Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy baj ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy baj ha két ember jár viszont szinte pontos ellentétei egymásnak? (Hosszabban alul)

Figyelt kérdés
A barátnőm általában csöndes visszahúzodó nem szeret a középpontban lenni ,sokat beszélni.Én persze nagyon beszédes típus vagyok mindig nagy társaságban vagyok és rengeteget nevetünk hülyéskedünk együtt.Szerintetek ez baj?
2010. júl. 11. 17:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Csak nem az én barátom vagy?!:O

Velem és a barátommal is pont ugyanez a helyzet. A barátom mindenkit ismer a faluban, rengeteg haverja van, mielőtt megismert sokat bulizott, sok kalandja volt, rengeteget dumál, igazi társasági ember, mielőtt megismert ivott, cigizett rendesen. Én viszont egy visszafogott lány vagyok, aki csendes, nem szereti a nagy társaságot, nem jár nagy bulikba, nem iszik alkoholt, soha nem dohányzott, és még szűz vagyok.

Lassan 5 hónapja vagyunk együtt, és nagyon jól megvagyunk. Mióta vele járok, egyre többet beszélek, egyre bátrabb vagyok minden társaságban. Vele pedig teljesen felszabadultan viselkedek.:) Úgy tervezzük, hogy együtt éljük le az életünket, bár még nagyon fiatalok vagyunk. Mióta járunk a barátom nem cigizik, csak alkalmakkor (akkoris csak minimálisan) iszik alkoholt, abbahagyta a cigizést, és nem jár bulikba, csak kisebb összejövetelekre velem.:) Énis sokat változtam mióta járunk, egyre több az önbizalmam, egyre többet beszélek, többet járok össze társaságokkal, stb. Imádjuk egymást! A szerelem mindent legyőz, a szerelemben nincs olyan, hogy baj hogy ellentétek a felek, a szerelem csak szerelem, és ha tényleg szerelmesek vagytok, akkor nincs ezzel semmi baj! Majd észre fogod venni, hogy azért kicsit változtok egymásért ti is... és a végén megtaláljátok majd a közös hangot, ami a teljesen átlagos szint, se nem túl csendes, se nem túl hangos. Persze ez nem jelenti hogy mondj le mindenről, a bulikról, stb:) De röviden, a kérdésre válaszolva annyi, hogy: Nem, nem baj, hogy egymás ellentétei vagytok.:)

2010. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%

Ugyanmár... ha akarják a felek, akkor működik hosszútávon is.

17/L

2010. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Az utolsó biztató a többi sajnos nem :S

Egyébként utolsó előttire:Nem cigizek és mi mégcsak egy hónapja vagyunk együtt szóval nem sorry:P

2010. júl. 11. 17:55
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
utolsónál a pont, szerintem is valami ilyesmi... ö új dolgokat mutat neked, te pedig pórázon fogod... velünk is igy van. amióta összejöttünk, leszokott a cigiröl, és sokkal másképp viselkedik, sokkal jobb ember lett. a szerelem mindenre képes.:)) mert ugye az ellentétek vonzzák egymást.;)
2010. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz:D.Köszike;)
2010. júl. 11. 17:59
 16/19 anonim válasza:
80%

Szerintem baj az, ha két ember nagyon eltér egymástól. Emlékszem, hogy voltam ilyen helyzetben. Nem is olyan régen, egy pár hónapja. Amikor még együtt voltunk, akkor persze "virult aerintem fejem", meg úgy gondoltam, hogy amiért mi nem hasonlóak azért különlegesek vagyunk.. Hát nem voltunk.. Erre utólag jöttem rá...

Most is egy párkapcsolatban élek, de ezúttal egy olyan lánnyal, akivel szinte teljesen megegyezünk. :)

Szerintem neked is ilyen párt kellene keresned.. :)

Sok sikert hozzá. ;)

2010. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Működik bizony. Mi is kb egy éve járunk, teljesen jól megvagyunk és egymás teljes ellentétei. Szerintem inkább érdekes, hogy a másiktól mennyi mindent megismerhetünk és mi is mutathatunk új dolgokat a másiknak. Aztán ragad egymásra ez-az. Pont, hogy az ellentétek nem fogynak ki a témából, mert sokkal érdekesebb úgy mesélni, hogy a másik számára ismeretlen valami, valamint hallgatni is jobb úgy. Onnan meg alakul. :)
2010. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
ha mindketten nyitottak vagytok a másikra és a világára, akkor nem lesz gond :)
2010. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%
Fontos kérdés, hogy mennyire tervezel hosszú távra. 1-2 évig simán ellehettek, de utána is lehet nehezebb.
2010. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!