Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így közös jövőnk?

Figyelt kérdés
A párom mindennap elsziv pár cigit ami meg tok oke, én is fuvezek mikor ott vagyok. De ő sajnos kb 1-2hetente hétvégén egy kicsit tol keményebb dolgokat is. Én látom rajta, hogy ezaz élet nem egészséges, így szerintem kb nemzokeptelenné fog válni. Neki még nem mertem mondani a félelmeit, nem akarom hogy a drogokat válassza helyettem. Mit tehetek ilyen helyzetben ?

2019. jún. 10. 01:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom ezt meg kellene beszélni vele. Ha szeret te leszel a fontosabb és megpróbál változtatni, légy megértő vele sokaknak komoly függőséget okoz nehéz lemondani a drogokról.
2019. jún. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
A napi pár cigi is eléggé rontja a nemzőképességet, csak mondom. Emellett az agysejteket sem kíméli. Úgyhogy nem, már ez sem “tök oké”.
2019. jún. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Megérdemlitek egymást, de őszintén.
2019. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Oke persze nem teljesen oke a fű, de meg mindig ez a legjobb. A füvet bármikor le tudná tenni. Nem függő egyikonk sem.
2019. jún. 10. 09:17
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

Na épp ez a függőség barmikor le tudod tenni de nem teszed le...


Amugy komolyan mi ez napi par cigi + fu napi szinten megy a füvezés?

Meg 1-2 hetente komolyabb? Csak szólok sem neked sem a barátodnak nem lesz gyereke igy....


Mar a dohány elég káros főleg ha mindennnap sziv az ember lehet hogy nem most fognak azok a tünetek jelentkezni de egy 10 év múlva meg lesz a kara ugyan ugy a funek is nem hiába tiltott... Hollandia az meg mas ennyi erővel akar mérget is ihatnátok mert kb olyan


Nincs neki jótékony hatása csak szólok az csak a halálos betegeken segít egy kicsit! A kialakuló betegségek dohány meg fünél:

Tudó rak, mell rak, érrendszeri problémák vér rög, torok rák, agysejt leépülés, neurológiai ideg károsodás, a pasiknak nem fog felállni meg a sperma hit is szépen ki nyírja ez rad is vonatkozik a pere sejtek mennek a levesbe, nem beszélve arról hogy ezeket a betegségeket a gyerek is örökölheti majd!


Mit hittel komolyan? Azt hitted a drogok hu de szuperek meg a 1 fuves cigi az nem okoz semmit ezek mind le építik az emberi szervezetet, és rosszindulatú daganatokat betegségeket okoznak!


Meg elárulom egy titkot a drogok felelősek a daganatos betegségek kialakulásának a 80%ért


Unokatesom szinten évekig tolta a bulikon... most végre vissza ütött neki le vettek neki mind két mellet (mell rak) most meg gége rakja van neki! Apám barátjának az öccse szinten füvezet évekig most meg olyan mint egy zokni! Szoszerint, magánál van de alig tud gondolkodni nehezen meri fel a cselekedeteit...

2019. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

#5

Az ilyen narkósoknak hiába magyarázol ezek nem képesek már felfogni mit is beszélsz nekik. Had tolja magába a cuccokat engem igazán nem érdekel de akkor nem kell itt nyávogni hogy te gyereket akarsz és nem sikerül. Ilyen életbe ilyen szülöknek én soha nem adnék gyereket a korházba venném el tőlük. Drogozzatok füvezzetek váljék egészségetekre de remélem gyereketek sosem lesz. Csak szenvedne szegény vagy már őt is kis korába rászokatnátok.

2019. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Voltam ilyen kapcsolatban, nem csak az lesz a gond hogy nemzőképtelen lehet. A babának is lehet baja, vagy elvetélsz. Viszi a pénzt ez az életmód és mindig te leszel a hibás. Ha esetleg sikerül egy gyerek, hogy bízod rá a babát? Rá mernéd bízni? Inkább most derüljön ki hogy leteszi a drogokat vagy sem, ne akkor döbbenj rá az elutasító magatartására mikor már keső lesz.
2019. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Na igen ezek az emberek mint a rossz teritök azt hiszik hogy jo de közben nem... es másokat is meg akarnak győzni hogy nem fuggok (az ur létezik de csak az en vallásonban)
2019. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A cigi az nem dohányos cigi. A thc pedig tökéletes a rak ellen. Nyár van és buli, amúgy nem fuvezek. Úgy tesznek sokan mintha a akkor nagy drog lenne a fu. Meg sz alkoholnal is gyengébb. A kérdés nem ez volt hogy én fuvezzek e. Egyébként ha gyereket akarnánk nyilván egyikonk sem használna semmit
2019. jún. 10. 11:47
 10/24 A kérdező kommentje:
Okkal fuvezek és azon nagyo sokat segít. Egyáltalán nem károsabb mint az alkohol. A kérdésre inkább olyan emberek válaszát várom aki nem csak az M1rol meg városi legendákbol hallott a drogokrol.kosz:)
2019. jún. 10. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!