Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudtam, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a férjem privát esti programot szervez egy szingli nővel (közös hobbi), ezután pedig elmennek inni kettesben. Nekem csak annyit mondott, hogy egy haverral megy. Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
Ő egyébként elég közvetlen-barátkozós típus, alapvetően sok nő ismerőse van, de ezzel speciel rengeteget beszélgetett az elmúlt hónapokban (messenger, viber). A házasságunk most nyugis, de tény, hogy szerintem leginkább a gyerekeink tartják egyben.

2019. júl. 9. 15:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a furcsa h te nem is ismered a nöt

vajon miért?

A ferjemnek van 1 lany baratja.

Kis gyerekkoruk ota együtt jatszottak

együtt jartak oviba iskolaba es szomszedok voltak

Az elsö 8 honapban miutan összejöttünk en is aggodtam

de megismertem.

Semmi okom nincs aggodni

nagyon joban vagyunk szinte baratnök

többet beszelek vele mint a ferjem😃😁

Kerdezd meg a parod te is elmehetnel e velük?

ha nem a válasz valamit titkolni akar

ha nem zavarja söt örül annak h megismerhet teged akkor tenyleg nincs okod aggodni

2019. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%

Miért kérdezze meg, hogy elmehet-e a pasival? Meg mit számít honnan tudja a kérdező?


Egyértelműen hazudott a "párod", ezen nincs mit tovább fejtegetni. Ha vannak nőismerősei és téged eddig sem zavart... Érted hová akarok kilyukadni? Felesleges agyalni rajta, megcsal.

A kérdésem nekem is az, hogy miért nem váltok el? A gyerekek miatt sz...r kifogás. Azt ne írd!

2019. júl. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó!

Én csak feltételezem, de valószínűleg nem tudná egyedül nevelni a gyerekeit a kérdező. Vagy van munkája, vagy nincs. A gyerekek számát sem tudjuk, vagy lehet, csak annyi, hogy anyuka inkább belenyugszik, és reméli, hogy idővel jobb lesz..

2019. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%

Kedves anyuka.

lehet h megcsal sztem nem is ez elsö neki

Ha nem akarsz válni a gyerek miatt

es benne sincs gerinc h bavallja mi a helyzet?!

Maradj vele!

De!!Probald meg nem ragni magad!

Eld te is a kis eleted!Jön egy lehetöseg élj vele!

Ne fordulj magadba semmikepp.

Ha ö kihasznal,mossal fözzel takaritsal,dolgozzal,neveld a gyereket es jatsz ingyen bebiszittert mikor ö nözni megy,

hasznàld ki te is!

Lehet ha nyitott leszel kitudja,lehet megismersz valakit.

Ha nem is mondjatok ki,de egy nyitott kapcsolatban lesznek

Ha neki „szabad“ akkor neked is

Lehet lepontozni de egy megcsalo siman megerdemli ezt.

Szepen ellesztek egymassal.

Probalj megnyilni mert a gyereknek is a kiegyensulyozott anyuka a jo.

2019. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%
Ez fiúként nekem meglepő hogy mások csinálják.
2019. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Történt azóta valami, vagy maradt ez a langyos, állóvíz?
2019. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű hogy mi is az a privát parti azzal a nőismerőssel. Mondd miért hagyod ezt?
2019. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nagyon barátkozó de van egy határ sztem. Csaj nála nincs és tuti hogy nem csak haver hanem dugó pajti. Csak egy haverral de ha nem mondta kivel nem mutatott be neki akkor nem aggodnék de így hogy titkolozik gyanakodnék.
2019. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ha be mutatott neki *
2019. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi :) Utólag kiderült, hogy végül mentek mások is. Tudtommal azóta nem is találkoztak.
2019. aug. 1. 18:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!