Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérthető ha azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérthető ha azért nem akarok összeköltözni a barátommal mert nem akarok még egyszer egy férfi házicselédje lenni?

Figyelt kérdés

eddig 3 párkapcsolatom volt, 2 éves, 5 éves, másfél éves.


most újra van barátom pár hete és szóba került az összeköltözés.


én jelenleg egy öröklakásban élek egyedül és élvezem.


mindhárom régebbi kapcsolatomra az volt a jellemző, hogy a párjaim semmit nem mozdítottak otthon, semmire a kezüket rá nem tették, dolgozhattam rájuk, amíg bírtam.


pedig én is állásban voltam, pénzt kerestem, otthon várt a második műszak.


elhatároztam, hogy ennek vége, többet nem leszek senki cselédje.


ezt finoman szeretném beadagolni a jelenlegi barátomnak, aki sajnos ugyanolyan ezen a téren, mint az exeim.


ha nálam van, főzök, eszünk, én pakolok, mosogatok utána, ő meg egyik lábáról a másikra áll.


szeretem, de nem akarok együtt élni vele.



2019. júl. 29. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem érthető, ez színtiszta menekülés. Rajtad (is) áll, hogy hogyan osztjátok fel a házimunkát. Ha azt mondod, hogy nem, mától nem fogsz több házimunkát végezni, mint ő, akkor kénytelen lesz elfogadni, vagy lelépni.

De szerintem te fogsz előbb lelépni ebből a kapcsolatból.

2019. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, vendégségben én sem szívesen kezdek el beszállni a házimunkába - ha vendégségbe hívtak, vendég vagyok. Ő hol, milyen körülmények között él? Otthon végez házimunkát? Beszélgettetek már a felosztásról? Ne csak abból indulj ki, hogy milyen, ha nálad vendégeskedik, az még nem sokat jelent...
2019. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Hihetetlen, hogy az ilyen lusta kecziknek van barátnője, én meg egyedül vezetem a háztartásomat és nuku barátnő. 🙂
2019. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért vagy együtt ilyennel?
2019. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!