Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melldaganatom volt. Kb 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melldaganatom volt. Kb 1 éve műtöttek, most ellenőrzésekre járok. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy barátom több éve aki külföldön dolgozik.A kemoterápiát és a sugárkezelést egyedül csináltam végig és ezt szó szerint értem.Ő 3 vagy 4 havonta jár haza kb. 2 hétre. Nekem nagyon hiányzik hogy legyen valaki mellettem,de Ő azt mondja hogy dolgoznia kell stb.Ezek mellett meg van már mindene gyönyörű lakás és pénz is de Ő mindig többet és többet akar. Hiába mondtam illetve mondom hogy nagyon egyedül illetve magányos vagyok jelenleg Ő azt mondja hogy nincs igazam és ha erről beszélek akkor abba hagyja a beszélgetést. Ilyen esetben mit csináljak? Ti már voltatok hasonló helyzetben?
2019. márc. 10. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Téged is meg lehet érteni nagyon, valamennyire Öt is...

Nem illetek össze, és valószínűleg szerelem sincs.

Hány évesek vagytok?

2019. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
35 és 37
2019. márc. 10. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Irtó erős vagy. Seggbe rúgod a rákot. Egyedül vagy már most is igazából. Tégy jót magaddal és add ki az útját. Nem szàmíthatsz rá.
2019. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást kívánok.


Amikor összejöttetek, már akkor is ott dolgozott? Ha nem, akkor szakítsatok, mert nem egyezik az elképzelésetek.


Anyukám 12 évig volt daganatos. Apa minden műtétre, kemóra, vizsgálatra elkísérte. Nagy törés volt az életünkben anya két évvel ezelőtti halála.


Remélem veled minden rendben lesz.

2019. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy a túlélést választottad! Köszi a Világ nevében is, hogy még velünk maradsz! Hiányoznál, tudod. Maradj továbbra is erős, szívből kívánom neked.


Egy apróság: végy magadnak egy pld-t a Magyar nyelv értelmező szótárából. A "barát" szó nem azt jelenti, mint amilyen értelemben te használod. Az illető, akiről írsz, önkéntes rabja maradt az anyagi világnak, míg te a túlélésedért küzdöttél.


H mit csinálj??? Keress valakit, akire lehet számítani jóban és rosszban egyaránt.


Kitartást, és jó eredményeket kívánok neked, tájékoztass a későbbi sorsodról (ha gondolod).

2019. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!