Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megbocsájtható?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megbocsájtható? Az én hibam?

Figyelt kérdés
15hetes kismama vagyok és mostanába nem volt kedvem a szexhez ha szexeltünk is a párommal akkor sem volt az igazi mert nem tudtam ellazulni a baba miatt . Tegnap kapott egy vissza hívás kérést a telefonján az egyik barátjátol akaratomon kivül megnyitott az összes elnnem olvasott üzenetet és láttam egy tinder bejelentkezési kódot újra küldtem egyet a telefon számára az enyémből és igy sikerült bele lépnem . olyan nőkkel beszélgetett akik meg csak nem is a szomszédos városba de az ország teljesen másik pontján élnek olyanokat beszélgetet velük hogy kivagy miért nincs még barátod de szép vagy meg ilyenek . megnéztem a képeit amiket ugye fel lehetralni ha valako rá megy a profiljára és voltak rollunk közös képek is nem értem hogy akkor ha csajoziik miért rak ki rollunk közös képet rá kérdeztem és bevallotta hogy igen csinált mert én nem akarok vele szexelni csak nagyon ritkán szerintetek ez kifogás? nem értem miért igy kell ezt csinálni és hihetek neki egyáltalán?
2019. jún. 11. 12:19
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
bocsi hogy ilyen idegesítően hibásan írtam csak még mindig ideges vagyok
2019. jún. 11. 12:20
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tartanám elfogadhatónak, de nyilván a párod másképp gondolja. Te választottad magad mellé, sokmindent már nem tudsz veled csinálni, láthatóan nem nagyot hatod meg sem te, sem a magzat. Nem hiszem, hogy kibírja majd, hogy ne csaljon meg mire te is hajlandó leszel szexelni, mire 3 éves lesz a gyerek szerintem már nem lesztek együtt.
2019. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a pasi aki nem bírja ki pár hétig szex nélkül az minek akar gyereket? Azt tudja, hogy szülés után 6 hétig semmi se lehet? Meg nem is biztos, hogy egész napos gyerekellátástól annyira lesz kedved...
2019. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%

A terhesség és a baba érkezése egy nagyon nagy fordulópont egy kapcsolatban. A férfiak nagyon gyakran úgy érzik, hogy a háttérbe szorulnak. Nyilván a baba az első, de ha nincs intimitás, az eltávolítja egymástól a párokat. Egyelőre még nem történt semmi. Ha nem szexelhettek a terhesség miatt, mert veszélyeztetett vagy, akkor találjatok ki más módszert arra, hogy "együtt legyetek", mert a baba születésével még kevesebb időtök lesz egymásra.

Szidhatjuk itt a férjedet, hogy mekkora roh@.dék, hogy a terhes felesége háta mögött beszélget más nőkkel és valóban nagyon helytelen, amit tett, de a babára való koncentrálás közben jusson idő és figyelem a párodra is, hogy ne máshol keresse, ami hiányzik neki.

Ez a kapcsolat szerintem még nem menthetetlen. Hozzátok helyre.

2019. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha figyelmet akar, vagy baja van, akkor nyissa ki a száját. Egyszerűbb tinderezni, mint szólni, hogy "figyelj, tudom terhes vagy, de most nekem kevés a szex, szóval lehetne, hogy nekem többször legyen jó?" vagy verje ki!
2019. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te hibád.

Ha te megbocsájtod, akkor megbocsájtható. Az szomorú, hogy a pasik olyannal képesek gyereket vállalni, aki mellett nem tud kitartani, ha pár hétig nincs szex.

Lesz még ilyen időszak párszor, mire lediplomázik.

Valószínűleg elnézed, mert 15 hetes terhesen nem akarsz egyedül maradni, elvetetni meg már nem lehet.

2019. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
14%

Kicsit gondolkodhatnál, miért van az, hogy az ember az egyetlen, aki terhesen is tud szexelni.

Ha NEM szexelsz vele, annak következménye lesz.

Persze nyilván neki is türelmesnek kell lennie, és sok mindent ki kell bírnia.

Én úgy gondolom, hogy egy férfi akkor bírja ki ezeket, ha látja az asszonyán, hogy ő is rajta van a dolgon, és igyekszik megoldani.


Ha még csak nem is igyekszel, és amikor nagy ritkán odatartod, akkor sem vagy igazán ott, akkor a kapcsolatnak nagyon gyorsan vége lesz.


Amúgy a párod IDÁIG még nem csalt meg.

Szerintem még menthető a helyzet.

2019. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

7: te okos, írja, hogy szexeltek, pedig nincs kedve... mi kéne még? nem egy kis megértés? és lehet akkor mondjuk lenne kedve hozzá? ezek után vajon több kedve lesz? vagy majd heti kétszer lesz szopás, nehogy lelépjen a drága férj? vagy ennyi se lesz, mert félő, hogy félredug és átad valamit a terhes nejének.


nem állatok vagyunk, hanem emberek, akik vállaltak együtt egy gyereket, és ha veszélyeztett? akkor is elvárható, hogy naponta kielégítse az urát, mert annak kell?!

2019. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%

Nyolcas:

mint említettem: ha NINCSEN szex - vagy csak havonta egy - annak következménye lesz.

Kifoghatott volna egy nagyon türelmes férfit, aki kibírja ezt.

Sajnos nincs ilyen szerencséje.


Viszont a férfi is menteni akarja a helyzetet: szerintem ezért ismerkedik az ország túlsó feléből, és nem a szomszédból, hogy ne legyen egyszerű odamenni.


Mindegy: a lényeg az, hogy most itt az asszonnyal beszélünk, és NEKI csak olyan lehetősége van, hogy saját magával csinál valamit, mivel a férjét nem tudja hipp-hopp elvarázsolni, hogy legyen másféle, mint amilyen.


Tehát, ha az asszonyt nézzük, akkor NEKI is kell változtatnia - MÉGHOZZÁ azt kell változtatnia, hogy többet törődik a férjével.

Ha nincs kedve hozzá, akkor is.

Találjon ki valamit, hogy mit tud tenni.


Amúgy előfordulhat pl. olyan is később, hogy a gyerek sebesre szívja a mellét, és csillagokat fog látni szoptatás közben.

Ennek ellenére is szoptatnia kell majd, nem hagyhatja abba.


Na, a szexet is meg kell oldani időnként valahogy.

Ha már nem tudott egy olyan birka türelmes férjet szerezni, aki hónapokig kibírja.

2019. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

birka türelmes? jaj egyem a szívét, szegény férj. azzal tisztában van hogy lesz egy lehet éjjelnappal síró-hányó-fosó gyereke? mert nem mindegyik kisangyal... aztán lesz egy kifáradt neje, aki nem biztos hogy szexre kész lesz minden este. vagy esetleg beteg lesz a gyerek? vagy anyuka lerobban és rámarad a gyerek? az ilyen nem férfi, hanem egy állat, de a kérdező majd többet szexel vele, hogy megfogja ezt a remek embert/apát/férjet.

és remélje, hogy nem töri el a lábát, mert fekvőgipszben is nehéz ám dugni!

2019. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!