Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek mi lehet a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek mi lehet a problémája? Miért szakithatott vele?

Figyelt kérdés

Hosszú hétvégére utaztunk volna el pénteken, de ő nem jött a munkája miatt. Ígérte hogy másnap utánam jön. Lejött a család is a pihenésre. Egész hétvégén nem írt és nem is hívott, hogy jön e vagy sem, vagy valami baj van.

Vasárnap délután sikerült elérnem de nem nagy akart velem beszelni, de nagy nehezen rábirtam, hogy legalább telefonon beszéljen velem. Szakititani akart kb. semmit mondó indokkal, hogy látni nem akar, nyűg vagyok neki, egyedül jobban érezné magát, nem szeretné folytatni a kapcsolatunkat.

Javítani sem szeretne a kaocsolatunkon, pedig próbáltam meggyőzni hogy lehet még bármi probléma van/ lenne.


2019. júl. 29. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Megmondta az okot, és vélhetőleg véglegesnek is gondolja.


Az,hogy nem működik a kapcsolatotok észre kellett volna venned, nem hiszem,hogy ennek a szakításnak nem volt semmi előjele.


Mióta vagytok együtt?


Ha nincsenek már érzelmei Irányodba fölösleges erőltetni tovább,ezen nem lehet javítani.

2019. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

7 hónapja voltunk együtt és már össze szerettünk volna költözni.

Ő 25/N, 34/F

2019. júl. 29. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

HA ezt egyik pillanatról a másikra tette és nem volt valódi indoka rá, nem volt előzmény, akkor biztosan megismert valakit vagy már túl is van a hűtlenségen és próbálja menteni a jóhirét.

Azért olyan elzárkózó mert nem szeretné ha kiderülne a hűtlensége. Ha szó nélkül elfogadod és tovább lépsz, akkor nem kerül kellemetlen helyzetbe és nem kell magyarázkodnia.

Velem is előfordult már ilyen és később tudtam meg hogy a munkatársával összeszűrte a levet és ezt próbálta eltitkolni előlem. Pár évvel később összefutottunk, még akkor is zavarban volt amikor meglátott, csak habogott. :)

2019. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs más vagy megcsalás.
2019. júl. 29. 08:43
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem szerelmes. Erzelmek nelkül pedig kapcsolatban egy idö mulva teher a masik.

Ha a masik minel jobban kapalozik az ilyenkot még annal is jobban kiabranditoan hat.

2019. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet kedves utolsó

De nem tudom ezt elhinni. Ölelgettet, puszilhatott úgy mint egy normális kapcsolatban. Aztán egyik napról a másikra

vége.

2019. júl. 29. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd, ha nem szerelmes, jobb így. De simán bejöhetett valaki a képbe, hiába nem tudsz róla. Bármi is van, ennyi volt. Jön jobb neked is.
2019. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!