Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek menthető a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menthető a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

5 év barátság után 10 hónapja összejöttünk a barátommal. (20L-22F)

Nem élünk még együtt, de minden nap találkoztunk munka után és együtt aludtunk. Én sajnos ismerem magam, hogy rettentően uralkodó típus vagyok, sokszor féltékenykedtem, hisztiztem, hogy miért megy ide-oda. Utólag mindig elnézést kértem és a 10 hónap alatt nagyon sokat fejlődtem, visszavettem, próbáltam szabad teret adni neki.

Tegnap volt egy beszélgetésünk amiben kijelentette, hogy eszébe jutott már a szakítás, szeretné ha szabad teret adnék neki, ha mehetne oda, ahova akar annyiszor ahányszor akar.

Sajnos igaza van, nagyon rátelepedtem. Megbeszéltük, hogy tartjuk magunkat ehhez és akkor működni fog. Én is sírtam tegnap, ő is.

Azt mondta ha megadom neki amit kér akkor ebből a kapcsolatból nagyon jó dolgokat kifogunk tudni hozni.


Szerintetek itt még menthető? Tudom hogy elb*sztam, hülye voltam, 20 éve ezt a viselkedést tanulom anyámtól mert ő minden férfit így üldözött el az életéből (apukám meghalt, egy szülővel éltem), önbizalmam se sok ami okot adott mindig a féltékenykedésre... Nem akarom elveszíteni.


2019. júl. 25. 07:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy menthető ha TÉNYLEG változtatsz ezen mert ha folytatod ezt a féltékenykedést és a többit akkor előbb utóbb tényleg megunja és ott hagy.
2019. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Menthető! De próbáld meg nagyon visszafogni a szavaidat, a hisztit a barátnőiddel beszéld meg és ne a barátoddal hisztizz!
2019. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy menthető-e? Nincs is veszélyben. Leültetek, megeszeltétek a problémát és megegyeztetek. Ezt így kell csinálni. Mostantól tartsad magad az egyezséghez.
2019. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy látom, hogy te kapcsolatcentrikus vagy, ő meg nem annyira, jobban igényli a szabad teret.


Az nem lenne jobb neked, ha akivel vagy inkább otthonülős lenne? Vagy egy otthoni hobbija is zavar téged?


Nekem nincs bajom azzal, ha egy nő féltékeny. Biizonyos szinten még tetszik is, mert ennél jobban nem tudná bizonyítani, hogy kötődik, hogy fontos vagyok neki. Persze a birtoklás egy másik dolog, de a te esetedben úgy gondolom talán nem kapod meg azt az érzelmi viszonzást, azt a stabil támogatást, amiben érzed, hogy szeret, és hogy nem fog elhagyni.

Az uralkodásod miben nyilvánul meg?

2019. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Abban nyilvánul meg, hogy mikor elment a barátaival valahova megsértődtem, mikor láttam hogy más lánnyal is beszélget számonkértem, egyszer a telefonjába is belenéztem.

Utólag tudom,hogy nem jó dolgokat tettem.

2019. júl. 25. 08:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem lehet annyi szabadsága, hogy elmegy valahová a barátaival... De mondjuk ha ez ritkán van, akkor is ez van? Vagy ez mennyire rendszeres?
2019. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De elmehetett, csak előtte húztam a számat utána meg durcáztam...

ez kb 2 hetente történt meg

2019. júl. 25. 08:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem a kapcsolatot kéne menteni, hanem az okot rendbe tenni. Az ok meg ebben az esetben a te rossz mintád. Járt el pszichológushoz, tedd rendbe magad elsőnek. Aztán jöhet a kapcsolat
2019. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi zavar ebben? Hogy éled meg? Veled kellene foglalkozzon? Vagy azt érzed, hogy ez inkább lehetőség, hogy valaki más lenyúlja?


Jól lenne érteni, hogy benned mi zajlik le.


Egyébként meg a durcázást azért kéne abbahagyni, mert nem érsz el vele jót. Másrészt meg nagyon taszító, mert ezzel lenézed a másikat. Ez egy akaratérvényesítés, és manipuláció.

Két dolgot érhetsz el:

- ha manipulálható a férfi, akkor folyton manipulálni is fogod - ezzel azt csinálja majd amit mondasz - már nem fogod tisztelni, mert milyen férfi az ilyen... - végül kidobod.

- nem sikerül manipulálni, és megőrülsz tőle (mert ő nem függ tőled, és nem hat rá a varázs), így vagy te dobod, vagy ő téged, mert megunja a hangulatváltozásokat

2019. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem,ez már halott ügy.Ahogy a kutyából nem lessz szalonna,úgy belőled szerető feleség.Uralkodó típusod vagy maga alá gyűr vagy megbolondulsz.Lehet nyersen fogalmaztam,akkor elnézést,de ez az igazság.Tapasztalatból beszélek.44 ff
2019. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!