Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Első szerelem mindkettőnk részéről, 10 évig voltunk együtt. Szakitott velem, mert kiszeretett belőlem a sok veszekedés miatt. Sokszor bevallom tényleg csúnyán bántam vele. Ra egy évre újra találkoztunk, belém szeretett újból. Kérdeztem őt nagyon sokszor, hogy míg nem voltunk együtt volt-e valakivel. Egy évig tagadta, (elmondása szerint nem merte elmondani) majd végül 1 év után elmondta, hogy szakítasunk után pár nappal lefeküdt valakivel. A mentsége, hogy nem szeretett már akkor vagy fel éve csak nem szakított. Meg tudnátok ezt bocsátani?
2019. júl. 30. 00:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen például ez is. Hogy pár nap telt el, ezt természetesen kérdeztem. Erre az volt a válasza, hogy o már kb fel éve nem szeretett és felejteni akart
2019. júl. 30. 13:09
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Na és menni idő a gyâsz,ha egyébként tudtad,hogy nem szeretett már??
2019. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy évekig gyászolja a kapcsolatunkat. De 10 év nem kevés idő, hiába nem szeretett, hagyni kellett volna időt magának is. Mert ha nem is szeret, 10 évig a másik fele volt egy embernek, és nem napokkal a szakítás után már máshoz megyek “felejteni”. Ráadásul akkor mikor ezt tette akkor még találkozgattunk, mert o sem tudta ezt így egyik napról a másikra elengedni, a megszokás miatt gondolom. Tisztességtelen szerintem és ígérgetett is, hogy megpróbál esélyt adni (utólag azt mondta sajnalt és emiatt mondta az esélyt)
2019. júl. 30. 15:27
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég csúnyán bántál vele, írod.

Bizonyára, ha egy évvel utána is félt tőled.


Az exem is lefeküdt már valaki mással. Megbocsássák neki?😁

2019. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlságosan nagyra értékeled a saját személyedet. Ne akarsz meghatározni, hogy mások hogyan lépjenek túl a csalódásaikon.
2019. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, csak sérült az egod, mert azt hitted te vagy a világ közepe. És ugye te nem dugtál senkivel, gondolom ez is baj,mert akkor legalább egálban lennétek.
2019. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem is ez a kérdés! Hanem hogy ha ebben hazudott, miben még?! Első szerelem 10 évig... aha. Ilyen csak a mesében. De boldog tudatlan további életet!
2019. okt. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha birtokolni akarnàd a masikat csak.ö meg szerintem csak epp gyenge pillanataban ki akar bekülni. Ha megerösödik megint tovabb lep mert mar egyszer levàlt.
2019. okt. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen nincs mit megbocsátani. Nem voltatok együtt, élte az életét. Felesleges volt ezt a témát erőltetni, jól el is rontottad vele a kapcsolat hangulatát.

30n

2019. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!