Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudtam, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a férjem privát esti programot szervez egy szingli nővel (közös hobbi), ezután pedig elmennek inni kettesben. Nekem csak annyit mondott, hogy egy haverral megy. Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
Ő egyébként elég közvetlen-barátkozós típus, alapvetően sok nő ismerőse van, de ezzel speciel rengeteget beszélgetett az elmúlt hónapokban (messenger, viber). A házasságunk most nyugis, de tény, hogy szerintem leginkább a gyerekeink tartják egyben.

2019. júl. 9. 15:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
7 Egy gyerek érzelmi fejlődésének sokkal károsabb, ha a két szülő csak kényszerből van együtt és otthon az atmoszféra hideg vagy épp veszekedéssel teli, mint ha a két fél elválik, de normális, civilizált módon mindketten aktívan részt vennek a nevelésében. Az ilyen kényszerből együtt maradt szülők gyerekeinek a kötődése egy életre el van cseszve a magadfajták hozzáállása miatt.
2019. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
4%

11. Ezért kell a két szülőnek meggondolni, hogy összeállnak-e az elején vagy nem. Ennyi. A család nem egy átjáróház, hogy úgy váltogatjuk a tagokat, ahogy akarjuk.

De az alkoholizmus nem tudom, most hogy jön ide. A kérdezőnél nincs ilyen. Tehát, hogy váljanak el és a gyerekek majdcsak túlélik, ez nagyon béna hozzáállás!!! Ha az egyik szülő beszámíthatatlan, agyilag beteg, stb., az már más, de itt nem erről van szó! Ha már választották egymást, maradjanak már együtt!!!

2019. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%
75% Hiába vergődsz, kb. garantált, hogy nem maga a válás miatt lettél elcseszett, felnőtt emberként pedig ott van előtted az önfejlesztés lehetősége, szóval már nem mutogathatsz a múltra, nem háríthatod a felelősséget. Ha hagyod, hogy ez meghatározza az életed, akkor az a te hibád, nem a szüleidé.
2019. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%
Igen, kellene aggódnod. Nekem ez biztos nem lenne oké.
2019. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
73%

12! Figyelj csak!

Senki sem lát a jövőben, abszolút rutri, hogy “ki kivel áll össze”, vagy esetleg tévedek?? Először mindenki a szép és előnyös oldalát mutatja, sokszor több év, mire kijön a másik igazi énje. Ne írkálj már ilyet butaságokat! Millió helyen sokkal kiegyensúlyozottabb és boldog a gyerek, ahol csak az egyik fél van jelen. Én egész, majd csonka, később mozaik családban nőttem fel. Pezsgőt bontottam, amikor elváltak, mert ölték egymást. Az a házasság, ahol a gyerek/gyerekek a kapocs, azt megette a franc úgy, ahogy van. A gyerekek “érdeke” pedig a leggázabb kifogás. Vagy ezt nem látod a varázsgömbödben?! 🙄

2019. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%
Lemaradt a vége: szvsz, alakul ott már valami, én ezt nem tűrném el, hiszen ennél megalázóbb helyzet nincs, de még lehet!
2019. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igen, kellene.
2019. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
91%
Kellene, meg gondolkodnod kéne, hogyan tovább most, hogy nője van.
2019. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%
Én aggódnék. Miért nem mondta neked, hogy kivel megy? Te honnan tudtad meg?
2019. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon is kellene aggódnod.
2019. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!