Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar igy valaki hogy mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evi1199422 kérdése:

Volt mar igy valaki hogy mar az elejen veszekedtetek egyfolytaban?

Figyelt kérdés

Alig megismertem inkabb tartottam volna vele a tavolsagot.. de o eleg kitarto volt es akarhogy tolni szerettem volna el magamtol az eletformaja miatt.. annal jobban erosodott bennem egy erzes hogy vele kell legyek..

Ugy is volt. A kapcsolat elejetol kezdve elhagyom foltyton, szakitok vele.. es megfogadom mar nem leszek vele de aztan addig , addig keres ha kell zaklat míg ki nem bekulunk.. par napig tart a csoda, aztan megint veszekszunk:( de ha egyutt vagyunk ugy erzem boldogok vagyunk nagyon is .. azota eltelt 5 honap .. Szeretnek orokre vele maradni azt mondja o is velem a vitak ellenere is .. de nem nagyon hiszem hogy ez koztunk fog e valtozni valamikor is:/ es ugy erzem nem is en vagyok a hibas kiveve abban hogy nagyon haragtarto vagyok es ne turok szinte semmit sokaig.. volt igy mar valaki? Es ha igen mi tortent kivancsi vagyok ra , a szet valas .? Vagy lehet meg ebbol valami jo vegul is? Tudom nem biztos hogy en is abban a helyzetben e vagyok mint ti csak ez inkabb tapasztalat gyujtes! Koszonom elore annak aki idot szan erre!


2019. júl. 26. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, voltam. Életem legnagyobb hülyesége volt, soha többé nem maradok benne egy szar kapcsolatban. Mi is folyton veszekedtünk, nem mertem meglepni a szakitast. De mikor végül igen akkor úgy éreztem hogy felszabadultam. Ne húzd az időt, nincs értelme csak rosszabb lesz.
2019. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Hmm..., de aranyos kis szenvedélyes intenzív egy kapcsolat. 5 hónap nem túl sok, van még idő összecsiszolódni. Szerintem a mai világban nagyon is érték hogy ennyire kitartóan küzdötök egymásért.
2019. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ennek semmi értelme. Amúgy, milyen az életformája? Szenvedélybeteg?
2019. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ismerős a helyzet. 2 évig húztam a szakítást,mert gyáva voltam megtenni. Mikor szakítottam eletem legjobb döntese volt. Te ne huzd sokáig, szakits!
2019. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

En ha eleve az elején nagyon nem vagyok kibekülve vmivel, akkor kesöbb sem leszek, ezt én màr tudom magamrol, szerelem ide vagy oda.


Egyik srac nem volt nekem pl férfias, de megnbecsültem mert ritka komoly korrekt ffi,ezert adtam esélyt magunknak, de mégis az lett a vège (1 év mulva)hogy màr hozzà sem vagyok képes nyulni.


Màsik sràccal meg azert nem akartam összejönni mert olyan magabiztos nagyszàju vagàny tipus aki mindig szivja a màsik vérét de poenbol, en meg az a tipikus csendesebb naiv lany, aki ezeket le sem tudja reagàlni, de amugy igaz szerelmes tud lenni a sràc,de el is utasitottam sokszor de nem adta fel, màr kb a csillagokat hozta le nekem, ujra es ujra összejöttünk, de ennek is az lett a vége hogy nem tustam vele együtt soha egy jot nevetni es hierarchia alakult valahogy ki,a kemeny srac es a nyomi nö felàllàs.


Szoval en màr ugy vagyok vele, ha megitelem hogy nem hozzàm, nem nekem valo az illetö, arra eddig nem càfolt rà még senki.

2019. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Igen, szinte elejétől fogva így megy ez köztünk. Már az sem mindegy, hogyan mozdulok meg. Ha neki az nem tetszik, leüvölti a fejem. Nem hiszem, hogy már sokáig bírom cérnával.
2019. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hat igen tudom elobb utobb ezekbol a kisebb szakitasokbol lesz egy utolso es annyi.. nagyon sajnalom mert o a mindenem es mar 25 evesen orultem volna ha megtalalom az utolsot az eletemben de ugy nez ki hogy odebb van :/

Koszonom a hozza szoloknak!

2019. júl. 27. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!