Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar csalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Röviden összefoglalnám a helyzetet. Tehát 3eve vagyunk együtt a párommal. Egészen idáig minden rendbe volt. Bármit meg tudtunk beszélni stb. Engem 2honapja kezelnek kevert szorongásos depressziós zavarral. Jobban is érzem magam és többet is tudok beletenni a kapcsolatba is mint pl 3honappal ezelőtt. De ez nem volt gond a páromnak ezelőtt sem mert mellettem állt mindennap érdeklődött felőlem,hogy hogy vagyok hogy érzem magam stb. Biztat hogy nem olyan súlyos ez meg fogok gyógyulni meg ilyenek. Na most kaptam pár levelet, hogy a munkahelyén a nőknek írogat. Hogy menjenek vele kávézni, meg flörtölni próbál velük, ahogy a leveleket elnézem. Elküldte nekem 2kolleganője is. Tegnap kérdőre vontam, hogy ez mégis micsoda, majd jött azzal a szöveggel hogy csak hülyéskedtek a munkatársaival. Ezt most mégis miért csinálja ha állítása szerint annyira szeret engem? Én szeretem és nem akarom elveszíteni de ez nekem nem fér bele egy kapcsolatba. Nemtudom mit csináljak. Nem tudom elhinni, hogy csak hülyéskedtek mivel nem egy pár szavas beszélgetésről van szó. Mit csináljak? Segitenétek?
2019. júl. 9. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakkíts. Azok a lányok csak segíteni akartak.
2019. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Kényes szitu.

Én írnék ezeknek a kolléganőknek, hogy legyenek szívesek tájékoztatni továbbra is. Plusz megköszönném nekik, ha ilyen rendesek hogy elmondták akkor tisztelnek is annyira hogy nem aláznak meg.

2019. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze megköszöntem nekik. Maguktól írták hogy ha folytatja akkor elküldik nekem.
2019. júl. 9. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ültesd le, és mondd neki hogy ha un, akkor mondja ki. Vagy ha a szexxel van baja, akkor azt is árulja el. Nem törik le a körmöd. Mondd neki hogy úgy érzed gond van kettőtökkel. Ha ő is javítani akarja akkor legyen őszinte férfi és ne kamuzzon mert neked fontos az igazság.

Más nem igazán jut eszembe.

2019. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem várni kellett volna azzal a szembesítéssel. Most már nem lesz annyira hülye , hogy csapja a szelet azoknak a kolléganőknek a szelet akik ,,beárulták,,
2019. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem se fér ez bele. A kollégák jófejek voltak és szerintem már nem nagyon fog ott flörtölni senkivel, mert lesznek itt pletykák rendesen róla... Viszont ha ott nem, majd máshol teszi.

A lényeg, hogy a bizalom felé elszállt. Ha szerinted ez nem lenyelhető (megjegyzem, joggal érzed ezt), akkor szakítani kell.

2019. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszotokat, igen nekem ez már nem fér bele így azt hiszem ma megis lépem a szakítást. Előtte beszélek vele, hogy mondja el mi vezetett idáig hogy ezt csinálja. Köszönöm mindenkinek legyen csodás napotok! :)
2019. júl. 9. 12:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a fenti hozzászólásokkal én is egyetértek, sajnos keresgél melletted a pasi. Úgyhogy jó döntést hoztál.

Ha gondolod írd le mi történt amikor túl vagy rajta.

Kívánom hogy minél előbb legyél túl ezen a pasin.

2019. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó neked is köszönöm szépen :) megteszek mindent hogy rendbe jöjjön az életem mostmár ☺️ nagyon aranyosak vagytok tényleg köszönöm nektek♥️
2019. júl. 9. 14:01
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

"hülyéskedtek" haha te meg egy nagy hülye vagy ha ezt beveszed! Már bocsi... de ez a helyzet!

F36

2019. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!