Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keresi a párom az exét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresi a párom az exét, aki előttem volt vele?

Figyelt kérdés

Hozzátartozik a történethez,hogy előttem a lánnyal volt együtt kb. 3 hónapot, viszont nem feküdtek le egymással sosem, mert pont nyár volt s külön nyaraltak, szóval nem jutottak el oda.

Én vele vagyok lassan négy éve, de többször megkereste a párom már a lányt. Aki ezen mindig meglepődik,mert már túl van rajta. Pl. Húsvétkor a párom elment meglocsolni, s ott beszélgettek, a lány azt vette le a szavaiból,hogy a mi kapcsolatunk nem jó, úgy beszélt. Én ezt megtudtam, megkérdeztem, s mondta,hogy csak rosszul fogalmazott bla bla bla.

Úgy érzem,hogy ez a csaj mindig az emlékeiben van. Az exxel nem normális tartani a kapcsolatot...



2019. júl. 27. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért vagy együtt egy ilyen mocskos féreggel aki az exe után kajtat?
2019. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Jólteszi :D
2019. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott. Ha szeretne, akkor nem keresné azt a csajt.


Egyértelműen hiányzik neki, és vele szeretne lenni, nem veled.

2019. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak meg akarja már végre dugni.
2019. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert a DLL-t nem keresheti, mivel az nem futtatható közvetlenül.
2019. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez a lány nem nevezhető exnek, mert nem voltak együtt.
2019. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak rosszul fogalmazott, lol, ennél gyengébb kifogást nem is mondhatott volna :D. Az meg, hogy a kapcsolatotok alatt többször is felkereste, no komment... A locsolás meg már csak hab a tortán. De legalább már tudod milyen gyökérrel vagy együtt 4 éve. Én sok szerencsét kívánnék a további ex utáni nyálcsorgatáshoz, és dobnám.
2019. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
ki ne dobd mar !!
2019. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!