Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válljuk vagy van még jövőnk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válljuk vagy van még jövőnk? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálok rövid lenni. 10 éve házasok vagyunk,van 2 gyerekünk. Nagyon szeretem,mint embert,de már nem vagyok szerelmes.

Bármiről tudok vele beszélgetni, persze akadnak néha viták is.

Egy ideje már azt érzem elhidegültünk,ezt Ő is tudja.


Magunk miatt és a gyerekek miatt is igyekeztünk megmenteni a házasságot.


Kevesebb a szex,aminek a testi része még mindig jó,viszont már nem érzem a szenvedélyt.

Nem szeretkezünk csak, d*gunk (bocsánat a kifejezésért).


Egyre többször érzem azt,hogy irritálnak bizonyos dolgai és legfőképpen,nem érzem magamat nőnek mellette. Sosem dícsér,nem ölelget,pedig igyekszem adni magamra. Ha én dícsérem csak mosolyog.


Úgy érzem belefásultunk a szürke hétköznapokba és nem vagyok boldog.


Ti válnátok vagy megpróbálnátok megmenteni?


Bárminemű tanácsot szívesen olvasok


Előre is köszi


N/33



2019. júl. 25. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez az a pont ahonnan vissza tudnál/tok még fordulni. Szenvedély kopik idővel,abba bele kéne nyugodni; de a mély szeretet át tud segíteni a krízisen.
2019. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, én azt gondolom hogy a boldogságot nem a masiktól kellene várnunk. Ha nem erzed magad nonek mellette, az nem az o hibaja, es ne egy allando dicseret halmaz igazoljon vissza. :) minden kapcsolat igy er veget ha nem raktok bele melyseget. A kozosen megelt elmenyek stb nem er semmit? Ha ugy erzed valami frissites hianyzik nem biztos hogy egy ujabb “numera” fogja ezt neked meghozni, meg akkor is ha ebben hiszel. Szerintem ha alapvetoen egyeznek a celok, vilagnezetek stb akkor mondhatni hiba lenne ezt eldobni... plane ha mar CSALÁD vagytok...

a feissesegre vagysz valtoztass Te magad valamit a sajat eletedben ami kihat a parkapcsolatra is stb. Ha hirtelen facerra valnal ugymond szinten te tennel bele energiat hogy valami legyen. Most miert nem? :)

2019. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

33 évesen két kicsi gyerekkel nem leszel kapós a pasiknál.

Így két választásod van:

- vagy nyűglődsz egyedül a gyerekekkel, időnként kitéve őket pótapukáknak, pótanyukáknak, féltestóknak, mostohatesóknak,és egy teljesen zűrös családi állapotnak,

- vagy rendbeteszed a házasságod a férjeddel.


Én az utóbbit választanám, mert nincs a földön olyan férfi, akit ne lehetne megunni, ha nem törődrök tudatosan a házasságotokkal (is).

2019. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Abba gondolj bele, hogy válás nem egy szingli 23 éves leszel újra. Hanem egy 33 éves elvált nő, két gyerekkel. Akikkel innentől te leszel szinte 0-24. Te tartod el őket (a gyerektartás úgyse lesz elég), és az is komoly kihívás lesz, hogy évente egyszer nőgyógyászhoz eljuss a gyerekek nélkül, nem hogy randizgatni.

A férjed viszont ott lesz független férfiként, mire kettőt pislogsz, barátnője lesz.

Te meg verheted a fejed a falba, mert randi helyett megint túlórázni mész.

Az se lesz mindegy, hogy kikkel ismerkedsz. Első szempontod a két kicsi lesz. Az utolsó is. Nem azt mondom, hogy lehetetlen párt találni, de sokkal nehezebb.

Szerintem nem látod át, hogy mit akarsz önként vállalni.

2019. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%

Ket utolso ket tini eszjarasaval. Baromsag hogy gyerekkel nem kapos a no... max nalatok... de ha ez igaz lenne nem ilyen lenne a vilag amilyen most.

Egy 33 eves no gyerekekkel annyira kapos mint egy 33 eves no gyermektelenul akinel boritekolhato hogy mar gyerekvallalas igencsak a kiszobon all. Fingotok sincs hany pasinak kenyelmes egy olyan no akinek MAR VAN gyereke... nyissatok ki a szemeteket egy poppet ;) ezzel sajnos nem fogod lebeszelni a kerdezot...

2019. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szerintem én sehol nem írtam,hogy azért fordult meg a válás a fejemben,mert pasizni akarok.

Természetesen mérlegeltem azt is,hogy ha esetleg oda kerül a sor,akkor nem lesz könnyű.

De épp ezért vagyok kivancsi külsős véleményekre. Illetve gondoltam hátha vannak itt páran akik átélték és tudnak jó tanáccsal szolgálni.


Köszönöm 2#-es amit írtál, elgondolkodtató.

2019. júl. 25. 20:39
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#5 "Egy 33 eves no gyerekekkel annyira kapos mint egy 33 eves no gyermektelenul"


Ja, persze. :) Más gyerekeit nevelni pont ugyanaz, mint a sajátodat.

Ezt ki ek akarod ledugni a torkán?

2019. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Azt hittem az en kapcsolatom jo. De a tied hatvanyozottan jobb. Igy azt tudom mondani,h maradj vele es kezd sportolni jarni/jarj tobbet es a barataiddal is talalkozz tobbet.


Nem a kapcsolatod rossz,csak nincs onallo eleted nelkule. Az a rossz!!!

N/35

2019. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

Itt a gyiken minden gyerekes nő lehúzhatja magát. Eközben a valóságban mozaik családokat látni zömében. Elképesztő hány példát látok arra, hogy 30-as 40 -es nők milyen szuperül kezdtek új életet válás után, gyerekkel vagy gyerekekkel a hátukon.

Nagyon sokan tanácsolják a megalkuvást, ezt hurcibáljuk a kollektív tudatban sajnos mert a nők a történelem során mindig megalkudtak, elviseltek bármit.A szüleink is a megalkuvást tanácsolják, hiszen ők is ezt a mintát látták és a mintát az ember viszi tovább hacsak nem elég tudatos és változtat a rossz beidegződéseken. MINDEN csak hozzáállás kérdése. Nem szabad hagyni, hogy a félelmeink domináljanak. Egy kihűlt, boldogtalan házassággal megalkudni számomra nem élet csak vegetáció.

35/N

2019. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ilyen komplex dologra itt lehetne valóban célzott tanácsot adni, maximum a megszokott frázisokat lehet pufogtatni.

Amit kimazsoláztam, hogy mindketten érzitek, probléma van, ami mondjuk szerintem a 0. lépcsőfoka a megoldásnak, de ehhez az is kell, hogy mindketten meg akarjátok oldani ezt.

2019. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!