mit lehet újrakezdeni? Nekünk már múltunk van nem jövőnk! A társkeresőkön szétnézve a 40-es nők között, talán 100-ból van 3 aki még ki is néz valahogy. Ott meg már akkora az arc, hogy még önmagával sem áll szóba.


Akkor mik is az opciók? Váljak el, csússzak le anyagilag, lelkileg, majd összejövök egy 70kg+ nővel aki egyáltalán nem vonz, és tele van problémával.


Húúú, ez igen, ez aztán a jövő!


Női oldalról meg álmodozzak a jóképű sármos 40-es férfiról, aki majd elrabol és elvisz a kastélyába, és szépen boldogan leéljük az életünket. Az a baj ezzel, hogy a jóképű 40-es pasikat aranykalitkában tartja a felesége, ha meg nem, akkor meg jó leszel neki egy-két dugásra az asszonya háta mögött.


Bocsi, de én nem fogok beállni az elváltak lúzer csapatába.

2019. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
69%

23# Nem Te írtál ki tegnap kérdést a szexualitásról fontosságáról,és elferdüléséről?Aztán küldtelek el pszichológushoz?Te meg egyetértettél?


Szerintem Te képtelen vagy felfogni,hogy az élet nem arról szól,hogy kapcsolatban vagy,vagy pedig nem.

Az meg Téged minősít,hogy miket gondolsz az elvált emberekről,vagy ùgy cakkum-pakk az emberekről.

2019. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
9-es, amennyire én tudom, sokat látott belőle az öt év alatt. Vitáztak is, sokmindenen átmentek, de nem hagyta ott a nőt. Jaa...a nő főzött is rá, kajával várta, férjem vásárolni vitte, segítette, programokra jártak, volt akinek be is mutatta, kollégáknak, barátoknak. Vele is szinte egy külön életet élt. Ami vicc, nem egy fiatal lány csavarta el a fejét, egyidős velem.
2019. jún. 30. 16:29
 26/30 anonim ***** válasza:
49%
Bármi amit helyesnek vagy igazságnak tartunk, nem más mint egy bizonyos szemszög. A saját szemszögünk, a saját világunk. Nem kell ezt túlgondolni. Amiket leírtam, azok a saját életemben így működnek. Ha a tiédben nem, akkor sincs semmi, sőt, én nem is csodálkozom, nem is vádaskodom. A vélemények által bepillantást nyerhetünk a többi ember világába. Ennyi.
2019. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves parkapcsolatparti valaszolo: Kerdes h milyen elonyt nyujthat egy kapcsolat ahol a parod nem is a parod, kifele megjatsszatok magatokat es valoszinuleg otthon sem minden happy hiszen eppen mashoz tart, mastol jon v masra gondol. Miert kellene ebben benne maradni. Stabil anyagiakert? Hazert? Latszatert? Egy né kepzo miatt a nevedben?

Ilyen alapon vegyel egy kutyat, az legalabb szeret veled lenni.

Egyebkent ott van Peterfy-Novak Eva irono, egy bantalmazo kapcsolat, 2 elvesztett gyerek es 2 felnott gyerek utan 40es vegei vegen, 50es evei elejen talalt ra a jelenlegi ferjere es vegre a helyen van, nagyon boldog. Nincs az a kor amikor egy felnott embernek azt kellene mondania h minden mindegy mar. A boldogsag nem korhoz kotott. Neha mar az is boldogsag h nem kell megjatszani magad, nyelni a szrt v nezni h a masik ember ott melletted boldog de nem miattad, vagy boldogtalan mert veled kell lennie.

Igenis meg van a szepsege annak h nincs extra szr az eletedben. Nem kell megalkudni mindenaron.

2019. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Elválnék és új életet kezdenék. Miért maradnék egy tiszteletlen, hűtlen posvány mellett, akkor már egyedül is jobb - legalább nem kell mosnom a gatyáit - mert gondolom ezt nem a szerető csinálta, erre a feleség is megfelel...
2019. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hogy bukott le? Hogy reagált? Kiderült miért nem lépett le a másikhoz? Mi lett veletek?
2019. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ha valas utan nem lesz senkije akkor sem kell annak a gerinctelen alaknak a boldog kepet neznie aki kozben egy masik nore gondol es amint teheti rohan hozza.

Mivel nyujt tobbet egy ilyen parkapcsolat mint egy kiegyensulyozott szingli let?

Meltosag is van a vilagon. Nem tartok magam mellett valakit aki nem engem akar.

2019. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!